51

Re: Zombík ostrostřelec

Myslím, že mi můžeš tohoto zombíka udělit. Můj prak jste měli možnost vyzkoušet na srazech, terč jsem trefil víc než 10x v řadě za sebou naposledy loni v létě, ...
... počkat aha ...
... v posledních 5 letech jsem z pravé pistole/brokovnice nestřílel. Naposledy na vojně a to už je déle. Tak nic.
Tak až po střelnici... hmm

52

Čím si střílel na vojně? Tankem?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

53

big_smile

Kdepak, já byl spojař. Střílel jsem samopalem, ale Justy by mne asi  opravil, že se jedná o útočnou pušku resp karabinu  wink

54

Firejs napsal:

https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/headshot.jpg
Masakrovat stovky zombíků se sekerou v ruce je úžasné, ale přiznejme si - občas prostě musí přijít na řadu odpočinek a téměř bezstarostná likvidace z dálky. A právě proto je tu tento zombík.

Pro jeho splnění musíte učinit následující:
1) Vlastnit nějakou střelnou zbraň (luk, kuš, pistoli, minigun, možná i prak) a munici k ní. (a přiložit jejich fotografii a popis)
2) Zasáhnout malý terč (ideálně velikosti hlavy) na 10-15 metrů (klidně můžete i více) a to devětkrát z deseti výstřelů (90%), které musíte vykonat v řadě za sebou.
3) Alespoň jednou (v posledních pěti letech) si zastřílet z pravé pistole/brokovnice atp. protože těch se bude všude válet plno - tak abyste věděli jak to držet. Klidně někde na střelnici.

Odznáček
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_ostrostrelec.png

Vytáhněte svoje kánony a vzhůru na dvorek či louku!

1) - vzduchovka Slavia 620 a křesadlová pistole ráže .45 (použitelné jako kulovnice i brokovnice).
2) - ano, ale na střelnici netahám foťák.
3) - ano

Chilli, poňcli, kafe a čepele. Toť důvod proč přežít.
Hydina míru pro kohokoli, kdo o ni stojí

55

Tak to je skvělé, pravděpodobně jsi složil všechny podmínky pro získání tohoto zombíka wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

56

S lukem se trefím s flobertkou, prakem a vzduchovkou tak nějak asi možná ( náhoda) co se ZBRANÍ týče zkušenost 0. Petr

Petr

57

Tak to se dá napravit. wink

Vyzkoušej si splnit těch deset metrů.

58 Naposledy upravil: fantx1 (21.10.2017 11:22:42)

Zdravím komunito!
po delší pauze jsem se vrátil :-) Přestože jsem se pár let neozval, tak jsem na plnění zombíků nezapomněl :-) Rád bych začal asi tím nejdůležitějším
pro přežití v ZA - zbraní :-) je to pár týdnů co jsem získal ZP a doslova s vlhkým zbrojákem jsem běžel pro NP, pak už jen zbývalo vyrazit na střelnici pro svou vyvolenou ( CZ 75 B, 9mm Luger) nicméně po příchodu do prodejny zbraní jsem zahlédl ve výloze CZ83 a docela se mi zalíbila. Nechal jsem si ji ukázat a prodavač mi rovnou nabídl jednu podpultovku, kterou ještě nestihl vystavit k prodeji, protože tam byla jen pár hodin big_smile Možná to bude znít jako popis auta z AAA, ale mám skoro nestřílenou pistoli po prvním majiteli. :-)  Drážkování jako nové, neoběhané, závěr také nevyběhaný, zásobníky neošoupané (jeden funglovka). :-)  Pouzdro na nošení není big_smile , v blízké době chci dokoupit nějakou vnitřní dastu, bohužel tehdy měli vyprodané.Pokud by někdo měl choutky smát se ráži 7,65Br tak může zkusit nastavit ruku wink Navíc lepší 7,65 po ruce, než AK47 na plakátu big_smile Osobně si myslím že pro sebeobranné účely dostačující, moje srdcovka je .357 Magnum, ale pokud bych byl nucen střílet na útočníka v místnosti nebo mezi lidmi nechci ohrozit nikoho za ním, což je i u 9mm L celkem reálné ..  Jelikož studuji tak bydlím s rodiči a otec má v trezoru ještě CZ 75BD, CZ 75 Tactical, dlouhou malorážku a SA 58 (který pokud by to příští rok ještě kvůli nesmyslné EU šlo, hodlám zakoupit taky).

pořád neumím vkládat obrázky, tak jen odkazy big_smile
http://fantx1.rajce.idnes.cz/zombik_ost … cz83-2.jpg
http://fantx1.rajce.idnes.cz/zombik_ost … /#cz83.jpg
http://fantx1.rajce.idnes.cz/zombik_ost … trezor.jpg můj pohled do trezoru :-)

Proč chcete nosit zbraň? Protože policie v tomto státě bezpečnost nezajišťuje!

59

Jako krabička "nepoužívaně" nevypadá, ale jinak gratuluji. Není to žádné velké dělo, ale to vůbec nevadí, možná je to i lepší.

Co střelba? Máš potřebnou úspěšnost na splnění zombíka? Určitě jo, ale je třeba splnit protokol. smile

60

krabičku opravdu neřeším big_smile jelikož jí majitel nosil na střelnici tak je to na ní znát, řeším stav zbraně smile Ano, dělo to není, ale energie je dostačující a neohrozím tím tolik nezúčastněné, nastřelit dostatečný výsledek není problém :-) až budu na střelnici sám můžu nahodit foto smile (nerad působím jako ten typ střelců, co vystřelí 5 ran a hned na insta hází fotky big_smile big_smile )  jinak rv je to 89 :-) ale oproti jiným tohoto věku opravdu málo střílená :-)  dále se mi jeví jako výhoda nízká váha munice - ono si řeknete vzít do batohu 1000 ran do magnumu, ale víte jaká je to pak váha ? big_smile  příští rok si buď koupím  revolver .357 M protože je to prostě srdcovka, nebo samonabíjecí malorážku - levná, tichá účinná .. dobrá, kosa to není, ale zkus porovnat 1000 ran do kosy a 1000ks .22 na váhu big_smile big_smile

61

Jako .22 jsem taky už párkrát střílel, ale na zombie apocalypsu to moc není. Nedělá to pořádnej rachot. big_smile

Ale zombie hlavu to rozstřílí https://www.youtube.com/watch?v=PidRej4WRp0

Já osobně bych ale mezi revolver vs malorážka, volil malorážku - přecijen je podle mě lepší mít dvě různé zbraně, než dvě "stejné".

62

jasně :-) na blízko je malorážka k ničemu, ale 20 a více metrů je to ideální zbraň (sice to fakt síla kosy není, ale taky je to podstatný rozdíl ve váze a pokud by šlo o přesun na větší vzdálenosti, nebo rychlí přesun je velmi vhodná), na blízko to chce zase něco se silnější ráží :-)
Rachot to nedělá, ale zase to se mi líbí big_smile radši bych byl potichu, taková kosa je slyšet několik set metrů až pár kilometrů .. .22tka pár desítek metrů ...