1

Téma: Zombie States of America

Nechápu, proč by na tom měla být Aljaška tak špatně.

http://www.buyzombie.com/wp-content/uploads/2013/01/zombie-states-of-america.jpg

2

Re: Zombie States of America

Jak píše Brooks, každý ze severní Ameriky by se tam jel po první vlně schovat. To by nutně skončilo kolapsem.

3 Naposledy upravil: Ozzy (12.4.2013 08:36:48)

Mně by i docela zajímalo, jak si v tomto ohledu v rámci Evropy stojí naše vlast. big_smile

Ale tu Kalifornii nechápu - nejlidnatější stát. Vždyť tam by se tolik lidí změnilo, než by stačili zdrhnout + klima pro zombie v podstatě ideální - nebudou ani moc hnít.

4

Já mám Kalifornii zafixovanou spíše jako tři velká města a pak tisíce mil pustiny, kam se můžeš v pohodě schovat. A navíc je tam teplo, takže zombíci budou rychle hnít.
A hlvaně tam byl guvernérem Terminátor, takže jako co. Stejně tak Texas (Ranger) big_smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

5

Mě jen udivilo , že jako nejlidnatější stát USA při svých 38 milionech obyvatel a hustotě zalidnění okolo 93 na km čtvereční (což je sice oproti našim 133 méně) je tak bezpečná.

Víc by snad měli hnít ve vlhku než v suchu - to by je mohlo spíš zakonzervovat. Já bych se raději schoval někde do oblasti bažin na jihu - málo lidí a vlhko.

6

Že by Florida?

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

7

Mít tak nějakou chatku na malým ostrůvku suchý země v Everglades. Všude okolo jen močály - pro zombie těžko dostupné. Lidská populace mizivá a zvířat v okolí habaděj na jídlo.