1

Téma: Karetní hra s mrvákama

Ahojte!

Pamatujete někdo ještě survive!? Jestli ano tak super - jestli ne, tak nevadí.

S Play3rem pracujeme už delší dobu na jeho karetní verzi a musím říct, že se blížíme k cíli.
Dnes jsem zaběhl vytisknout první barevnou várku a je to moc fajn.

Jak se to má hrát? Každý hráč představuje přeživšího, který se snaží doběhnout co nejdál (k evakuaci) a mezitím jej pronásleduje čím dál větší horda nemrtvých. Hráči sbírají předměty, používají různé akce (i škodící ostatním) a vůbec to je docela rychlej masakr.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/hry/zombiecard/one.JPG

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Karetní hra s mrvákama

Heledtě - sice to nikoho nezajímá. tongue

Ale Mrtváci jsou dál a dál. Facebook: https://www.facebook.com/Mrtv%C3%A1ci-1 … 5/?fref=ts
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15994969_1884910105079494_4231640457830841764_o.jpg?oh=b52ea467d2fe5c0abed95a8eca115154&oe=59B10624

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3 Naposledy upravil: fladi (22.5.2017 11:38:45)

Tož jsem tam mrskl like.
Máte nějakou představu o ceně?
Pro kolik je to hráčů?
Časová náročnost?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

4

Hráči 3-7.

Pro dva je tam speciální mód.
Tři a více pro standardní hru. Nejvíce jsme testovali v sedmi a šlo to, ale do hrabičky plánuji figurek jen pět.

Čas od 15m do hodiny - podle počtu hráčů.

Cena krabičky - 110 karet, 5x terén,  5x figurka, 1x kostka a manuál, za cca 250-300 Kč.

5

Předobjednávky fungují?

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

6

Mám tabulku v excelu. Chceš tam být zapsaný?

Ještě právě řešíme, zda půjdeme formou předobjednávek samy anebo využijeme nějaký systém - hit hit, startovač etc.

Tiskárny už mám naceněné. Teď ještě ladíme a během měsíce bych chtěl nechat vyrobit první promo krabičky. Taky čekám až mi z číny dojde krabice figurek - nakonec jsem se rozhodl pro dřevené figurky "človíčků" - jako jsou třeba v Carcasone, místo klasických halmiček.

7

Jasně, piš si mě.