26

Re: Zombík filmofil

Nesnášíš začátek? Vždyť je epický! cool

27

werty napsal:

Nesnášíš začátek? Vždyť je epický! cool

ale trochu strašidelný hlavne to decko big_smile big_smile yikes

28

No právě wink

29

Hele už jen osm filmů a mam komplet. Pět ostatních co nejsou v seznamu už mam.

30

Tak jen do toho! To se dá stihnout do zítra do večera. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

31

Už jen šest a půl.:)

32 Naposledy upravil: Mr.vadný (10.9.2013 15:38:10)

Jo už jen tři jen tři a to všechny díl Rec. A na A new year a Juan of the dead se nemusim koukat takže jdu na to.

33

Nemusíš ale měl bys...

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

34

Juan of the dead si shlédnu až po genesisu kterej už mi chybí jako jediný. big_smile

35

Jo juan of the dead a rec genesis shlédnutý. A já se víc těším na ZA. :lol

36

Tak to si zasloužíš odznáček pravého gaučového hrdiny... big_smile

Snad se líbilo a život obohatilo o spoustu zážitků, které jednoho dne budeš vyprávět vnoučatům. wink big_smile

Někdy to zase musím všechno zapsat do tabulky.

37

Ano pohádka před spaním pro vnoučata-ZOMBIELAND. no přece si nemyslíte že jim budu pouštět horory.

38 Naposledy upravil: Smile (29.9.2013 13:56:58)

Tak zase po dlouhé době Vás tu zdravím. Koukám že tu je pár odznáčků, pro které nemusím moc dělat, tak se na to konečně vrhnu.

Pana Romera mám komplet.
Z toho druhého seznamu jsem neviděl akorát White Zombie, ale už sosám, abych napravil.
U toho dalšího seznamu je to trošku horší, tam jsem neviděl Boys eat girls, A new year a Deadsnow, ale kritéria stále splňuji.
A pět další dílek navíc:

+ zobrazit spoiler
  • I am Legend

• Planet Terror

• The Crazies

• Dance of the Dead

• Dead Season

"Only dead fish swim, with the stream."

39

Tak jsem se rozhodl, že se taky zapojím. No a čím jiným začít než trochou teorie, takže pěkně filmy smile

Zatím jsem si to jen sesumíroval, kolik mi toho chybí a pokud počítám pouze 28 filmů na hranici, tak už mám komplet 19, čili mi zbývá 9.

+ zobrazit spoiler

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/7/8jpy.jpg

Ano, opravdu jsem si udělal excel tabulku big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

40

Tak minimálně Noc oživlých mrtvol, dvacetosmičku, deadset a evil dead bys měl doplnit. wink

Tabulka je samozřejmě super! big_smile

Smile: Gratuluji! Sice trochu po funuse, ale v tabulce jsi. wink

41

Že mě to nenapadlo big_smile Tabulku na to ;-)
Zrovna Exelofil jako já a nenapadne mě si nato udělat tabulku. No, bude bude ;-)

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

42

Tak jsem dneska dal 4 filmy, s takovou to stihnu brzo ^^

Minirecenze: Spoiler kdyby jste se nechtěli nechat ovlivnit mým hodnocením.

+ zobrazit spoiler

Return of the living dead - Výborné 9/10 skoro bych to mohl zařadit do TOP 3, úžasné masky, příběh, prostě paráda
Survival of the Dead - Klasická zombárna 5/10, Nic nového, otřesné efekty, Postavy byly ve stylu "ZA ? I dont give a f*ck" a hádaly se o peníze. Jinak koukatelné
28 days later Jsem měl asi zkouknout před 28 weeks later, nicméně fajn film 7/10, konec trochu slabší
Day of the Dead Hrozné 2/10 Vpodstatě se celý film neděje a ke konci je trochu té akce. Musím vytknout opět pěkné masky a originalitu, takže aspon ty dva body dám.

Aktualizovaná tabulka:

+ zobrazit spoiler

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/689/lgzm.jpg

Poznámka:
Z první desítky se nehodlám dívat na White Zombie, opravdu nemám rád black and white filmy, už tak se budu muset nutit do Romera. Z další sekce se mi nějak nechce do "a new year", netuším proč a na Rec 3 se nehodlám dívat protože pro geniální jedničce a hrozné dvojce se mi do trojky, která má o 25% méně na CSFD opravdu nechce.

(Sorry for the long post, no potato included)

43

Survival of the Dead beru jako lehkou komedii, s fajn smutným závěrem.

