26

Re: Seriál The Walking Dead (6-7 série)

Přiznám, že už mi to taky začíná připadat trochu natahovaný. Uvidíme co sedmička, třeba se dočkáme nějakých absolutních zvratů.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

27

+ zobrazit spoiler

Negana.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

28

S06E07.....

+ zobrazit spoiler

dopadlo to tak, jak to vzdycky dopadne, tedy alespon v tomhle serialu. Libilo se mi, jak se na konci vsichni Alexandrijsti semknuli k protiuderu a prekonali strach, ktery by je driv ci pozdeji zlomil tak jako tak.. Bylo mi lito "Wolfmana", to jak pomohl Denise tim nechtene ukazal, ze se s nim opravdu neco stalo. Sasha asi neco k Abeovi fakt citi, evidentne.. Jenom Rick.. tomuhle sracovi nemuzu prijit na jmeno. Kvuli Jessie.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

29

Prave jsem dokoukal s06e10 a.....

+ zobrazit spoiler

BOMBA! Konecne zase jeden realisticky dil. Presne takhle bych si predstavoval treba prubeh sveho kvetnove TWD Larpu... a konec dilu byl tak krasny, ze jsem Michonne a Ricka zacal mit zase rad. Jen skoda, ze tak rychle zapomnel na Jessie.

30

Já čekal až budou aspoň dva díly. Už to mám nachystané ke shlédnutí. Tak snad dám brzy vědět svůj skromný názor. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

31

+ zobrazit spoiler

RPG využito dříve než jsem čekal...  big_smile

32

To souhlasím.

+ zobrazit spoiler

Daryl je hroznej drsňák!

Jinak mě ten první díl dost překvapil. Pozitivně.

33

Tak druhý díl byl taky fajn. Sice už ne tolik akční a trošku postavený na hlavu

+ zobrazit spoiler

jesus? wtf.

Ale někam jsme se posunuli a to včetně postav. Alespoň vztahů.

34 Naposledy upravil: Luna (2.3.2016 06:46:47)

je to jedna z výrazných komixových postav ... smile

dobrej týpek

btw: myslím že se nám blíží konec jedné z hlavních oblíbených postav
a jméno?  komix spoiler...

+ zobrazit spoiler

Glen

a jak ... ?

+ zobrazit spoiler

Negan ho umlátí basebalovou pálkou, otázka je, zda si scénáristi nevyberou jinou postavu. I Gregory v seriálu říkal, Negan při první návštěvě někoho brutálně zabije, aby se vědělo že to myslí vážně.

35

Nevím, jestli obětují zrovna

+ zobrazit spoiler

Glena. Navíc to všichni čekají, že ano, takže by to ani nebyl šok. Každopádně víme, že už párkrát situaci v komixu změnili.

Když už jsme u toho, tak mě překvapilo jak rychle zrušili rodinku té blondýny, i když nechápu proč brali sebou toho malýho kluka... Ale vůbec ta scéna byla blbě udělaná. big_smile

PS: Carl a Daryl jsou jediné dvě postavy, které v seriálu přežili kulku do hlavy big_smile

36

+ zobrazit spoiler

Abraham je predurcen ke smrti. Udalosti se nam to vsemozne snazi naznacit. Jinak Hilltop je zatim nejrealisticteji ztvarneny settlement, co byl v celem serialu..

37 Naposledy upravil: Luna (16.3.2016 09:54:52)

má to spád ... jen jsem čekal...

+ zobrazit spoiler

delší životnost tý namachrovaný zrzky

38

Tak Negan

+ zobrazit spoiler

má asi o dost větší společenství než jsem čekal. Carol byl drsná jako obvykle, i když měla svou slabou chvilku. Jednu z těch postav mohli nechat přežít.

A Hilltop

+ zobrazit spoiler

mi přijde naopak jako pitomost. Nepřijde mi, že by něco takového mohlo dlouhodobě fungovat. Kor, když nemají žádnou obranu a uprostřed barák jako kráva, který musí lákat loupežníky na míle daleko.

39

Tak je konec.

Poslední tři díly byly napínavé jako trenky. Tedy až na ten poslední, to ježdění sem a tam mi přišlo už trochu trapné - chápu, že cílem bylo vybudovat atmosféru zoufalství hlavních hrdinů, ale nepřišlo mi to úplně dobře udělaný. Jinak fajn. Uvidíme co bude na podzim.

