151

Re: Zombík Kuchař

To už si rovnou můžeš udělat guacamole, ne?

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

152

Tož to je koukám prakticky to stejný, ale příště do toho rajče kydnu. Rajče nikdy nic nezkazí. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

153

Ještě jsem neotrávil nikoho a to bydlím sám už skoro dva roky ( nikdo si nikdy nestěžoval) ale šéfkuchař určitě nejsem. Petr

Petr

154

Tož občas nerozumím tvým větám, hlásíš se o tohoto zombíka?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

155

Tož na brahmíně to už o mě všichni vědí, tady jsem se asi zapomněl zmínit...
Ale stal se ze mě velkovýrobce stoprocentně kvalitního cideru. Žádná ocukrovaná chemikalie v plechovce.
Za chvíli budu milionář - objednávky může dávat i zde. big_smile

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/foto/brahmina/muj%20prvni%20cider.jpg

156

Hmm, jablečné víno jsem ještě nikdy nepil! big_smile

Přátelé jsou jako zombiové. Když jim prostřelíš hlavu, zemřou.

157

To není víno, to je CIDER! big_smile

Ale je "strašně snadný" to udělat i doma. Výsledek pak výjde na nějakých 15 Kč za litr a je to bez chemie. Opít se z toho člověk taky dokáže.

Stačí:
1) Demižon
2) Pár litrů jablečného džusu/štávy/koncentrátů (100%)
3) Pytlíček vinných kvasinek
4) Nějaký ten čas a dohled

158 Naposledy upravil: Joe (12.12.2015 17:11:22)

Jo tohle, já myslel anglický cidre -- neboli jablečné víno big_smile

159

Dobrá, je to jablečný víno. Ale CIDR zní více cool a moderně.

160 Naposledy upravil: Joe (12.12.2015 17:23:31)

Jojo, ono se to cidre dělá z moštu, tak mě to trklo.

CIDR zní moderně big_smile

Taky ho chceme zkusit vyrobit. Vykvasit z moštu. Máme asi 10l zmraženého v mrazáku, tak uvidíme big_smile

161

bereš objednávky? dobře beru 2 litry smile

162

Myslím, že už se blíží doba okoštování další várky. Mám naloženy čtyři litry. smile

Tentokrát jsem zvolil trochu jiný postup, tak jsem moc zvědav jestli to bude lepší nebo horší.