1

Téma: Transplantace lidského mozku do myší :)

Info: http://vtm.e15.cz/jak-stvorit-inteligen … shub_page0

Když to jde tam, tak proč ne i naopak? Kdo viděl Mulbery Street (http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=689) se už možná bojí big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Transplantace lidského mozku do myší :)

Kdybys to aspoň proletěl, tak by ses dočetl, že k transplantanci opačným směrem jaksi není důvod. Také bys zjistil, že i kdyby proběhla, tak by se nejspíš nic nestalo, neboť zbylé astroglie lidského mozku by těch pár myších méně výkonných snadno a rychle převálcovaly. Bohužel se  mi nedaří načíst původní článek v Cell, ale ono to asi ani není nutné.

Mistress z brahminy.

3

Tak není důvod, ale nějaký šílený vědec, který by chtěl z lidí udělat kryso zombie, by se najít mohl wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

BTW v jedné teorii způsobuje zombifikaci a upírifikaci vir přenášený krysami big_smile

5

Akorát že by z lidí tímhle myšo-zomboe neudělal. Vznikly by uměle indukované chiméry, které by se od ostatních lidí odlišovaly pouze vlastnictvím několika myších buněk v mozku. Dalo by se spekulovat, co by se stalo po implantaci do nějakého centra, ale tipuju, že množství potřebné k nějakému fenologickému projevu by nebylo organismem akceptovatelné a došlo by buď k odmítnutí štěpu nebo rovnou k odumření celé postižené oblasti.

Mistress z brahminy.

6

Což by za určitých okolností mohlo mít za následek skutečnou zombifikaci jedince. Tím ovšem nemyslím, že by vstal z mrtvých, ale byl by ve stavu podobném jako pacienti s provedenou lobotomií.

7

To jo, asi by se dal udržet při životě člověk s odumřelým mozkem, ale spíš by pošel na otravu krve nebo kolaps CNS. Nicméně, pořád by to byla živá zelenina a ne zombie.

Mistress z brahminy.

8

To záleží na definici. Pokud nebereš v potaz popkulturní, která je opřena o hororovou kinematografii, tak je zombie de facto živý člověk.

9

Mno to teda nevím, co tu naposled proběhl topik "co je zombie", tak tam padaly definice z filmů/knih, případně haitské zombie. A už jsem to tu několikrát psala, pokud by byly zombie živými lidmi, které je tedy možno zabít (a je jedno, jeslti cítí nebo necítí bolest, nebo jestli mají nebo nemají pud sebezáchovy), pak otázku eliminace takovýchto cílů lidstvo řeší od počátku věků a už je v ní vice než zdatné.

Mistress z brahminy.

10

Ve 28 dní později (řekl bych základ moderního zombie filmu) šlo jen o obyčejné zranitelné lidi.. ale velmi rychle šířící se vir, ale nakonec se podařilo mu rozšířit jen

+ zobrazit spoiler

v Anglii, poté to dala Armáda do pucu. Když tedy nebereme v potaz druhý díl.

11

Nicméně zdatnost lidstva spolu s výdobytky moderní doby klesá.

K topiku "Co je zombie" - byl to docela zajímavý a předvídatelný sociologický průzkum.

12

Ti nevím, mně přijde, že zdatnost lidstva naopak roste. Je nás víc a jsme živeni lépe než kdy v minulosti (ano, celé lidstvo, celých 7 miliard a kousek k tomu), tedy jsme zdatnější - silnější, chytřejší, odolnější. Lidstvo, ne chcíplá polovina euroatlantické civilizace.

Mistress z brahminy.

