1

Téma: Resident Evil: Damnation

Resident Evil: Damnation je ke stažení a mám dojem, že jsou už i české titulky, ale tím si jist nejsem.
http://www.imdb.com/title/tt1753496/

+ zobrazit spoiler

Ve filmu se nesetkáváme s klasickými zombie, ale s lidmi, které ovládá parazit La Plaga stejně jako ve hrách 4 a 5. Odehrává se v bývalém sovětském svazu, kde zuří občanská válka, ve které se hojně využívá Biozbraní. Hlavní hrdina je stejně jako v předchozím animovaném filmu Leon S. Kennedy.

Film jsem viděl, je udělaný velice zajímavým způsobem, kdy často koukáme z pohledu první osoby, jako ve hrách. Narozdíl od hraných filmů se drží herního příběhu a navíc je tam supervelkej Boris, kterej si dává lickery k svačince!

"Only dead fish swim, with the stream."

2

Re: Resident Evil: Damnation

Minulý Resident Evil animák byl fajn, tak věřím, že i tento bude wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Re: Resident Evil: Damnation

Skvělí kousek. Konečně jsme viděli BOW v akci proti konvenční armádě. Za ty léta už mě párkrát napadlo že je škoda vidět mutanty a zombie pouze v boji s civilisty, policií nebo speciálními jednotkami ale nikdy ne v opravdovém válečném konfliktu pro který je vlastně Umbrella vytvořila. To že lze animáky považovat za plnohodnotné dějové doplňky herního světa je asi to nejlepší. Na rozdíl od té hrané tragédie.