1 Naposledy upravil: ZombiU (22.10.2017 19:44:40)

Téma: Černý virus

Co víme o virech které přenáší krysy a jiná havět . Černý virus agresivní napadá bunky a nahrazuje rychle se množí bez šance na léčbu infekce je okamžitá .

2

Re: Černý virus

Že to je řádnej průser.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

3

Ten název se mi nelíbí. Přímo z toho srší rasismus a xenofobie. Proč se nenazývá třeba duhový?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

4

I ty jedno homofobní prase. Jsem výhradně pro BGNV (barevně a genderově nevyhraněný virus.)
A jestli se ten virus třeba identifikuje jako bakterie, tak je to jen jeho osobní záležitost a šovinistická prasata v laboratořích do toho nemají co kecat.

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

5

Podle mě ho vymysleli v Bruselu, aby poškodili Rusko. Trump se jim to snaží vyvrátit, ale degenerovaná multikulturní Unie a sluníčkáři to nechápou. Ale naděje umírá poslední, pořád můžeme mít silnýho prezidenta a vládu plnou odborníků.

6

Měli bychom poslat kominíky chránit hranice a pro jistotu zastřelit všechny cigány, buzny, lidi co chodí do kavárny, Kalouska, vysokoškoláky a vůbec všechny, kteří to dočetli až po sem.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

7

Oukej. Rád jsem vás poznal a ještě radši vás poznám jako zombík.