1 Naposledy upravil: tarfin (6.5.2012 18:59:53)

Téma: Hammerfall - One More Time

http://www.youtube.com/watch?v=3i7H1--JxVw&ob=av3e

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

2

Re: Hammerfall - One More Time

Jo, tenhle klip jsme tady už taky párkrát řešily. Tuším, že jsme se dostaly k závěru, že video je dobré ale hudba by si zasloužila vylepšit wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Dovolím si nesouhlasit, Hammerfall podle mě patří k metalové špičce a řadím je skoro na stejnou úroveň jako třeba Slipknoty..

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

4

Naposlouchané je nemám, ale je to pro mě jeden z mnoha power metalů, což je věc, která mě moc nebaví*... takže za nejlepší na nich považuji to že jsou ze Švédska a založil je Jesper -> In Flames!.
Každopádně srovnání s tou dětskou kapelou Slipknot mě pobavilo... Neříkám, že by dělaly nějakou špatnou hudbu, ale když potkáš jejich velkého fandu a on ti řekne, že metal je jen blití do mikrofonu a že na Sklipnoty mu nikdo šahat nebude, nebo se bude rozčilovat, tak je něco špatně** big_smile A ještě si rýpnu do masek.. ty se k jejich hudbě vůbec nehodí - hrají takový komerční metal a vypadají jak z nějakého extrémního grind goru... mno smile

*klidně od nich doporuč něco skvělého
**pravda, že už je to mnoho let, ale zapsalo se mi to paměti hluboce...

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Já je poslouchal dřív a nějak se nezajímám o to kdo je poslouchá dnes, pro mě to je prostě srdcovka a když si pustím nějakou skladbu tak se mi hned začnou vybavovat vzpomínky smile)).
http://www.youtube.com/watch?v=B1zCN0YhW1s

6

Já očekával, že se začneš okamžitě hádat, co že si to dovoluji byť jen lehce pomlouvat nejlepší a nejúžasnější kapelu na světě a ono nic..
Mile si mě překvapil a děláš fanouškům Slipknotu čest, kéž by všichni byly takový wink