26

Re: G. A. Romero aneb filmový základ

Teď jsem koukal na IMDB, a nějak tam není uveden žádný připravovaný film, tedy kromě nějaké dokumentu. Neměl náhodou pracovat na nějakém hudební/zombie filmu?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

27

Někde jsem cosi před rokem četl. Možná to bude na starém fóru.

28

Tam jsme se o tom právě bavily, ale asi z toho sešlo, nebo nevím, proč by to jinak na imdb nebylo sad

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

29

Při procházení netu jsem narazil na klasiku od Romera Dawn Of The Dead 1978 Extended Mall Hours Cut, po dalším pátrání jsem zjistil, že je to fanouškovský Extended Mall Hours Cut, který má 155 minut (tedy o 16 min delší nežli ten, který u nás vyšel na DVD Dawn Of The Dead Full Uncut 139 min; a delší o 27 minut oproti kino verzi). Takže se to pokusím zhlédnout roll a dám vědět cool

30

Určitě, dej vědět co je tam navíc... já opravdu nevím, kterou s těch verzí jsem viděl.

31

Tak G. A. Romero má dnes narozeniny wink Tak bychom mu tady mohli skupinově popřát wink

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377640_487179378006784_104962994_n.jpg

32

Tak tedy alespoň symbolicky. A děkujeme, pane Romero! smile

33

Ať koukám jak koukám, tak Romero asi všechny své plánované filmy zrušil. sad

Rád bych od něj viděl alespoň ještě jeden zombie film s nějakou myšlenkou či sociální kritikou s trochou humoru. Klidně malého rozsahu, neboť nepotřebuje žádný velkofilm. Tak snad se dočkáme.

34

Pan Romero stále na filmech pracuje, což je s podivem v jeho věku. Ale v poslední době jen jako producent.
Oficiálně nový film podobný film v plánu není, alespoň ne v režisérském křesle.

35

Právě, produkuje teďka nějaký dokument. Věřím, že by ještě alespoň jeden vlastní menší film v pohodě vzládl. Chápu, že dělat nějakou velkou výpravu se stovkami herců je v jeho věku už dost náročné.

36

Tak pánové a dámy!

G. A. Romero bohužel už asi žádný film nikdy nenatočí (všechny dříve ohlášené projekty byly asi zrušeny), ale napsal alespoň komiks.

-> http://en.wikipedia.org/wiki/Empire_of_the_Dead

http://cdn.hitfix.com/photos/4879622/EMPDEADONE2014001-int-LR2-1-b852c.jpg