1

Téma: Film - Resident Evil: Retribution

Druhý trailer na nejnovějšího Resiho je podstatně zajímavější než ten první. Český distribuční název Resident Evil: Odveta je myslím všeříkající. Pro fandy série půjde zřejmě o další úlovek, který si nesmějí nechat ujít, a těm, kteří filmovým adaptacím nemůžou (nebo nechtějí) přijít na chuť, zbudou jen oči pro pláč. Faktem je, že poslední díl byl zdaleka nejvýdělečnějším z celé série. Tudíž je jisté, že Paul W.S. Anderson svoji práci neodvádí špatně - alespoň co se týče finančního úspěchu. Na přesnou adaptaci si budeme muset, zdá se, ještě nějaký ten pátek počkat...

http://youtu.be/zO3Elhmacws


zdroj: http://www.studna.net/news/5016/

2

Re: Film - Resident Evil: Retribution

Začátek traileru vypadal fakt povedeně.. pak už to vypadalo jako minulý díl.. který nebyl, jak to říct - zpracováním špatný - ale dějově a konáním postav upřímně dosti debilní a to jsem to viděl dvakrát... Když jsem se teď dozvěděl, že vydělal nejvíce peněž ze všech dílů, tak se začínám bát, kam dotáhnout ten další..


PS: ani mi nějak nevadí mi přehnanost akce.. ale spíše ten zbytek.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Re: Film - Resident Evil: Retribution

Vypadá to povedeně big_smile už aby to bylo smile

Never back down smile

4

Re: Film - Resident Evil: Retribution

Chtěla by žít normální rodinný život, místo toho je už popáté nucena ustřelovat krvelačným zombies hlavy a hledat viníka, který za všechno může. Jmenuje se Alice a v černém latexovém oblečku opět vypadá drsně a sexy.
 

Zombie apokalypsa je jeden z nejvíce oblíbených konců světa, který si moderní mladý člověk přeje. Cool vypadající boj proti krvelačným bestiím, které vznikly z lidí jako následek působení zmutovaného viru, je téma, které se snad nikdy neomrzí. Nesmí samozřejmě chybět sexy hrdinka, zlé nadnárodní korporace, klony, pár vědeckých nonsensů a hlavně litry tělních tekutin. Tuto nenáročnou popcornovou zábavu plní i série Resident Evil, která nyní vypouští již páté pokračování Resident Evil: Odveta, jež má být epickým zakončením celé série.

číst dál: http://filmserver.cz/clanek/4228/previe … il-odveta/