1

Téma: Zombeavers

Aka Zomb...Zombři...
No...prostě Zombie bobři, dneska nemám čas, ale přes víkend na to kouknu, to zase bude dobrá píčovina big_smile
https://www.youtube.com/watch?v=ThBljlmYlpM

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

2

Re: Zombeavers

Naopak to bude skvělý film.

Kdysi jsem tady o tom něco postoval. Vzniklo to jen jako trailer, ale protože to lidem přišlo jako dobrý nápad - rozhodli se to s filmovat. Určitě pak dej vědět stupeň tvého nadšení. wink

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/custom/Embeds/Zombeavers%20Awards%20Her.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

To zvíře je ňuňu!

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

4

Mno 4/10. Čekal jsem takovou tu dobrou pičovinu u které se zasměješ, ale ono to nemá ani ten vtip. Jen pár nelogicky se chovajících teenagerů. Nope.

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

5

Škoda, škoda. sad

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

6

Tak jsem to také zkusil. Soudě podle zdejších komentářů jsem moc neočekával a opravdu jsem ani moc nedostal. Souhlasím s Ymerisem. Natočit hororovou komedii asi není nic lehkého, když jde o dva docela protichůdné žánry, pak z toho není ani horor, ani komedie, jako v tomto případě. Když jsou na filmu nejzábavnější zkažené scény na konci, není to dobře.

Doufal jsem aspoň, že

+ zobrazit spoiler

to přežije ta nejkrásnějších ze tří dívek, ani to mi ale nebylo dopřáno. Škoda. sad

When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.

7 Naposledy upravil: Hedy (28.12.2014 10:54:08)

Viděl jsem to před půl hodinou a jediné co mě udivilo bylo že tam byla holka z Návratu blbýho a blbějšího. Upřímně pro mě to byla chujovina o ničem s ničím. Naštěstí v tom nebyla nepovedená počítačová zvířata jako Pterakunda vs Sharkundus, Robokrokot, a spoustu dalších hovadin.
2/10