1

Téma: Wyrmwood

Super australský filmeček! A má i pointu. A to je jen začátek. A ...  cool

http://youtu.be/yFrGrH5zfbg

http://www.facebook.com/wyrmwoodmovie


http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/600058_394535167265859_624439463_n.jpg

2

Re: Wyrmwood

Myslim, že je to ok,. Oceňuju, že konečně je k vidění i snaha ty mrtvoly k něčemu využít.  Dávám dvě hvězdy, gengstu a gayka Saxanu.
http://illiweb.com/fa/i/smiles/star3.png http://illiweb.com/fa/i/smiles/star3.png http://r28.imgfast.net/users/2815/39/47/79/smiles/470169.gif http://r28.imgfast.net/users/2815/39/47/79/smiles/546506.gif

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

3

Re: Wyrmwood

Podle krátkého kousku to vypadá opravdu hezky, dobrá kamera (i když asi zapomněli stabilizaci doma) i masky... tak uvidíme. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Re: Wyrmwood

Mě se to hrozně líbí, konečně důstojné pokračování Mad Maxe big_smile

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

5

Re: Wyrmwood

http://www.cineplex.com.au/movie/2569/images/movieImages/2_9837.jpg


Tak ono už je to venku... Jsem překvapen, že jsem mile překvapen. Je to sice jednoduché a veskrze akční, ale svižné a zábavné. Zkrátka film, který si na nic nehraje. Možná je to tím, že jsem v poslední době viděl jen slabší kousky, ale opravdu jsem se bavil jako u zombie filmu už docela dlouho ne. A ten Mad Maxovský styl také potěšil. Takže pokud se chcete u zombie filmu jen pobavit a nechcete se u něj hlubokomyslně zamýšlet nad smyslem života a polemizovat o ceně života zombie, směle do toho. ;-)

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Mgo0ZWlK4pk

When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.

6

Re: Wyrmwood

Fajne.

Zrovna mi došlo, že tohle doporučoval tuším JWK na nedávném Walking Dead Larpu. Snad by to ani nemuselo v sekci amaterských.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...