1

Téma: Zombík fazolák!

http://survivalcache.com/wp-content/uploads/2010/06/survival-food.png

Konzervy a hlavně fazole jsou nejpodstatnější části potravy každého přeživšího! A to v jakékoliv apocalypse!

Cílem tohoto zombíka je si vyzkoušet jaké pochoutky takový hrdina bude jíst po zbytek života. Tedy alespoň po tři dny! Tzn. Tři dny musíte jíst jen konverzované potraviny a minimálně jednu plechovku fazolí denně!  (ideálně studenou a přímo se železa). Prokládat to můžete trvanlivými potravinami jako je čočka či rejže. Cílem je vyvarovat se kazících se potravin.

Druhým úkolem je mít ve svém příbytku minimálně deset konzerv na horší časy. Může jít jen o fazole toho nejfazolovějšího zrna, ale je dovoleno je proložit i jinými kousky.

Tak tedy:
- Tři dny
- Jen konzervované a trvanlivé potraviny
- Pečivo jen to co si sami upečete (anebo křoupejte alespoň týden staré rohlíky)
- Minimálně jedna plechovka fazolí denně
- A minimálně deset konzerv v železné zásobě (ideálně aby tento stav zůstal po těchto třech dnech)

Hardcore verze:
Prodlužte si to na týden a zdvojnásobte počet konzerv v zásobách.

Diskuze k pravidlům je vítána.

http://4.bp.blogspot.com/-WmsqUTOK0j0/U2OTPBb8d4I/AAAAAAAACEw/llrBxTRXNaQ/s1600/zombie_ass_maki_fart.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík fazolák!

Takže každý, kdo zažil vysokou školu jinak, než z mama hotelu, to má instantně, že? :-D
Každopádně bych ještě přidal studentský sendvič a hlavně nestárnoucí evergreen: hořčici s rozinkami.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

3

Horčici s rozinkami jsem ještě nezkoušel... Ale v toustovači jsem toho napekl fakt hodně!

Chleba s kečupem
Chleba s hořčicí
Chleba s marmeládou
Chleba bez ničeho...

smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Koukám že jsi měl docela hostinu big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

5

To víš chudý chlapec s venkova studující ve velkém městě... big_smile

Tož přemýšlím, že se do tohohle zombíka co nejdříve pustím... Bude to určitě ultimátní zážitek.

6

Já teda nevím, co v tom vidíš za problém, ale žít týden z fazolí není problém, a to ani z těch konzervovaných.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

7 Naposledy upravil: Hedy (1.12.2014 17:47:15)

Babička zavařovala toto léto takže ve sklepě se najde něco přes padesát zavařenin, marmelád, okurek apod. těstoviny máme, plechovky také ale zatím jsem tři dny nepřežíval na fazolích protože jinak bych byl naverbován do armády jako zbraň hromadného ničení. ale zkusím to
ted jsem si vzpomněl na chorvatsko a lunchmeat před pěti lety tam jsem z toho žil prakticky celý týden z těstovin, sušené hovězí šunky, lunchmeatu a rýže a po dovolené, když jsem přešel na stravu normálního dne v Česku jsem měl průjem.

8

Tak to gratuluji! Průjmu není nikdy dost! smile

Každopádně nastuduj podmínky a pust se do toho. Budeš první. A to je nevídaná čest!

9

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

10

Počítají se i psí granule a devět let staré žvýkačky?

11

Těžká, přetěžká otázka... Ale asi jo, asi bych ti je uznal. smile

12

žvelky dokážou vydržet hooooooooooooodně dlouho

13

Dokončeno a už neudělám tu samou chybu a budu pomalu přijímat normální stravu abych neměl průjmík.

14

Jop?

A co jsi konkrétně ti tři dny jedl, vařil a pil? Trošku se rozepiš.

15

Týden. psí granule,suché rohlíky, zavařeniny, konzervu fazolí z minulého roku, ovoce v konzervách, sušené maso z minulého roka, sušené ovoce, žvýkačky z madarska prošlé pět let. zavařené okurky, houby, kukuřici. na ohni jsem uklohnil cosi z mouky, vody a soly, Rýži, těstoviny podle obalu z roku 2005.

16

Takhle vypadá hodně z mích pracovních nasazení. A musím říct že po třech dnech na konzervách a sušených polotovarech začínám vážně pochybovat že by se tak dalo žít rok v bunkru. To už bych věřil i v kanibalismus nikoli z hladu ale z důvodu zpestření jídelníčku.

17

Tak on by si na to organismus po roce asi jakž takž zvykl, ale určitě by mu to nijak neprospívalo.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

18

Po určité době si zvykneš na všechno, říká se tomu smrt :-)

19 Naposledy upravil: Hedy (30.12.2014 10:02:35)

Jak kdy.

A ještě med jsem žral.

20

Přiznám se že fazole moc nemusím ale mám rád čočku hodně. Petr

Petr