551

Re: Představte se, prosím

Jasně, například sám sobě dávám často ban.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

552

Firejs napsal:

Ve skutečnosti si na tebe ani nikdo nevzpomněl, ale evidentně máš dost nudný život. Tak tě chvíli nechám.

Ale firejsjezrmd@gmail.cz mě opravdu pobavil, moje egoistická dušička má vždycky radost, když jsem pro někoho tak důležitý až má potřebu si založit e-mail s mým nickem. wink

E-mail s tvým jménem jsem si nezaložil na toto forum můžete dát jakýkoliv i více nesmyslný a neexistující mail.
Nudný život zrovna ne. Jen jsem si zavzpomínal na své staré přátele z tohoto fora, na to jak jsem vás tehdá pobavil a musel jsem si to zopakovat.

553 Naposledy upravil: Hedy (2.7.2015 11:06:11)

Pochybuji že něco takového jako jsi ty tady někdo považoval za kamaráda. lol

554

Ten co ví 2 napsal:
Firejs napsal:

Ve skutečnosti si na tebe ani nikdo nevzpomněl, ale evidentně máš dost nudný život. Tak tě chvíli nechám.

Ale firejsjezrmd@gmail.cz mě opravdu pobavil, moje egoistická dušička má vždycky radost, když jsem pro někoho tak důležitý až má potřebu si založit e-mail s mým nickem. wink

E-mail s tvým jménem jsem si nezaložil na toto forum můžete dát jakýkoliv i více nesmyslný a neexistující mail.
Nudný život zrovna ne. Jen jsem si zavzpomínal na své staré přátele z tohoto fora, na to jak jsem vás tehdá pobavil a musel jsem si to zopakovat.

Ha a mám tě! Nenapsal jsi to jako retard, takže to jenom hraješ. Každého uspokojuje něco jiného. Tak si to užívej. 

smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

555 Naposledy upravil: Ten co ví 2 (2.7.2015 20:55:22)

Firejs napsal:
Ten co ví 2 napsal:
Firejs napsal:

Ha a mám tě! Nenapsal jsi to jako retard, takže to jenom hraješ. Každého uspokojuje něco jiného. Tak si to užívej. 

smile

Ha všiml sis toho. Od svých 11 let nebo kolika jsem si svou čtyřku z češtiny vylepšil na dvojku. Děkuji tedy za pochvalu.
Nevím ovšem jak si to myslel že mě to uspokojuje. Jako že si honím nad svými přispěvky a tvími reakcemi.

556

A nad čim honíš?

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

557

Honím pod stropem, vedle skříně, vedle stěny, před počítačem, za postelí a nad podlahou.

558 Naposledy upravil: Joe (11.12.2015 11:17:00)

Zdravím přátelé!

Jméno: Jakub
Pohlaví: Muž
Věk: 19 let, pln optimismu
Bydliště a rodiště: Brno

První zombie film: Už si nevzpomínám, který byl můj první, ale jedny z prvních byly: Úsvit mrtvých (ten byl myslím první), Zombieland, Soumrak mrtvých, 28 days later. Tohle jsou ty z těch nejlepších.

Hudba: Symphonic/heavy metal (hlavně, když je to melodické a neječí se tam), hudba od Ennio Morriconeho a Hanse Zimmera, sountracky z oblíbených filmů (Pán prstenů, Hanební pancharti, Vikings), soundtracky z oblíbených videoher (Left 4 Dead, Fallout 3, Dead space 1-3...), no a nakonec sem tam nějaká ta vážnější hudba.

Záliby: Čtení dobrých knih (nehledě na žánr), pročítání RPG her na hrdiny (papír, kostky, okruh přátel a vypravěč), zabývání se problematikou přežití a žití v ZA, udržování tělesné kondice bez ztráty tělesné hmotnosti (130 kg), snění o jiných životech, které nejspíše neprožiji, psaní různých tematických povídek (jen tak z nudy, většinou humorného ražení).

Proč jsem tady: Inu z mých zálib je patrné, proč tu jsem. Zejména ale proto, abych mohl diskutovat i s vícero lidmi, než sám se sebou.

Zkušenosti v problematice ZA: Vzhledem k mému věku pramalé, spíše teoretické znalosti a doporučující dovednosti, schopnost logického a selského myšlení.

Dovednosti při ZA: 130 kg rozvážného, moudrého masa, čili nic pro zombíky. Poměrně dobré vyjadřovací schopnosti s ohledem na pravopis.