28 days later, dvojka je dost akčnější, takže po jejím shlédnutí se nemusí zdá být jedička tak super, jako tenkrát... V roce 2003. smile

Day of the Dead , tady jsem taky nebyl nadšen "remake" je ale docela sranda.

"a new year" je fajné, je to prostě trochu něco jiného. Taková mini povídka.

Rec3 je suprový, skvělá a krátká komedie. wink

Na hodnocení na CSFD srát, tedy pokud nejsi nejvíc nejprůměrnější osoba v české republice a na slovensku... wink

44 Naposledy upravil: Ymeris (18.3.2014 21:26:19)

Tak, mám dokoukáno, celkem jsem dal teda 31 filmů, takže myslím, že mám splněno smile

Minirecenze: Opět spoiler kdyby jste se nechtěli nechat ovlivnit mým hodnocením.

+ zobrazit spoiler

Evil Dead 2 - Šílené 8/10, výborné masky, badass hlášky, jen konec zase trochu divný.
Zombie Apocalypse - Další průměrný zombie film, chtěl jsem dát 6, ale tím digitálním tygrem nakonci si to posrali, takže 5/10
Juan of the Dead - Velice vtipná komedie, originální, trošku divný konec, ale jinak výtečné, 8/10
Boy eats Girl - Zezačátku trochu nudné, ale pak se to už rozjede, místy klišovité, krásné gore momenty, slabší masky...ale průměrné to je, dám 5/10
Dead set - Fucking Awesome! 9/10 Jumpscare, Nechutný gore, originální příběh, Fajn herci, úžasné masky a nejlepší byly kontaktní čočky. Takhle má vypadat zombárna.
Noc oživlých mrtvol (1990) - 6/10, takový lehký nadprůměr
Noc oživlých mrtvol (1968) - O trochu reálnější než remake, takže bych dal bod navíc, ale jelikož jsem zmrd, ten bod si beru zpátky za černobílý film(za který ovšem nemůžou, ale jak říkám, jsem zmrd). Jinak jsem shlédnul až po remaku, takže už to bylo nudnější, jelikož jsem věděl co se stane.
Zombi 2 - Ćekal jsem od toho víc, voodoo tématika je sice pěkná, ale víc než 4/10 si to nezaslouží

Aktualizovaná tabulka:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/34/sxaq.jpg

Teď už jen zbývá otázka: do čeho se pustit dál?

45

Gratuluji. Co dál? Zombíku k ulovení je tu dost a to i těch kvůli kterým nemusíš opustit teplo domova. smile

Konec Evil Dead 2 holt připravuje diváka na třetí díl. smile

ZA: Jo, krabák ani jeho žena se moc nevyznamenaly... Každopádně za toho digitálního tygra, kulomet, který střílí bez nábojů a pár dalších věcí, které si zaslouží hvězdičky nahoru.

Zrovna noc z devadesátých spousta lidí považuje za top. Mě se ale více líbil originál (3x jsem viděl), jenž má alespoň podle mě skvělý a poučný konec.

Zombi 2 je vážně jen slavná koňovina, ale tehdy to tak mělo být. smile

46 Naposledy upravil: Mr.vadný (18.1.2014 08:46:37)

ZA jsem byl nucen shlédnout ale bohužel ve španělštině na youtube a Tigr který byl digitální a velký jako skutečná kráva což byla hovadina. Scénář se snažily zakrýt zombíky a něčím podobným. Krabáka mi bylo líto a to si prošel armádním výcvikem.
Firejsi neber si to osobně ale naštval si mě že si do seznamu dal takovou sračku a ne třeba BRAINDEAD nebo DOGHOUSE
Promiň

47

Třeba je to tam schválně, aby se ukázal opravdový zájem o tuto tématiku - tzn. že se člověk nedívá jen na ty nejprofláknutější filmy světa. wink

Navíc si ho můžeš přidat do seznamu +pět.

48 Naposledy upravil: Mr.vadný (18.1.2014 20:09:33)

Jak řekl jeden moudrý gif,,To je úvaha jak prase"
No jo já sem nedal ty filmy +5
Braindead
Já legenda
Doghouse
wicked little things
pěst ježíšova
house of the dead
atd.atd

49

chtěl bych se přihlásit smile
chybí mi jen : Deadset,Boys eat girls,Boys eat girls,Return of the living dead
z výše uvedených smile

50

Tak to zní parádně. wink

Chystáš se chybějící doplnit?

A na pět filmů, které nejsou v seznamu ale viděl jsi je, si vzpomeneš?