26

Re: Zombík komunity

Nikomu by to nevadilo big_smile

Mě asi ano, a možná by to vedlo k tvému vykázání wink Firejs

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

27

Myslím, že až se tu objevý Firejs tak ti ty double posty trochu zredukuje wink.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

28

Jaký Double Posty? big_smile

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

29

Tak si vzpomínám, jak na nejmenovaném fóru kvůli tomuhle zrušili zobrazování počtu příspěvků a ranky... to bylo breku. smile

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

30

Ahh... to bych nechtěl sad

31 Naposledy upravil: toudi_sk (30.9.2012 19:38:24)

CZ_Micro_CZ napsal:

Můžu psát jenom bla bla bla???
Třeba...

nie, ďalšia otázka? big_smile

CZ_Micro_CZ napsal:

Jaký Double Posty? big_smile

double post je to, keď ignoruješ funkciu EDIT a praskneš si pod seba 2 ... a viac príspevkov

32

Já vím já jenom.... Prostě sem napsal smajlíka potom další příspěvek a když pl3yer napsal o tech double postech tak sem smajlika smazal a napsal sem to schvalne big_smile

33

tipujem, že po dnešku má zombíka komunity aj Voyager

34

On nebyl na ZK1? Já myslel že jo. :-D Tak jsem se ani moc nepředstavoval s tím, že my už se přece známe... big_smile

Děcka, přestaňte už nosit ty pětaděvky, kdo si vás pak má pmatovat!! :-D

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

35

Toudi: Správně, díky za připomenutí wink

Na tohle bych zapomněl.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

36

dnes ráno o 6:10 (hneď po vypnutí PC) ma napadlo, že zombíka by mal  dostať aj Sybrakos

37

Správně! Na toho jsem taktéž zapomněl big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

38

Tak koukám na stavy příspěvků a zombíka komunity by měly dostat: ZNZ a Wolfric... jaktože jste se o to sakra nepřihlásili?

39

Firejs napsal:

Dnes získal zombíka komunity Wolfric a ZNZ, gratuluji.

Až se mi trochu zdá, že už ho tu mají snad všichni big_smile

Wolfric napsal:

Tak pokorně děkuju smile a děkuju i za to že jsem zjistil že něco takovýho existuje big_smile

jo, já už ho převzal... smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

40

Tak máš tedy dva! smile

41

tak děkuji podruhé big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

42

Dodatečně gratuluji Loganovi :-)

43

Jaj předem se omlouvám z spam .  Dodatečně gratuluji Wolfricovi a ZnZ :-)