Chtěl bych poděkovat administrátorovi, že tato stránka existuje. Je plná inspirace a hlavně dobrého obsahu, které uleví od každodenní rutiny šerých, bez zombíkovských dní.

Přátelé jsou jako zombiové. Když jim prostřelíš hlavu, zemřou.

559

Vítej a díky za poděkování, už to tady vedeme více než pět let - takže je tu spoustu zajímavého obsahu ale zároveň kopa přátelského balastu a tlachání z cesty. Navíc se tady téměř všichni navzájem známe. Pořádáme relativně dost akcí však se podívej na fotky: http://zombiekomunita.rajce.idnes.cz/

Určitě budou akce i příští rok, takže budeš mít příležitost se přidat a vyzkoušet si různé věci na živo. Takže jsi zvaný. smile
Občas jsou i přímo u Brna a jindy děláme velkovýpravy za dobrodružstvím.

A povídky? Super, děláme i literární soutěže a každý talent se hodí. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

560

Díky za přivítaní.

Jojo, už jsem se včera připojoval i na fb skupinu. Co se týče lit. soutěží -- nemohu se dočkat na další big_smile
Klidně bych se připojil na nějaký ten výšlap a srazy smile

Přátelé jsou jako zombiové. Když jim prostřelíš hlavu, zemřou.

561

Na příští rok přemýšlím o několika akcích:
- klasickej zombie kemp
- tématickej výšlap v postapo náladě
- hardcore survival akce - omezené nástroje, budování přístřešku, divočina
- nějaký bonus

a začali jsme plánovat čtvrté sympozium. Takže určitě bude prostor.

562

Ahoj,

moje přezdívka je BublaZombie. Na tohle forum jsem přišel jen náhodou. Ze srandy jsem zadal na googlu zombie forum a hned mi vyběhlo tohle. Od té dobu tu pročítám vlákna, směju se a bavím se. smile Je to už několik let, ale konečně jsem se rozhodl o sobě dát trochu víc vědět. Jak mi máte říkat už víte. Dále natáčím různá videa na youtube. Mám tam zatím převážně hry, ale najde se tam i povídání o nožích a různé mojí výbavě. Ještě mám spoustu věcí, které chci ukázat, takže se můžete i na něco mrknout, pokud budete mít zájem. Rovnou Vám sem hodím odkaz:  https://www.youtube.com/user/BublaMC
Mám spoustu nožů, chci si udělat zbroják a všemožně se chystám na průser. Asi jsem se k tomu dostal přes Resident Evil. To mě natolik zaujalo, že jsem se o ta začal zajímat víc. Čtu příručky o přežití a postupně si trénuji tuto dovednost. Zatím se živím jako kuchař v Praze, ale chci nakonec změnit obor. Pokud vše vyjde, tak dám vědět. big_smile To je zatím asi tak vše.

A poslední věc. Vzhledem k tomu, že točím ta videa, tak se chci zeptat, zda můžu používat věci z těchto stránek do videí. Např. lov zombíku atd. Samozřejmě dám do popisku každého videa odkaz na tyto stránky.

Takže zatím asi tak.

Přežití zdar!

563

Tož tak vítej!

Moc nerozumím tomu použítí věcí s fóra, jakože bys natočil jak děláš zombíka přežití? Tak to určitě můžeš a klidně se kouknu.

Koukám na ten firesteel a zatím dobrý, jen zbytečně moc dlouhý záběr na to jak sbíráš dřívka - to bych asi trochu prostříhal a pak si zkus pohrát se zvukem, přecejen to hučení větru není nic moc. A asi bych okolí ohniště trošku očistil, aspoň tak metr okolo. smile

Bear si to před škrkáním polije lihem big_smile

564

Přesně tak jsem to myslel. Nějakého zombíka budu lovit a natočím průběh. Díky. smile Jo a když jsem s tím začínal, tak jsem z Beara hodně čerpal. smile A díky za názor na video.

565

Určitě pak postni i další. Klidně si tu někde udělej téma. Anebo to dej do "pořady o přežití" či jak se nám to tady jmenuje.

566

Zaprvé: Vítej.
Zadruhé: Nevidím problém v tom dávat videa přímo k zombíkům (u pyromana jsem to taky udělal). Je pak na každém, jestli to rozklikne, nebo ne. Nelovení zombíků (=jiná videa) bych umisťoval do Vlastní tvorby.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

567

Diky za privitani. A za povoleni. smile radeji jsem se zeptal. Nechtel jsem to pouzivat bez povoleni.