1

Téma: Walking Dead: Overkill (2018)

https://www.gamegrin.com/assets/Uploads/_resampled/croppedimage640200-Twdoverkill.jpg

Nová hra se světa TWD se uvádí povedeným trailerem: https://www.youtube.com/watch?v=iOsttdwnX5A (ve kterém ze hry neuvidíme ani vteřinu)

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Walking Dead: Overkill (2018)

Overkill? Tak to nezbývá než doufat, že to nepoběží na skoro 20 let starém engine pro závodní hru.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

3

To dost možná poběží. Vzhledem k tomu, že nechtějí ukázat ingame záběry. big_smile

Očekávám, že ještě přijdou takováhle krátka videjka pro ostatní postavy a pak se teprve ukáže.

Tady je trochu ingame z roku 2015: https://www.youtube.com/watch?v=3DDsn3BGaqY

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Tak aby to nakonec neskončilo stejně jako s jejich Raidem (ty dvě sekundy gameplaye mi až moc připomínají Payday 2, takže se bojím ještě víc).

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

5

Hej, payday 2 (vlastně i 1) jsem měl tu "čest" si zahrát a nic moc teda. Ale přecijen je to pár let staré a věřím, že se od té doby mohli zlepšit.

Mě by bohatě stačilo, kdyby to bylo horrovější Left4dead - pomalý zombie, méně nábojů, tma...

6 Naposledy upravil: fladi (28.12.2017 19:19:55)

1. Na PD 2 mám k dnešnímu dni přesně 222 nahraných hodin (začínal jsem hrát na konci letošního ledna). Mám s tím tedy trochu zkušenost.

2. Moje představa převedení:
*Spousta zombies, ale i spousta nábojů.
*Rozdílné obtížnosti (PD2 jich má 7, RAID jenom 4) - kromě odolnosti nepřátel se objevují i noví nepřátelé atd.
*V nejlepším případě i spousta zbraní a modifikací. Realita ale může být, že vše bude zabaleno v DLC balíčcích, kterých budou desítky... Stejně tak jako další mise.
(...)

3. Na druhou stranu, PD2 má uspokojivou střelbu (velký hitbox headshotů), což by se zde mohlo vyplatit. Také možnost hrát s nějakým známým zvyšuje gameplay o desítky procent.
Další plusy: Některé mise mají podařenou atmosféru a vcelku zajímavě provedený hlavní motiv hry (přiběhnout a sebrat plné sportovní tašky plné cenností).
Také možnosti tvorby postavy jsou zde opravdu široké, což zvyšuje playtime o x hodin.
!!! a málem jsem zapomněl - naprosto skvělá hudba!
4. A poslední věc - PD2 je  sice už opravdu stará hra, ovšem stále se vyvíjí nové updaty, které jednou za čas obsahují i nový obsah (podpora má končit někdy v létě 2018)

7

Já mám jedničku a po pár zahráních mě to přestalo bavit. U dvojky jsem hrál jen jednu misi u kámoša - ten to taky žere a má stovky hodin, ovšem - co tam bylo opravdu hrozné a co snad opraví do této hry byl boj na blízko. Tak trapně udělané mydlení mačetou/sekerou jsem snad ještě neviděl.

8

S jedničkou to mám stejně.
A boj na blízko je v PD2 věc naprosto nedůležitá. Jestli je 1 % zabitých zbraní na blízko, tak bych řekl, že je to moc.
Přece jenom... kolik padouchů by přiběhlo k zásahové jednotce a začalo by je bodat kartáčkem na zuby? V opravdové hře se hraje jen s několika typy zbraní  - s tou, co má největší knockback a s tou, co paralyzuje nepřítele... a ještě s weapon butt, protože je nejrychlejší a tudíž nejlepší na stealth rozbíjení vitrín.

9

To ano, ale v zombie hře je boj na blízko zásádní. Takže doufám, že to udělají úplně jinak a lépe.