1

Téma: Zombík samoty

http://1.bp.blogspot.com/_EW3kay1HEJk/Spb_9RnjT9I/AAAAAAAAALY/Pl3yPEib59Q/s1600/ALONE.jpg
Přiběh: Apocalypsa nastala, jedinou vaši šancí jak přežít je schovat se na 24hodin doma, ideálně v jedné místnosti. Musíte zamknout dveře, zabednit okna, vypnout veškeré spotřebiče, světla a vydržet než vás přijde zachránit evakuační jednotka.

Dokážete vydržet dvacet čtyři hodin, v temnotě, osamotě a nudě?

Podmínky splnění:
- 24 hodin vydržet o samotě
- zatažená okna, zamčené dveře
- bez světla a veškerých elektrospotřebičů (i mobilů a mp3jek, zapnuta smí zůstat pouze lednička a defiblirátor na lůžko upoutaného dědečka)
- bez knih, novin, komixů, křížovek a podobných zábavných věcí
- nedělat přílišný hluk, takže ani hudební nástroje
- smíte si vést stručný písemný záznam, dělat různé ruční činnosti
- spát maximálně 8 hodin
- smíte používat svítilnu a hodinky nebo budík

Zombíka na starém fóru získaly: Firejs, Fladi

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_samoty.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2 Naposledy upravil: toudi_sk (11.7.2012 22:23:24)

Re: Zombík samoty

ak tomu dobre rozumiem, teoreticky by som mohol lepiť papierový model? zatiahnuté mám stále a na stôl mi bežne svieti lampa, pri tejto príležitosti by sa dal zmastiť aj Zombík hladu

akurát musím počkať, kým zase pôjde drahá na služobnú cestu/ cez víkend rodičom

3

Rozumis tomu dobře smile

4

Nemyslím si, přecejen to už dle mě spadá do tohoto pravidla:"- bez knih, novin, komixů, křížovek a podobných zábavných věcí", ale zombíka hladu u toho můžeš splnit.

Edit: teď jsem byl upozorněn, že různé ruční činnosti dělat dle pravidel můžeš.. ale by to spíše myšleno, jako nějaké drobnosti - ne, že strávíš celý den něčím co tě baví... to by pak nemělo moc smysl. Prostě chvíli si něco vystřihovat či lepit ano, ale většinu dne se nudit - to je součást úkolu. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

hmmm, myslím že viem presne čo tým myslíš, musel som tak raz absolvovať skoro celý víkend a nieje to veru nič lákavé

6

Jo, ale za imaginární žetonek a slávu ta námaha stojí wink

7

Já si z toho udělám dvojtý nářez budu 24 hodin o samotě a ještě k tomu nebudu jíst ;D

8

Tak jen do toho smile

9

Hotovo nejedl a nevytáhl z pokoje ani patu, zastřel jsem všechny závěsy.

1.Hodina = Měl jsem strach že to nedokážu,Myslel jsem že to bude lehčí.
3.Hodina=Doufám že až vylezu z pokoje nepřijdu na to že jsem tady byl méně než 24 hodin.
7.Hodina=Tovole z té tmy mi už hrabe !.
14.Hodina=Já mám šílený hlad !.
17.Hodina=Už ? už můžu ?.
27.Hodina=Já na to seru je mi jedno jestli jsem vydržel málo.

Po tom že jsem viděl že je už ráno = Fuck Yeah !!

10

Super, moc gratuluji wink

11

Taky gratuluji k dablzombíkovi!
Nějaké další pocity z lovení?

12

hustý!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

13

Toto je v pohodě ale když jsem jel poprvé stanovat !!! SÁM !!!! 19 let nejbližší lidi 1 hodinu chůze a v noci jsem se bál i zvuku vlastního dechu druhou nocto bylo lepší ale nesplňuju nudu a tmu ( ve dne). Petr

Petr

14

Sedět 24h v potemnělé místnosti a přespat sám v lese je úplně něco jiného. smile

Jiný druh luxusního zážitku.