1

Téma: Malá povídková s chodícími mrtvolami 2013

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/zombie/povidkova/malapovidkova2013_2.png
Událost na kteří všichni milovníci krásné literatury, psaného slova i úžasní spisovatelé dlouze čekali je tady!

Vyhlášení jedné z nejúžasnější literární soutěže malé povídkové s chodícimi mrtvolami 2013!

Jaké, že je téma tentokrát?
Možná Vás to překvapí, ale autoři soutěže se tentokrát rozhodli pro originální téma, jenž zní:"Zombie!"

Takže už je jen na Vás jak svou povídku zpracujete a zda půjde drsný příběh o přežívání ve světě zamořeném krvelačnými monstry, sondu do myšlenek zamilovaného chlapce do mrtvé a hnijící dívky či epický příběh o otevření pekelné brány na vesmírné stanici sloužící budoucím generacím jako jablečný sad! Fantazii, kreativitě a úžasnosti se meze skutečně nekladou!

A do kdy byste nám svou práci měli odeslat?
Co třeba do 28. 7. 2013!
To znamená, že na to máte neuvěřitelné 3 měsíce! A to by bylo abyste celou tu dobu museli strávit v práci nebo před maturitní komisí!

A kam byste to měli odeslat?
Do tohoto tématu, nebo mě soukromou zprávou - ideálně v nějakém rozumném formátování s odstavci wink

Předchozí ročníky byli velmi plodné a všichni zúčastnění byli náležitě odměněni! Takže věřím, že tentokráte to bude ve stejném duchu a snad i ještě lepším!

Každopádně bych prosil maximálně tři práce na osobu a rozumný rozsah wink

Předchozí ročníky:
2012: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=456
2011: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=34

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2 Naposledy upravil: Sybrakos (28.4.2013 21:24:38)

Re: Malá povídková s chodícími mrtvolami 2013

Jelikož už mám pěkných pár dní hotovo, hned ti to pošlu (kdyby tam nějak moc byli chyby, dej vědět). Jde o první navrhovanou věc, drsný příběh o přežívání ve světě zamořeném krvelačnými monstry big_smile A stejně jako třeba v TWD platí, že živí jsou ještě horší, než mrtví.. Snad ještě zvládnu sesmolit jednu věc a jsem moc zvědav na vítěze!

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

3

Já už mám také napsáno, několik měsíců - ještě ve fázi vylaďování - dvě rozdílné povídky smile

Klidně pošli přes SZ, ale nezaručuji, že budu v následujících dnech číst, takže pokud chceš okamžitější reakci zveřejni na fóru... tedy, přemýšlím a mám otázku:"Když mi někdo pošle povídku v SZ - mám jí zveřejnit na fóru, nebo s tím počkat až na konec soutěže?"

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Samozřejmě počkat až na konec soutěžě a zveřejnit vše najednou, jako vždy. smile Ani jsem netušil, že by to mělo být jinak..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

5

Vždy minule to bylo jinak wink

6

Určitě počkat na konec a pak zveřejňovat, přijde mi to lepší.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

7

Beru na vědomí, ale kdyby někdo chtěl potěšit ostatní dříve, tak si ji zveřejnit může wink

A těším se na tvou povídku wink

8

Jako moji? Já nevím, jestli něco vyvrhnu, ale vynasnažím se. Každopádně dlouhý to asi nebude som vanligt.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

9

Určitě něco vyploď, píšeš pěkné depky smile
(a gratulace k novému ranku big_smile )

10

pický příběh o otevření pekelné brány na vesmírné stanici sloužící budoucím generacím jako jablečný sad!

No, to nebude snadné, ale zkusím něco... v nejhorším použiju Jabloňový sad. big_smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

11

Tak jen do toho, už se nemohu této kombinace dočkat wink

12

Jsi zlý, už toho mám pět stran! :-D

Čí ruce ho rozhoupaly

13

Tak už se nám blíží první měsíc, tak je čas na malé připomenutí smile

Kdo aktuálně píše? Kdo stále čeká na zjevení múzy? Kdo si zaplatil ghostwritera?

14

Už mám základní torzo příběhu, ale nejspíš to nedopíšu.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

15

Nepíšu, múza na mě kašle a na ghostwritera nemám. Tož tak.

16

Takže pre Nebožka spravím špeciálnu motivačnú cenu hanby. Toto je len ilustračné foto, ty budeš mať niečo špeciálnejšie. big_smile

17

AWWW, to se mi ale líbí! big_smile

18

Měl jsem námět, ke kterému jsem nedokázal vymyslet pointu, tak jsem ho pro jistotu zapomněl...

19

Pointy jsou k ničemu - stačí když se na začátku, uprostřed a na konci poseká dostatečně živých/mrtvých a buď hlavní postava zemře nebo ne... hotovo wink

20

Právě dokončuji finální verzi první věci. Poslední uhlazování frází, poslední vychytávání gramatických chyb, 7 stran, dvě postavy, o oživlých mrtvých nemluvě. Jabloňový sad, v němž se otevřely brány samotného pekla.

Čí ruce ho rozhoupaly

21

Fajne, to rád slyším. Jen pro příští rok budu muset vymyslet něco jiného... třeba hruškový sad nebo višňový?

22

Hm, tak už je výherce předem znám.. big_smile

23

Tak pravděpodobně to tentokrát budu já big_smile Cheky druhý a ty třetí wink

24

Žádný sad! Na příští rok akorát dokončím "Masakr na vesmírné stanici" a "Zamilovaný masakr na vesmírné stanici sloužící jako jabloňový sad, na níž se otevřely brány samotného pekla."

Čí ruce ho rozhoupaly

25

A já k tomu pak přidělám retrospektivní prvky ve stylu filmů od Tarantina, kde budou zombie mroži a lachtani.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!