151

Re: Zombík kutilství

Hustý!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

152

Justy: Překvapivě jen octem... Nejprve jsem ostří zabalil do sáčku a nalil tam trochu octu a nechal to odležet na misce. Pak přeležtil a naložil do octu druhou část. Opakoval jsem dle potřeby a pak využil jemný smiřgrl papír. Teoreticky by se to dalo prostě položit do octu celý a pak jen vydrhnout, ale takhle jsem se tím bavil několik dní. smile

Pouzdro by ještě jedno kolo sneslo.

Tuším, že jsem to pak nakonec protáhl kolem zbytkem domácí slaniny, nebo co to bylo. Prý se to tak má mazat.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

153

Tak som dnes na prechádzke narazil na tú burinu, čo Chekotay použil na Paranoide na nosenie vody do kuchyne a hneď si spomenul na tohto zombieka. Potom som rozmýšľal ako by som zhotovil nádobu ja a nič ma nepadlo. Prišlo mi smutné, že za tie tri roky som nepestoval žiadny skill, ktorý by mi pomohol s takou po apokalypse dôležitou vecou. A potom som si spomenul na obsah batohu a došlo mi, že skill na riešenie problému pestujem 8-)

+ zobrazit spoiler

http://img12.rajce.idnes.cz/d1202/11/11381/11381890_efa404d01eda6e6582b7ea2ebc296c44/images/DSCF8107.jpg?ver=2
Najbližší biely k objektívu je môj, ostatné sú zatiaľ volné wink

154

Plecháček mám od maminky. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

155

Zdravím, přihlaásil bych se o dvě třetiny tohoto zonbíka. Vlastoručně jsem si vyrobil hrot z plexiskla neřeže ale bodá (pomocí pilníku a pilky), a z kusu kůže mám "středověký" vak na vodu (plněný mušelínem) cca 4dcl objem zataveno tavným lepidlem - nezávadné ale občas protéká.Taky větší kudla z pertinaxu. Petr

Petr

156

Zdravím,  přihlaásil bych se o dvě třetiny tohoto zonbíka. Vlastoručně jsem si vyrobil hrot z plexiskla neřeže ale bodá (pomocí pilníku a pilky), a z kusu kůže mám "středověký" vak na vodu (plněný mušelínem) cca 4dcl objem zataveno tavným lepidlem - nezávadné ale občas protéká.Taky větší kudla z pertinaxu. Petr

Petr