1

Téma: Televizní vysílání v americké Montaně přerušil zombie poplach

Diváci lokální televize KRTV v americké Montaně se v pondělí museli pořádně vyděsit. Uprostřed odpoledního vysílání se z televize najednou ozval poplašný signál a mužský hlas začal odříkávat varování, že v několika krajích vstávají z hrobů zombie a útočí na živé lidi. Televize se následně divákům omluvila s tím, že se do jejího vysílání nabourali hackeři.

Nouzová výstraha byla vydána pro několik krajů v Montaně a varovala před mrtvými těly vstávajícími z hrobů a napadajícími obyvatele v okolí. "V žádném případě se k těmto bytostem nepokoušejte přiblížit nebo je zatknout. Jsou velmi nebezpečné," varoval televizní diváky hlas z televize.

http://mediamania.tyden.cz/rubriky/tele … 61123.html

2

Re: Televizní vysílání v americké Montaně přerušil zombie poplach

Na to že budu muset bojovat o přežití sem se těšil od zombielandu.

3

Zajímavé. Podle mě není tak jednoduché nabourat se do TV. Ale já bych jim na to neskočil, ve chvíli kdy by řekli že zombie vstávají z hrobů by mi bylo jasné že je to nesmysl. I když v prvotním šoku to tak může lidem připadat.

4 Naposledy upravil: toudi_sk (2.3.2013 19:51:42)

Ľudia sú sprostý ako teľce! Vieš prečo nepozerám TV a nečítam noviny? Kvôli tonám odpadu, čo sa ti stále snažia novinári natlačiť do hlavy. Mal som kolegu, ktorý mi BEZ MIHNUTIA OKA pleskol do xichtu, že to, čo vravím, nieje pravda, lebo to nebolo v Novom Čase (to sú naše papierové noviny na úrovni vašich internetových novinek.cz).
Jednalo sa vtedy konkrétne o výhru v jackpote 35 000 000 korún, Ja som to počul ráno rozospaný v rádiu, samozrejme že sa to ešte nestihlo dostať do raňajšieho vydania novín, ale tu ide o princíp.

5

Za všechno mohou lamináti. Ty potvory se strašně rychle množí...

6 Naposledy upravil: toudi_sk (2.3.2013 21:40:00)

Správne, pre príklad netreba chodiť ďaleko, koľko je takých pacientov, čo veria všetkému len preto, lebo je to na tých internetoch. sad

7

Zajímalo by mě, jak by reagovali Češi. Američani jsou plašani a skončí na kdeco, což už všichni víme, ale Češi? Mohl by to být zajímavý experiment:)

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

8

Co experiment Český sen? Kolik lidí na to skočilo..

Hrobař - hacknout televizi není nic těžkého, každou chvíli se to někde stane. U nás se to povedlo před pár lety "umělecké" skupině Ztohoven, do vysílání Panoramy na ČT2 propašvali místo záběrů Prahy záběry atomového výbuchu. IMHO stačí chtít.

Mistress z brahminy.

9

Mno, ten atomový výbuch byl taky "značně věrohodný", ale nevím jestli jim na to někdo skočil.

A tam, jestli si dobře vybavuji, jen napíchli tu kameru ze které se vysílal ten záběr do televize a to tak, že k ní přišli a přehodili vstup na své zařízení. 

-> tady něco k tomu: http://www.youtube.com/watch?v=zgosdoL4skQ

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

10

Vždyť říkám, nic těžkého. Napíchneš kameru nebo přemostíš vysílač. S trochou představivosti nahodíš 10 způsobů, jak na to, dřív než bys odříkal otčenáš.

Mistress z brahminy.

11

Viky napsal:

Co experiment Český sen? Kolik lidí na to skočilo.

No jo vlastně! Na to jsem úplně zapomněla.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

12

Ten dokument byl ovšem drsný.. Hrozně jsem se bavil, jak ty lidi nadšeně utíkali vstříc nakpování budoucnosti big_smile Takoví čeští zombíci.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

13

Exactly! A pak, že zombíci neexistují! big_smile

14

Vidím, že na éru rozhlasu a inscenaci Orwellovy Války světů, která si vyžádala rozsáhlou paniku a několik obětí na životech, se dneska už úplně zapomnělo. :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kalend … sa-paniku/
(MMCHD, závěr toho článku je epický! :-D )

Koho by to zajímalo více -> Popperův Třetí svět

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

15

Ja som to nespomínal, pretože som si myslel, že to pozná každý.