26

Re: 1. Zombie Sympózium Božejovský statek 2013

Termín Sympózia se blíží!!! Prosím všechny zájemce, aby potvrdili svou účast! Konec hlášení.

27 Naposledy upravil: JWK (11.4.2013 16:37:17)

POZOR !!!  Jen bych rád upozornil Toudiho a Brňáky že mnohem lepší cesta do Božejova vede přes Rakousko... PŘES ZNOJMO ta trasa je o 30km kratší.  NENï NIKDY zasekaná a v rakousku luxusní kvalita silnice... Tedy jet klasiku přes Humpolec je vražda... přes ZNOJMO a RAKOUSKO luxus !!!!!! tedy celkově kratší, nezasekané, kvalitní, pohodlné... prostě neexistuje jediný důvod proč se mučit cestou přes humpolec

http://s11.postimg.org/xe6vtsrsf/cesta_pres_rakousko.jpg

http://s11.postimg.org/sgtb8optb/pres_cechy.jpg

28

hele ta rakouská cesta je vyzkoušená... asfalt je tam jako nový... vesnice mají obchvaty... do kopců jsou stoupací pruhy...takže ačkoliv je to pouze bundeska (sil.1.třídy) tak tam lze jet stejně rychle jako na dálnici... tedy pokud vás nechytí policajti... přirovnal bych to prostě k české silnici pro motorová vozidla kterou by otevřeli před měsicem... Takže jezdit po horrorové D1 s rizikem zácpy... a potom se vláčet podobnou cestou jakou jezdí legie pražáků k nám na jih děs (je tam varianta přes Soběslav). No prostě suma sumárum ta cesta přes Rakousko je prostě pohodová a luxusní a kratší apod. Dalším faktem je to že Rakouský řidič je od toho Českého (natož Pražského) slušným tvorem a jizda je pohodová a přesto svižná

29 Naposledy upravil: JWK (12.4.2013 08:46:25)

Prosím všechny kdo přijedou na 100% napsali po mém vzoru přihlášku, přímo jako příspěvek.
Potřebujeme vědět kontakty, kdy kdo přijede a co za zbraně si přiveze... zároveň jaké jsou potravinové nároky...
Lze mi i psát SZ a já to sem hodím
.
nick na fóru: JWK
jméno: Jarda Klíma
věk: 31
tel. 773 510 470
email: fotoklima@email.cz
příjezd: 1.5. t.j. středa cca. 14:00
dopravy: auto
alergie: vlaš. a lískové ořechy
nejím: jím vše
zbraně na akci.: motorová pila, sekera, páčidlo, revolver, dýka
.
nick na fóru: little zombie hunter (není na fóru)
Jméno František Klíma
věk: 3
tel. společný s JWK
email: nemám
příjezd 1.5. t.j.středa cca. 14:00
doprava: spolujízda s JWK
alergie: nesmí alkohol
zbraně na akci: mini motorová pila
.

30 Naposledy upravil: Sybrakos (12.4.2013 15:40:32)

nick na fóru: Sybrakos
jméno: Jindřich Burian
věk: 23
tel. 737269118
email: bu_ri@centrum.cz
příjezd: 3. 5.
dopravy: bus do budějic, poslušně hlásím!
alergie: nothing
nejím: lečo smile a nepiju alkohol.
zbraně na akci.: nůž Glock, švýcarák Spartan, holé ruce nohy smile
Joo a ještě airsoftky, krátká brokovnice mosberg, Beretta a colt 1911 plus gumový nůž, to ohledně toho larpu.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

31 Naposledy upravil: toudi_sk (12.4.2013 20:56:52)

nick na fóre: toudi_sk
vek: 42
príchod: 3.5. t.j. v piatok podvečer cca. 19:00 (+/- 2h)
doprava: autom
alergie: hlavne na hlúposť (spôsobuje mi fyzickú nevoľnosť a bolesti hlavy)
nejem: kel, kapusta, špenát (obecne hlavne zelená listová zelenina obsahujúca vitamín K)
zbrane na akciu: érsoft vz. 58, nože a mačety v počte viac ako dostatočnom (na každého sa ujdú 2+ kusy),
sekera (možno aj najmenšia Fiskars), vzduchovka Slávia 630

bližšie v PM-ke

Okrem toho budem mať zo sebou preventívne 4-miestny stan pre prípadných záujemcov o spanie vonku. Taktiež
si mienim zobrať nejaké jedlo, niečo na opekačku, kávu (bezpodmienečne) a čaj. Gasmaska tiež nebude chýbať.

32 Naposledy upravil: RASpawn (20.4.2013 12:46:50)

nick na fóru: RASpawn
jméno: Filip Jára
věk: 28
tel. 601392483
email: filipjara@seznam.cz
příjezd: 3. 5. to je v pátek cca v 16:00
doprava: osobní automobil
alergie: asi na pyl a nějaký traviska
nejím: houby
zbraně na akci.: nože

33 Naposledy upravil: Viky (24.4.2013 06:08:55)

nick na fóru: viky
věk: 27
e-mail: je zde na foru
telefon: jen na vyžádání
příchod: 3.5. t.j. v piatok podvečer cca. 19:00 (+/- 2h)
doprava: s toudim
alergie: lískové a vlašské ořechy, travní pyl (seno), kočky a částečně psi; nicméně antihistaminika beru preventivně celé jaro
nejím: lískové a vlašské ořechy syrové, pražené jen v malém množství, alkohol
zbraně na akci: 2 nože (uton, Finn Wolf),  2 luky a šípy

Mistress z brahminy.

