1

Téma: Skutočný elixír mládi vynašli...

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1638 … vosibirsku

Nebolo niečo podobné s regeneráciou kmeňových buniek aj v RE?

Never back down smile

2

Re: Skutočný elixír mládi vynašli...

Nevím jak moc je to důvěrihodné, ale zní to dobře... kmenovým buňkám věřím, přecejen z nich pochází všechno v našich tělech.

A tuším, že v RE to kmenové buňky určitě nebyli - proč? Protože ty ti určitě nepřidají schopnost vypínat satelity myšlenkami a podobné úžasnosti smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Firejs: ale tuším v RE 1 boli, potom s toho urobili to čo urobili smile asi si idem kuknúť RE od začiatku big_smile nedá mi to

Never back down smile

4

jj, tuším tam byla nějaká reklama na kosmetiku...

a něco podobného bylo i v Já, legenda.

5

Tak, skukol som RE 1, a keď som správne pochopil (posledný týždeň som dosť mimo hmm ) tak hej, T-Virus regeneroval kmeňové bunky, takže v princípe vynašli niečo podobné...
Werty: Já legendu si už bohužial nepamätám hmm ale tam tuším nebolo niečo s liekom na rakovinu? (sory ak strielam uplne mimo ale fakt si to nepamätám )

Never back down smile

6

jj, hned na začátku byla reportáž se ženou, která tvrdila, že vynalezli všelék. A za pár týdnů byla Země k nepoznání.

7

Jen aby se něco podobné nestalo i teď..když co všechno vynašli a rozhlasují to veŕejne co pak mají v tajných lab...

Never back down smile

8

Třeba pravé neštovice a levou ebolu big_smile

9

Ale prd, kmenové buňky jsou naprosto normální a dle toho co píšou si je vytvoří tvé vlastní tělo.. takže žádné injekce s cizími věcmi.

Jinak v Já, Legenda to je v knize docela jinak než ve filmu, ale ještě jsem to nečetl..  smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

10

Co je RE?

Mistress z brahminy.

11

Viky napsal:

Co je RE?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil
Původně hry, pak 3 hrané filmy (a několik dalších animovaných). Zombíci, zlá korporace vyrábějící zombovirus, zapeklité dějové zvraty, kchůůl akce.

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

12

Aha. :-(

Mistress z brahminy.

13

Pane Nosál, hraných filmů už bylo pět a přestože se nedají označit za kvalitní - chystají se další :-)

14

To byly ty hry, jak se přecházelo z jedné statické obrazovky na druhou a člověk vždycky odstřelil haldu zombíků - kalsicky útočilo n zombíků a člověk měl n+1 nábojů, a ukládat šlo jenom někdy... to jsme pařili na 386! ::ROCK Jsem z toho propotil gatě. :-D

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

15

najlepšia zombie hra bola aj tak The Typing of the Dead, to si musel písať text a tým zabíjať zombíkov, aspoň si sa naučil prstoklad big_smile

16

Typing mám doma v originále, je to sice lehká parodie na House of the dead, ale určitě to pobaví a občas i dá zabrat wink