576 Naposledy upravil: toudi_sk (17.11.2017 09:52:46)

Re: Shoutbox

marcello na papieráckom fóre napsal:

Zdravím všetkých.... Pomôžte mi pri písaní diplomovky vyplnením tohoto rýchleho dotazníka prosím,
je veľmi stručný (má 9 otázok) a budete ho mať hotový maximálne do troch minút.
Odpovedať môže skutočne každý, téma dotazníka sa týka každého z nás, filmov a filmovej tvorby....
Ďakujem!

Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … A/viewform

Firejs napsal:

Tak vyplněno, smile

díky http://forum.madbrahmin.cz/images/smilies/icon_ano.gif

577

Představte si situaci. Chce se vám spát v práci. Nemáte co dělat. Mohli byste i odejít, ale potřebujete za dvě hodiny 2km od práce něco zařídit.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

578

onaniu, pýtam sa, onaniu poznáš?

579

Tu už jsem měl v tu chvíli dvakrát za sebou.

580

Já postuji na různá internetová fóra obrázky vlků. Google umí filtrovat Najdi větší než 70Mpx,to je pak sranda.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

581

Už někdo hrajete Kingdom come?

582

Nee, jen koukám na videa bugů. big_smile
Ale klidně bych si to zahrál, jen je to trochu drahý a náročný.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

583

ja to plánujem hrať, ale až za pár rokov, ešte nemám kúpeného ani Zaklínača 3

584 Naposledy upravil: Justy (27.2.2018 00:03:56)

Hraju, mám asi 70 hodin. Ty bugy jsou docela hlína, jako když jdete v lesní chýši míchat lektvary, vystřelí vás to skrz střechu kilometr do vzduchu a máte asi patnáct vteřin na přemýšlení, jak se z tohohle vysekáte, abyste nepřišli o poslední hodinu hraní, protože jste škrti a lektvary na ukládání jsou drahé. big_smile
Jinak ale fasa hra. Farář má důležité informace k nájezdu na stáje v Úžicích, ale nechce je prozradit kvůli zpovědnímu tajemství. Řešení? Ožerete se s ním jako prasata, zmrdáte děvečku v hospodě, zmlátíte stráže a ráno za něj pronesete kázání ve stylu Jana Husa, protože on je ještě ve sračkách.
(Samozřejmě taky můžete být teplouši a projít skill checkem, po kterém vám farář všechno vyklopí hned. Pak bude vaše nejbližší šance jít do sraček až grupáč s vesničankama na tripu, co v noci u táboráku vzývají Satana, a pomažou vás tím sajrajtem taky, když se na ně pokusíte dohlídnout.)

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

585

Sakra, tohle je těžkej spoiler. Radši o tom nebudu nic číst!!69

586

Mrtvo.

587

Bohužel. Vše co mohlo být o ZA probráno bylo probráno.

588

Přesně. Aktuálně je to tu krásná databáze znalostí. Něco jako alexandrijská knihovna. Jenom trochu lepší.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

589

Co takhle začít od začátku? Prohlidnu si reakci za půl roku.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

590

Wipe!!!!!!!!!!!!

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

591

Už aby bylo za půl roku. Je mi jak v sauně s Honzou Musilem.