176

Re: 3. Zombie Symposium Božejovský statek

A doufám že přes víkend se můžeme těšit na komplet fotky už konečně taky, hergot totok big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

177

Líčila jsem panu otci, co jsme všechno zažili a jak jsme se měli, a tvářil se, že příště by snad i jel taky! big_smile Dělám asi dobrou reklamu!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

178

Super, klidně si může vzít mamku... každopádně bych rád symposium posunul do lehce teplejsích měsíců... abychom mohli více akčnit venku...

179

Takové září by mohlo být ideální, ani zima, ani pařák. Akorát na rajting na čtyřkolďě...

Mno, těším se až si to konečně někdy vyzkouším. big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

180

Nebožka napsal:

Líčila jsem panu otci, co jsme všechno zažili a jak jsme se měli, a tvářil se, že příště by snad i jel taky! big_smile Dělám asi dobrou reklamu!

mno, rád by som počul tú variantu, mne líčiť pravdu dcéra... určite si spomínala pivo, čo? tongue

181

:DDD a byli moc slušní a hodní...

182

toudi_sk napsal:
Nebožka napsal:

mno, rád by som počul tú variantu, mne líčiť pravdu dcéra... určite si spomínala pivo, čo? tongue

Hádej! big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

183

Hoja nepřibral mi někdo náhodou dlouhý úzký pytel s nápisem JOHN LEE?

184

Takovej pytel tu máme.... plus Sybrovo poblité svršky (již vyprané a voňavé) plus mikina plus kroksky... a nejaka tofu paštika...

185

Super, byl i vomit. Jen houšť a větší kapky. Za tři bludišťáky bude, kde má toudi svoje spodní prádlo?

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

186

Tofu je moje, ale klidně si ho snězte!

187

je mi jasné čí je Tofu... smile))

no já to prostě všechno vezmu a přivezu na LARP... smile

188

Uff,  úplně jsem vás tady zapomněl pozvat na 4 kolo této akce, co byla tento víkend... Pardon, určitě byste všichni přišli. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

189

Povídej, přeháněj.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

190

bohužiaľ som nemohol, generálne odstávky v Slovnafte hmm

191

Tož aspoň pár obrázků: http://zombiekomunita.rajce.idnes.cz/Ct … zium_2017/

Tentokrát jsme stihli střelnici, deskovky (včetně hry, kterou děláme s Play3rem) a pár výletů po okolí. Taktéž jsme zasadili základ dalšího epického Walking Dead Larpu co bude na podzim,

Než seženu videa abyste mi mohli smát jak se mnou brokovnice hezky házela big_smile

http://img24.rajce.idnes.cz/d2401/13/13912/13912831_d0be207c9e0534cd105d483a7becad24/images/DSCN4333.jpg