13

werty napsal:

Zdatnost lidstva odvozená k čemu?
Zdravotní stav jedinců je díky medicíně sice "mnohem lepší" - lidé už netrápí věci jako souchotiny, cholera. Ale zase klesá přirozený výběr lidstva - záchrany postižených plodů (předčasné porody v 6. měsíci) a sociální systémem - ti nejméně přínosní společnosti se množí mnohem více, než ti inteligentnější/produktivnější.
Ale válka to zase srovná do lajny. Vymře generace mladých mužů a bude se moci zase směřovat k dekadenci s čistým štítem. big_smile

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

14

Ty, já ti nevím... ono se se záměnou cílů, příčin a následků dají dělat takové věci, že si můžeš naprosto logicky odvodit, že to ty jsi parazit a cigoši jsou naše jediná jistota a spása. :-)

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

15

Pevne verím, že Brusel to tak nenechá.

16

K tomu vývoji a snižování přirozeného výběru: http://www.youtube.com/watch?v=icmRCixQrx8 smile

Ale jinak jsem za vývoj a dostupnost medicíny docela rád...

17

Mr.Nosál napsal:
werty napsal:

Zdatnost lidstva odvozená k čemu?
Zdravotní stav jedinců je díky medicíně sice "mnohem lepší" - lidé už netrápí věci jako souchotiny, cholera. Ale zase klesá přirozený výběr lidstva - záchrany postižených plodů (předčasné porody v 6. měsíci) a sociální systémem - ti nejméně přínosní společnosti se množí mnohem více, než ti inteligentnější/produktivnější.
Ale válka to zase srovná do lajny. Vymře generace mladých mužů a bude se moci zase směřovat k dekadenci s čistým štítem. big_smile

měl jsem rozepsáno, ale spadlo forum...

Myslel jsem tím něco v tom smyslu, že my evropané jsme zdatní dost, ale v případě dlouhodobějšího výpadku elektřiny by se naše zdatnost rapidně snížila (až na několik jedinců, kteří jsou fit a jsou na podobné situace připraveni). Myslím, že lidé žijící v katasrofami stíhaných částech USA nebo zemích s nižší životní úrovní a infrastrukturou by na tom v případě nějaké katastrofy byli lépe přizpůsobeni.

18

Nezapomeň, že "My, Evropané" je průměr z bílých rozhýčkaných čtyřicátnic i svalnatých cigošů a vietnamců, kteří jsou zvyklí na mnohem horší podmínky, než jaké může vyrobit nějaká klipsna v Evropě.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

19

chekotay napsal:

Nezapomeň, že "My, Evropané" je průměr z bílých rozhýčkaných čtyřicátnic i svalnatých cigošů a vietnamců, kteří jsou zvyklí na mnohem horší podmínky, než jaké může vyrobit nějaká klipsna v Evropě.

Všichni se poserou, až po klipsně začnou cigáni pořádat nájezdy na všechna místa kde je alkohol a tabák. A ještě dávám velké šance všem těm Arménům, Ukrajincům a Rusům co tu jsou - to je prostě jiná mentalita, tomu normální maloměšťák nesahá po kotníky. :-)

20

Taky by mě to svazování zajímalo.

+ zobrazit spoiler

Mimochodem, nezapomeňte mi vytknout, že jsem off topic, když se tu lidskej mozek v myší hlavě neřeší už minimálně pět příspěvků http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_clown.png

Bakeliťáci na tom podle mě nebudou až zase tak dobře. Spíš dávám větší šanci větvím. Viděli jste někdy, že by paní Tran nebo pan Nguyen měli vrásky v obličeji a na krku měli bordel, poněvadž se blbě oholili? O Rusech a dalších národních hostech z Kavkazu se snad ani nemusíme bavit, ti by měli výhodu. Jsou zvyklí na to, že nejde proud, neteče voda*, nedá se nakupovat a lítaly jim nad hlavou granáty i vrtulníky.

*

+ zobrazit spoiler

Znají vůbec teplou vodu? Jednou jsem byl u jedné sociální pracovnice, co tvrdila, že je Grozného. Taky mohla kecat. Každopádně jí v koupelně netekla teplá voda.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

21

chekotay napsal:

Když vynechám rozhýčkané bílé čtyřicátnice, tak jsou to pořád ještě menšiny a svalnaté cigány řadím mezi výše uvedené jedince. BTW s vietnamci nemám žádné negativní zkušenosti.

22 Naposledy upravil: Mr.Nosál (21.3.2013 22:57:24)

werty napsal:

BTW s vietnamci nemám žádné negativní zkušenosti.

U Vietnamců fungují těsné rodinné vazby, umocněné diasporou - takže pravděpodobně vytvoří poměrně drsné komunity, obsadí Libuš, vyhlásí Lidovou republiku a budou potulným Čechům prodávat rejži. A celýmu tomu bude šéfovat patriarcha rodu, který ještě válčil s Francouzi. Ne, vážně - ač se nejmladší generace slušně začleňuje, tak asijští přistěhovalci drží hodně při sobě. Když v L.A. v 92 probíhali rasový nepokoje (niggas lítali kolem a šukali bílý account manažerky), tak malí usměvaví Korejci seděli u svých krámků s brokovnicemi v klíně a stříleli nájezdníky (zatímco běloši se třásli doma za oknem a vyhlíželi národní gardu) lol
http://www.liveleak.com/view?i=836_1335759505 - tohle je lepší ilustrace big_smile (hlavně druhá půlka)
http://www.youtube.com/watch?v=tgCiC6qTtjs - tohle je klidnější

feťák napsal:

Znají vůbec teplou vodu? Jednou jsem byl u jedné sociální pracovnice, co tvrdila, že je Grozného. Taky mohla kecat. Každopádně jí v koupelně netekla teplá voda.

Některý ukrajinci neznají ani evropský hajzly - u táty ve fabrice je běžným jevem otisk podrážek na prkýnku a osraný rezervoár.
Ani ženský nezaostávají - je u nich jedna 40kg roztomilá Ukrajinská jeřábnice. A když jí chytne splín, tak vezme volno na 2 dny, na ubytovně vyjebe půl kartónu flašek vodky, vystřízliví a jde do práce. S tímhle se tady většina lidí nemůže měřit. http://forum.madbrahmin.cz/images/smilies/239502.gif

23

Mr.Nosál napsal:

Některý ukrajinci neznají ani evropský hajzly - u táty ve fabrice je běžným jevem otisk podrážek na prkýnku a osraný rezervoár.
Ani ženský nezaostávají - je u nich jedna 40kg roztomilá Ukrajinská jeřábnice. A když jí chytne splín, tak vezme volno na 2 dny, na ubytovně vyjebe půl kartónu flašek vodky, vystřízliví a jde do práce. S tímhle se tady většina lidí nemůže měřit. http://forum.madbrahmin.cz/images/smilies/239502.gif

Mám dojem, že jsme tohle už probírali onehdy u piva. Jsem zase ochoten věřit, že jednoho gastarbeitera z Východu jsem viděl v minulý práci u mísy na WC mýt si v tom ruce, když netekla voda. http://r28.imgfast.net/users/2815/39/47/79/smiles/19569.gif Oni jsou jak z jiného světa. Na první pohled strašně nepřizpůsobiví, ale na druhej pohled zase překypují schopností adaptovat se. Léon Degrelle vzpomíná, jak při útěku z obklíčení byli schopní v zimě spát na zemi, i když je fakt, že tou dobou byl zrovna na perníku, což se v té knize taky dá dočíst (fialový východy slunce, atd.). Celkově si tyto lidi nedělám moc strach při katastrofách. Je to asi stejný jako srovnání s tím Amíkem v oblasti, kde řádí hurikány a další přírodní katastrofy. Než si někde stepí prorazí cestu vrtulník s Putinem a po další čtrnácti dnech dorazí Rudá armáda, tak je na pochvalu, co všechno tam vydrží.
S Vietnamci mám taky fan vztahy. Jestli vznikne někdy Království Sapy Otce Ho, tak budu prosazovat na schůzi družstva, ať je požádáme o ochranu. Akorát jsem si u nich nikdy nekoupil maso smile

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!