51

Re: Seriál The Walking Dead (6-8 série)

Já už si moc asi děj sedmičky nepamatuji. Ale je fakt, že tady se fakt furt střílí, křičí a bliká to, takže to rozhodně nenudí.
Občas to střihnou i nějakou dobrou dramatickou pasáží.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

První polovina 8 série definitivně poslala twd do hlubin žump. Ne, že by tam nebyla akce. V tom není problém. Nebo možná v tom je ten problém. X kolonií náhle se z ničeho nic vyloupnuvších se z ničeho, nelogické a idiotské zabíjení hlavních postav z grupy, na které se už zvyklo ve jménu... ničeho. Děj už není možno nadále sledovat. Ukončení sledování. Občasné zasněné vzpomínání na zápletku ve věznici a dění kolem terminusu, víc nezbylo.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

53

Ona většina těch dílů byla taková slabší - někdy až k smíchu - ale ještě stále jsem si tam našel pár okamžiků, za které stálo to sledovat. Takže já pokračovat budu ale vůbec se nedivím lidem co už toho mají dost. Scénaristi, střihači i režíšér by potřebovali pár facek. A výpoveď.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...