401

Re: Oblečení, maskování, batohy a ochrana těla

Ty časopisy jsou rozumné, taky jsem koukal, že to jako prvního napadlo zrovna Brada Pitta. tongue

Myslím, si, že mnohem lepší než Crocsy - tady ty levnější plasty nebývají moc pevné a snadno se trhají, kdežto několik vrstev papíru, je téměř nezničitelné. Je dobrý, že myslíš i na oči a prsty. Tvůj oděv sice nebude vypadat nijak designově, ale mohlo by to fungovat.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

402

Ty papíry mají problém že po více kousancích by se začali trhat. Mě přijde jako nejlepší možnost tohle https://www.youtube.com/watch?v=3Uzoc28Bc2Q
Mám doma spoustu starých bot s odolnou podrážkou takže vyrobit si něco takového nebude problém.

403

Tohle je docela zajímavej nápad. Mám tu možná i nějaký starý boty, tak bych to mohl zkusit vyrobit.

Každopádně lakovaný časopis... Zkoušel jsi jej někdy stočit a pak do něj kousat? Nevím nevím, ale vsadil bych se, že se sakra dlouho budeš prokousávat skrz.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

404

Spíš jde o to že jedno kousnut urve několik stránek. To by se ovšem dalo vyřešit tím že by se dal celý časopis obtočit lepící páskou.

405

Tak určitě bys ho obtočil páskou, jinak by ti na ruce nedržel. Přemýšlel jsem, že bych si takový "brnění" vyrobil na letošní TWD larp. Tam bych aspoň vyzkoušel jak moc to je pohodlný při celodenním nošení. Navíc je to snadný vyrobit.

406

Otázkou je, jak bude ducktape držet v létě. Očekávám, že by se v tom jeden potil jak děvka v New Reno.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

407

Někdy se zase ukaž na nějaký akci zombie komunity a zkusíme tě oblepit. smile

On už ale i ten časopis nebude moc propustný - takže nějaká páska navíc už nic moc nezkazí.

408

Excaliburarmy má v nabídce kalhoty a bundu CO zásahové, v použité verzi po 250 Kč, materiál je m-aramid a nehořlavá viskóza, takže pokud plánujete probíhat ohněm a bojovat s pacifikačními roboty, tak termo- a elektro-izolovaný komplet se šikne.
A má to reflexní prvky, takže si vás ostatní přeživší všimnou.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

409

To je něco jako moje montérky do hospody a na demonstrace.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

410

Díky za tip. Zní to rozumně, ale teď jsem si zakázal kupovat další oblečení dokud nevytřídím to co už mám.

411

Tak pořád si můžeš přát k Vánocům... i něco jiného, než klasické ponožky se stříbrnými vlákny, dobré nejen proti nemrtvým, ale i proti smradu nohou!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly