26

Re: Soutěž v kreslení, malbě, zpěvu, tanci i vyřezávání (2015, hotovo)

Celé tři kusy. To je ovšem úspěch!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

27

Výborný. Víceméně už tradiční - poslední malá povídková také měla tři účastníky, vlastně až na jednu osobu stejné. smile

Každopádně uvidíme, další malou povídkovou bych uspořádat chtěl, jen nevím kdy to bude. Letos je asi na soutěžení prokletý rok, protože i Vemeno šílené brahmíny prodlužovalo o měsíc aby nasbíralo alespoň dost účastníků.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28

Já bych zpíval, i když kreslit taky docela umím. Nebožky obrázek je nejhezčí.

29

Tvůj pěvecký projev s balkónu na TWD larpu mám zaznamenán. Škoda, že mě nenapadlo se zeptat, jestli se sním chceš zůčastnit. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

30

Geatuluju vítězce!

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

31

big_smile big_smile

32

Opožděně děkuji, děkuji! smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

33

Měsíc sem, měsíc tam. Hlavně, že to udělalo radost.

34

Jestli bude dalsi povidkova, rad se ucastnim... ale jediny, co mi kdy slo jsou fallout povidky, takze nic z twd univerza asi uz necekejte.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

35

Hele, popravdě... Asi to ještě jednou zkusím. Počítej tak kolem léta.

36

To by bylo super. Koncem léta bych mohl mít dopsáno to, co píšu od zimy '14.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!