+ zobrazit spoiler

Dennis byla smutná.

40 Naposledy upravil: ZombieKiller420 (21.8.2016 21:51:17)

Tak trailer na sedmou sezonu máme za sebou ted' už jenom můžeme koukat na spekulace na YT a nebo si opakovat pátou sérii na prima cool a čekat až budou výsílat šestou v dabingu a pak se dočkáme toho výsledku v říjnu!!!

+ zobrazit spoiler

viděl jsem fotku scénáře že negan zabije  Glenna  a pak se Abe naštve vyběhne po neganovi a začne ho mlátit pak někdo vystřelí ted' nevím kdo ... big_smile a budou dělat pro negana atd... a nejednou se objeví king Ezekiel a jeho tygr a ten jim nějak pomůže asi...:D  viděl jsem fotku scénáře že negan zabije  Glenna  a pak se Abe naštve vyběhne po neganovi a začne ho mlátit pak někdo vystřelí ted' nevím kdo ... big_smile a budou dělat pro negana atd... a nejednou se objeví king Ezekiel a jeho tygr a ten jim nějak pomůže asi...:D sad

MOJE VÝBAVA big_smile (NECELÁ)
2xAirgun , Glock, Kladkový luk, pistolová kuše, Flusačka, Machette , Sekera,Knifes!!!

41

Já se snažím spoilerům vyhýbat, ale ani traileru jsem nakonec neodolal. Naštěstí nebyl moc zajímavý.

Tvůj Scénář ve spoileru, no nevím, raději jsem to neměl číst. big_smile

42

big_smile heh ale nevím jestli je to pravda třeba je to nějaký FAKE jako většinou... sad když sepořádně koukáš tak v tom království Ezekiela tam veze Morgan Carol na vozíku.A v té věznici nebo co to je jak tam někdo neco děla vypadá to jako by krmil ale na pravo je Daryl sad ale vypadá to tak , tak ted' nevím uvidíme smile sad no ale co víme tak že sedma sezona bude celkem smutna a napínavá jak trenky :DD

2xAirgun , Glock, Kladkový luk, pistolová kuše, Flusačka, Machette , Sekera,Knifes!!!

43

big_smile heh ale nevím jestli je to pravda třeba je to nějaký FAKE jako většinou... sad když sepořádně koukáš tak v tom království Ezekiela tam veze Morgan Carol na vozíku.A v té věznici nebo co to je jak tam někdo neco děla vypadá to jako by krmil ale na pravo je Daryl sad ale vypadá to tak , tak ted' nevím uvidíme smile sad no ale co víme tak že sedma sezona bude celkem smutna a napínavá jak trenky :DD  Ted' nevim jestli  to nemam dát celé do spoileru

44

Čus lidi no tak koukal jsem na první dva díly sedmé série první díl byl celkem smutný

+ zobrazit spoiler

negan zabil abrahama a glenna u glenna se to tak nějak dalo čekat ale... sad ale hlaška byla nejlepší když Abe dostal pohlavě tak si zase stoupnu a řekl SUCK MY NUTS z čeho jsem se málem zechcal smíchy big_smile

pak drůhy díl se točil okolo Carol a Morgana

+ zobrazit spoiler

A Krále Ezekiela a jeho království ( Shiva Tygřice je užasná( big_smile:3

ale jinak to bylo celkem nudne a doufám že to bude dál aspon trochu podle komiksu big_smile smile
A dnešní díl na AMC by se měl točit okolo Daryla a Dwighta tak jsem zvědavej big_smile

Tak zase ČUS lidi mějte se smile

45

Tož já ještě nekoukal... Ale podařilo se mi včera zhlédnout 5 poslední dílů z Fear, takže konečně budu mít prostor na klasické TWD. smile

46

Aha no stojí to za to a dnes jsem dokoukal třetí díl který se týkal daryla nebudu tu psát co se stalo ale šlo vidět jak daryl klesnul na úplné dno což  pro mě bylo dost smutné protože je moje nejoblíbenější postava.... A příští epizoda bude 90 minutová co jsem četl a konečně se podíváme do alexandrie ... firejsi napiš mi jak dopadl poslední díl FTWD  prosím

47

Tak tak.

Walking dead už zase běží vstříc zubům, zehličkám a bejsbolovým pálkám.

http://www.dreadcentral.com/wp-content/uploads/2016/12/TWD_S7Bartwork.jpg