1

Téma: Nápady na zimního zombíka?

Zdravíčko,

kapr odpočívá v žaludku, dárky jsou rozbaleny a oheň v krbu plápolá... Nějaký nápad na zombie survivalistickou aktivitu, která by se dala podniknout v tomto zimním období a zároveň by šla odměnit virtuálním odznáčkem?

Piště své nápady a bude vám požehnáno!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Nápady na zimního zombíka?

Není nějaký film Snow Dead, nebo tak něco? Ideálně, aby tam byl sníh, nemrtví a náckové a hodně se tam běhalo, bruslilo a lyžovalo, aby to šlo aplikovat na zombíky přežití. smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

3 Naposledy upravil: Mrakoplaš (28.12.2013 15:36:59)

Je film Dead Snow, a zombíků(dokonce nacistických zombíků) je tam mnoho,stejně jako běhání, lyžování,ježdění na sněžném skůtru, slaňování na střevech a moho delšího.

4

Až napadne sníh, tak postavit iglú!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

5

Vyrobit samodomo sněžnice, rozdělat oheň ledovou čočkou, vyrobit a vyfotit sněhový záhrab/improvizovaný úkryt (včetně chvojí jako pelechu)?

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

6

Tak sněžnice jsem zkoušel...
http://img4.rajce.idnes.cz/d0405/1/1888/1888624_678dab0dfcc61102499fe0ebcf7761a9/images/S5001937.JPG?ver=0
A vůbec, už se těším na další zimní patrolu!
http://img4.rajce.idnes.cz/d0405/1/1888/1888624_678dab0dfcc61102499fe0ebcf7761a9/images/dsc01248.jpg?ver=0

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

7

Ha, to su staré fotky! big_smile Teda já bych rád vyzkoušel novou výstroj, ale přednější je momentálně Symposium (když už má bejt patrola v ten přesně samý termín) a navíc tam BoS určitě nikdo nechce.
Anyway, pokud napadne dost sněhu, rozhodně by jsme si mohli postavit iglů tam, s vědomím, že se po akci můžem navrátit do bezpečí chalupy:)

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

8

Tak já myslím, že ve vysokohorské krajině Božejova už je sněhu dostatek i teď. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

9

Tak ho pak vyfoťte, ať se můžu pokochat! smile Já třeba nějaký zvládnu ve Švédsku.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

10

Tak se pak taky určitě pochlub. wink

Díky za nápady, něco z toho vyklohním. wink