1

Téma: REC 4

http://b.vimeocdn.com/ts/437/411/437411855_640.jpg

Pravděpodobně se už všichni po povedené a komediální REC 3 netrpělivě těšíte na nový díl!

První informace jsou zde! Jak to tak vypadá, tak se tentokrát podíváme na loď, což je pro mě trošku zklamání neboť původně se mluvilo o tom, že se nákaza dostane do ulic... Tak snad příště. Každopádně toto prostředí plné trubek, špíny a tmy pravděpodobně povede k tomu, že se vrátíme do vod horroru. wink

První videjko, kde nám slečna představí místo děje je zde: http://www.studna.net/news/5385/

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: REC 4

nějak se nemůžu zbavit špatnýho dojmu, že dvojkou skončila tato slibně vyhlížející série.

3

No já nenávidím filmi s tím found foutage nebo jak se tomu říká ale rec 1,2 mě překvapil trojka malilililinkato zaostala takže nevim co čekat od 4.

4

Zed: Trojka byla naopak suprová, alespoň pro mě o řád lepší než dvojka - jenž byla taky fajn, ale konec to zabil... smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Trojka se mi celkem také libila, ale první REC už v tomto ohledu asi máloco překoná, takže si preventivně od dalších dílů moc neslibuji smile.

6

Tak jednička měla hlavně to překvapení, že nikdo nevěděl o co jde... Pro mě to byl navíc jeden z prvních filmů co jsem si pustil vyloženě sám, v noci, v posteli... Monitor přímo před čumákem, a to taky vyvolá větší dojmy než to vidět za bílého dne se třemi povídajícími si kolegy, že ano. smile

7

A je to tady! Trailer! A vypadá fajnově!

http://www.studna.net/news/5559/

8

trailer se mi líbí i když mám previdlo( nevěř trailerům vypadají skvěle a bůh ví co se z toho vyklube)  může to být super film ale teké ne
i když podle mě byli všechny 3 díly Rec skvělí tak nepochybuji že čtyřka bude víjímkou

9

Souhlasim, REC je skvělá komediální série - osobně se trochu bojím snahy napasovat tam hlavní postavu z jedničky, tedy jestli jsem slečnu dobře poznal.

10

podle mě to nebude hrozné ale nejlepší to podle mě taky nebude

11

Já osobně jsem názoru, že stejně jako u spousty dalších sérií, to šlo s každým dílem z kopce. Třetí díl mě sice také bavil, ale kvalit jedničky a dvojky podle mě nedosáhl. Nicméně pokud se opravdu vrátí k čistému hororu, mohlo by to být fajn.

to Firejs: Podle IMDB to je jak říkáš, stejná herečka.

"Only dead fish swim, with the stream."

12

Mno, kvalit dvojky... Tam byla fakt dobrá asi jen ta část z pohledu těch dětí. Trojka byla srandovní záležitost od začátku do konce, což mi připomíná, že se na ni někdy musím kouknout znovu. wink

Už jen kvůli té romantice...

Ale na čtyřku se popravdě nějak moc netěším.

13

trojku miluji je jedním z těch filmů u kterých se musíte smát tím dementním smíchem smíšeným s údivem,pláčem a nehorázného štěstí

14

REC 4 má premiéru již příští týden! smile

Tady je další traileríček, který ale neukazuje asi nic co bychom neviděli již předtím. -> http://www.studna.net/news/5601/

15

Teprve teď jsem na ten trailer kouknul a myslím, že hezký. Vypadá to na pěknou zombárnu. smile

16

Tak v českých kinech asi ani prd... Už je to dva měsíce venku.

Tak se mi to podařilo sehnat v HD kvalitě ve španělštině s arabskými titulky! Hurá! big_smile

Docela se těším až se na film podívám a dodržím tradici - na REC jsem zatím vždy koukal osamotě.

http://staticvosf5b.lavozdelinterior.com.ar/sites/default/files/styles/landscape_642_366/public/nota_periodistica/rec4_0.jpg

17

Poslední obrázek mě zaujal. ^^

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

18

Je to jistě mazlík! Chtěl bych jednoho takového domů... tongue

19

Tak zhlédnuto HD se slovenskými titulky a jsem spokojen. Ne že bych byl úplně nadšen ale i tak byl film hodně dobrý. Byla sranda jak se to rozšířilo po lodi. Ten film rozhodně nebyla ztráta času doporučuji.

20

Tak se ke goaldům přidaly

+ zobrazit spoiler

i zombie opičky alá vetřelci

. big_smile

Nebylo to sice tak komediální jako trojka a některé efekty byly trošek digitální, ale pecka. Na konci jsem se smál.

Chvílemi to mělo i dobrou zombie atmosféru a bylo to dobře natočený. smile