34

nick na fóru: werty
jméno: Honza
věk: 40
tel. 776 727 326
email: jaw[zavináč]wo.cz
příjezd: 3.5. (čas zatím nevím, počítám, že se přifařím k Brňákům do vlaku nebo busu)
dopravy: vlak/bus
alergie: seno, pyl
zbraně na akci.: malá sekera, nože, prak, mám vzít i nunchaku?

35

Já nejedu, budu v robotě.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

36

Téma je pročištěné, pokud hledáte nějaké starší příspěvky, najdete je zde:
http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.p … 4177#p4177

37

Nick: Hrobař
Jméno: Marek
Telefon: 603875260 (sms)
Věk: 23
Doprava: Nejspíš s Brněnskými kolegy autem.
Alergie: Chlor, cigaretoví kouř
Nejím: Olivy, celer, teplí ananas a šulánky s makem. A nepiji alkohol
Zbraně: Asi nějaké nože.

38

Zatím nás teda moc nejede..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

39

Bude tam i početná partie od Jardy, takže by nás mělo být celkem dost...

40

no tak zatim na 100% lidi ze ČSZK a plnohodnotní účastnící...
.
1.Werty
2.Firejs
3.JWK
4.Hrobař
5.Sybrakos
6.František
7.RASpawn
8.Toudi
9.Viky
10.Tom
11.Rogi
12.Martina (my wife)
11.Roman (soused)
................
.
čekám na potvrzení
12.Bublu (filmový znalec)
13.Dušan
14.Bára
15.Kondor
16.Jeho přítelka
17.Justy
18.Bublu junior (František bude mít parťáka)

41

Nezapomeň na Feťáka smile (což mi připomíná, že nastává čas, kdy ho budu muset překecat)

42

Aby zostal doma, či mi niečo uniklo? ... Bože, ten nový skin je hnusný, snáď sa to bude dať dať naspäť, človek tu nieje 24h a nestačí sa diviť. big_smile

43

Wow, teda podle toho seznamu to vypadá na slušnou účast. To se nudit určitě nebudete smile Psala jsem teda už Toudimu, když mi nabízel místo v autě, ale budu se tu muset zabavovat všema těma svýma blbůstkama a projektama, který jsem si tak vtipně vymyslela, protože jinak to fakt nestihnu. Už jsem s tím trapná, já vim big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

44

O to víc se můžeš snažit dostat na letní kemp wink

45

toudi_sk napsal:

Aby zostal doma, či mi niečo uniklo? ... Bože, ten nový skin je hnusný, snáď sa to bude dať dať naspäť, človek tu nieje 24h a nestačí sa diviť. big_smile

Myslím, že spíše aby přijel... vypozoroval jsem, že je stejně jako Sybrakost z města Prahy.

A nový skin? Je to sice OT, ale já mám stále ten stejný... zkus se podívat do nastavení -> Dostupné styly -> a měl bys tam mít hydrogen.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

46

Možná jsem to jen přehlédl ale prosil bych nějaké podrobnosti ohledně "svozu" z Brna.

47

werty napsal:

O to víc se můžeš snažit dostat na letní kemp wink

Tak pokud nebudu ještě v tom Švédsku, tak snad! smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

48

Hrobař, mám už dva dny na žlutém papírku se na to podívat a tu cestu autobusem/vlakem nějak vymyslet... zatím bychom z Brna měli jet tři - Já, Werty a ty.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

49

Malá změna. Hrobař a já jedeme s toudim a viky. Odjezd by podle všeho měl být v rozmezí 12 - 15 hod. Je to tak toudi?

50 Naposledy upravil: toudi_sk (25.4.2013 14:20:40)

Áno prosím. Len Hrobař mi zatiaľ stále nepotvrdil na 100%, že ide s nami, doteraz to bolo len nejspíš ...
:: kuká do PM-ky na presnú formuláciu :: písal som mu 13.4., či teda ide so mnou:
a) áno
b) asi áno
c) ešte neviem (dokedy dáš vedieť?)
d) asi nie
e) nie
a 18.4 mi napísal, že platí varianta b) asi áno, viac neviem nič.

[OT]

Firejs, nič som si nemenil a takéto buzerantské podfarbenie pri písaní PM-ky som doteraz nemal (2 dni dozadu) + sa zmenili aj favicony (či čo to je), proste tie ikonky pri témach

http://s22.postimg.org/9clz7k6f1/zombie_forum_errorr_00.png http://s22.postimg.org/c7z2efaf1/zombie_forum_errorr_01.png

Preto sa divím, lebo ak sa mi niečo zmenilo, mali by ste o tom ako administrátori niečo vedieť big_smile

[/OT]