1

Téma: Malá povídková s chodícími mrtvolami 2013 [Čtení a Hodnocení]

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/zombie/povidkova/malapovidkova2013_2.png

Tak a je to tady!

Ve třetím ročníku naší skvělé soutěže, jenž by nám mohli závidět i v kapitalistické mimozemšťany ovládané USA, se sešlo krásných třináct povídek! Věřím, že se vám budou líbit!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/zombie/povidkova/malapovidkova2013_obalka.png
Sbírka v PDF: https://dl.dropboxusercontent.com/u/945 … a_2013.pdf
Sbírka v TXT: https://dl.dropboxusercontent.com/u/945 … a_2013.txt

Jak hlasovat?
Stejně jako posledně přes připravený formulář. -> https://docs.google.com/forms/d/1XEZ11W … 8/viewform

Co je ve hře?
Tentokrát je to pěkná hromádka originální DVD s klasickými a skvělými zombie filmy, jenž vás budou děsit/bavit/vzdělávat a vůbec vám dělat radost!

Děkuji Slimonovi, Liberiusovi, Sybrakosovi, Fladimu, Ozzymu, Chekotayovi i sám sobě.

Bavte se! Hledejte gramatické chyby! Užívejte si představy vyvržených střev!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Malá povídková s chodícími mrtvolami 2013 [Čtení a Hodnocení]

Tak už jsem s četbou někde v polovině. Zatím samé dobré a chvalitebné (ba místy přímo výborné) kousky.
Jsem potěšen a je mi jasné, že boj o první tři místa bude tuhý a neúprosný.

3

Mám radost, že se líbí. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Bezva, jste šikovní! Těším se, až si to pročtu smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

5

Ty jsi šikovnější!

Věřím, že se budeš při čtení dobře bavit.

6

Já letos právě nejsem vůbec, nenapsala jsem ani řádku. Nemám psavou, chňo.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

7

Taky jsem dříve nemíval. Leč to chce jen trénovat, protože nejtěžší je vždy začít a pak se člověk většinou nějak chytne.

Ovšem je důležité je zjistit jestli se tomu člověk chce opravdu věnovat nebo to bere jen jako takový okrajovější zájem.

Jestli to druhé tak opravdu nemá smysl se k tomu nějak tlačit. smile

8

66%...

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

9

Já jsem přesně v polovině a zatím je fajn čtení a nemám si na co stěžovat. wink

10

Pravé peklo nastalo až v 71%.

Čí ruce ho rozhoupaly

11

Mě už fakt zbývají povídky jen od jednoho autora.. Ale já to prostě nemůžu dočíst.. Snad se k tomu dneska přemůžu, ale doufám, že to není jenom ve mě.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

12

Firejs napsal:

Taky jsem dříve nemíval. Leč to chce jen trénovat, protože nejtěžší je vždy začít a pak se člověk většinou nějak chytne.

Ovšem je důležité je zjistit jestli se tomu člověk chce opravdu věnovat nebo to bere jen jako takový okrajovější zájem.

Jestli to druhé tak opravdu nemá smysl se k tomu nějak tlačit. smile

To nejde natrénovat, aspoň mě ne, a to nepíšu jen tak z okrajovýho zájmu. Musím v sobě mít něco, co potřebuje ven, píšu z vnitřní potřeby, na povel mi to moc nejde - jinak jsou to horečně vypocený, prázdný slova ( i když chápu, že zrovna u tohohle žánru není nějaká výsostně filosofická myšlenka potřeba). Ale letos se obešlo beze mě a zatím to vypadá dobře! smile

13

Ale stejně nám tam chybí trochu pohledu z dívčí romantické duše. smile

Každopádně bych chtěl oznámit, že bych chtěl v pondělí spustit hlasování, které bych chtěl ve stejném stylu jako posledně, ale přemýšlím, že bych chtěl dát možnost k jednotlivým povídkám prostor pro slovní vyjádření od čtenářů, tedy pokud by chtěli, ze kterého by si autor mohl vzít, tedy pokud by chtěl, i něco do svých dalších povídek, pokud by chtěl nějaké psát.

7x

14

Rozhodně!88
Ke každému autoru mám nějaké to povídání, jenom to dát na papír. Firejsi, to hlasování bych doplnil o známku plus vysvětlení, proč sem takovou známku udělil. Bude to lepší, než lakonický známkování jako od učitelskýho sboru.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

15

Tak minule to bylo:"Výborná", "Dobrá","Ujde" a "Nic moc".

To se mi zdá v pohodě a teď s tím komentářem to snad bude ještě lepší.

16

Objevil jsem ve své povídce jeden překlep... :-(
Asi už mi neslouží oči tak, jako dříve.

17

Uff, neboj, také jsem se ve své povídce minimálně jednu drobnou chybičku našel. smile

Každopádně tu mám pro vás panáčkové a dámy hezký formulář pro vaše milé a přívětivé hlasování!

-> https://docs.google.com/forms/d/1XEZ11W … 8/viewform

Pokud jsem to mocinky nezpackal, tak jsou tam povídky všechny a vaše odpovědi se budou ukládat. wink

Prosím autory ať vynechají své povídky.

Hlasování skončí až bude dost hlasů, které se schodnou na tom, že mé práce jsou nejvíc nejlepší na světě. smile

Ale pravděpodobněji již klasicky 28. 8. 2013.

Jsem trochu připitej Kofeinem s Taurinem a tak jdu radši zase něco dělat. smile

18

Proč nemohu slovně ohodnotit první povídku?

Čí ruce ho rozhoupaly

19

Už můžeš! Jen se to někam ztratilo. smile

20

hooray!

Čí ruce ho rozhoupaly

21

...geez smile No hurá do toho, mno..

22

Drazí kolegové mozkožrouti smile
Přečteno a ohodnoceno, snad jsem nebyl příliš přísný, ani příliš milostivý, udělal jsem to vše po zralé úvaze tak nějak od oka...
Rád bych ale poděkoval všem, kteří se soutěže účastnili, protože čím více nás bude, tím větší spektrum různých příběhů si budeme moci přečíst.
A vůbec...
Celkově mi to přišlo o něco podařenější než loni smile.

23 Naposledy upravil: chekotay (8.8.2013 18:29:04)

Hele, ta okýnka na ohodnocení taky mohla být větší! smile
---
odhlasováno

Čí ruce ho rozhoupaly

24

Super, větší být pravda mohla ale bohužel mi to nedovoluje roztáhnout ten formulář - jedině zaměnit za jiný vstupní typ a to by pak mohlo udělat neplechu.

25

Tak mám taky dočteno, teď už jen zbývá nějak rozumně odhlasovat.

Nějak nám počty hlasovacích lístků stagnují...