1

Téma: Walking dead: Payday

Autoři kooperativní střílečky Payday (takové Left4Dead kde na vás místo zombíků skáčou policajti) se pustili do vývoje obdobné záležitosti ze světa Walking Dead.

-> http://www.zing.cz/novinky/26301/strile … ylu-payday

Tak uvidíme. Osobně doufám, že to nebude jen tupá střílečka ala PayDay.

Více informací zatím nejni. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Walking dead: Payday

Myslím že to bude úplně stejné jako Payday akorát místo peněz a kokainu budeme brát jídlo a léky a místo poldů po nás půjdou chodci a banditi.

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

3

Jo, taky mám to tušení... Což bohužel nezní vůbec zajímavě.

Navíc Payday* mám na Steamu a nějak mě to nenadchlo. Spíše naopak.

*mám pocit, že je to zdarma anebo jsem to dostal v nějaké akci?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4 Naposledy upravil: Globík (28.3.2015 19:03:59)

Mě se Payday 2 naopak ohromně líbí jenže já si ji koupil ve slevě se všema DLCčkama. Bez toho by mě to asi moc nebavilo. Každopádně mě na tom spíš mrzí to že by to prostě jen vzali, vzali poldy, dali zombieky a šlo by se střílet.

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

5

Já hrál asi jen jedničku, takže nemůžu porovnat... smile

6

Nové video - které má přes tři minuty - a nic v něm není. big_smile

-> http://www.zing.cz/novinky/26764/walkin … a-xbox-one