2,326

Re: Zbraně vhodné proti nemrtvým!

ja strieľam z dela, čo je v podstate tiež predovka, len trochen väčšia big_smile

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/10488300_631914673581138_3224890899119237811_n.jpg?oh=e0e57fd28507cccae62ecdc2a90aff65&oe=57C04AC1

2,327 Naposledy upravil: fladi (5.2.2017 16:01:06)

update: (post, na který jsem reagoval, byl smazán)
Vyráběl jsem si. Překvapivě to mělo i nějakou účinnost a přesnost. Ale je to na hovno. Za tu dobu, co bys strávil číháním na krysy nebo na sýkorky (na nic většího to fakt není a nevím, jestli je to opravdu k něčemu i na tyto), bys vyrobil 20 pastí a ještě si přečetl celou Metafyziku. Plus se ještě musíš trefit na první pokus.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

2,328

Inu, foukačku jsem už měl taky v košíku v nějakém e-shopu, ale nikdy mi ji nedodali. Spíše než na reálný lov, jsem to ale chtěl na střílení v pokojíčku. Jako určitě to není marná věc, ale nevěřil bych si natolik abych si to vybral do PA situace.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2,329

Uvědomuješ si, že se tu veřejně přiznáváš k porušování zákonů? Konkr. Zákon č. 449/2001 Sb., o myslivosti § 45.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

2,330

Foukačkou jsme nazývali v práci přístroj na měření alkoholu v dechu. Byla to zároveň moje jediná práce, kde bych foukačku jako zbraň možná využil.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

2,331

Jelikož jsem se představil jako chudý člověk tak má výbava není o nic moc lepší.
Mám fiskarsku kterou jsem získal jen díky tomu že jí nějaký cigoš prodával za 70 kč. Je dobrá a ostrá a drží mi už sedmým rokem. Seká dřevo jako po másle a věřím že se zombie by problém neměla. Navíc se s ní dají zatloukat hřebíky a ničit dveře v případě potřeby.
Záložní zbraní je vlastně nejdražší věc kterou vlastním a jediný důvod proč jí vlastním je fakt že jsem ji dostal k narozniná. Je to USMC bojový nůž.
To je tak vše co bych si vzal. Střelnou zbraň bych sice v ZA mít chtěl ale problém je že jsem z střílel jen ze vzduchovky a šlo mi to špatně. Dále bych jí neuměl udržovat, asi ani nabít. A pokud by byl zombie dál než 3 metry neuměl bych se ani trefit.
Pak jsem si pomocí jílu udělal formu na boxera a odlil jsem si dva olověné boxery.

2,332

Dobrý je, že si umíš vyrábět věci, sice se tyto schopnosti využijí spíše až pár měsíců/roků po začátku ZA - až se budou formovat stabilní komunity.

Co se týče té Fiskars? Jakou velikost/typ konkrétně máš?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2,333

Fiskarsku mám necelou půl metru dlouhou. Je to taková klasická sekyrka. Jednou rukou se drží trošku hůř ale když jí držím oběma tak s ní máchám dost snadno.

2,334

Plormo napsal:

USMC bojový nůž

OKC-3S, Ontario 498 nebo KaBar? smile

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

2,335

KaBar