1

Téma: Je to možne ?

Caute som tu nový mám rád strašne zombie jak vo filmoch tak aj v hrách no strašne by som chcel zažiť zombie apokalypsu a preto sa chcem spýtať je možné že by človek nejako ochoriel a zmenil sa na zombie ? Nemyslím tym do slova že zmeni ale nejaká infekcia musi existovať jak dajme tomu vzteklina + chrípka ?

2 Naposledy upravil: Justy (24.4.2014 23:04:24)

Re: Je to možne ?

no strašne by som chcel zažiť zombie apokalypsu

Pojď s náma radši doufat v nukleární holocaust, ten je aspoň trochu reálný. big_smile

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

3

U nás můžeš dostat zombie-vzteklinu jenom tak, že tě začaruje cigánka.
Ale to se dá zařídit.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

4

Už mu niekto prezradil o ZA, že po pár hodinách púšťania MP3 skladieb pri "kosení"  sa nedá zdvihnúť z prdele, ísť na wc, spláchnuť, osprchovať sa, v kuchyni z chladničky zobrať pizzu, zohriať v mikrovlnke, napísať pár trollpostov na FB a ísť spokojne spať? Rád by som mal agentúru ako v Total Reacall, pevne verím, že po týždni takej "reality" by rituálne spálil papier s prihlasovacími údajmi na všetky zombie fóra a o zombíkoch by do konca života nechcel ani počuť tongue

5 Naposledy upravil: SpL1tt3r (25.4.2014 13:33:00)

Určite existuje nejaký vírus popr. chrípka čo vás ochromi alebo niečo pod. na štyl zombie ale zatial bud nebola objavená alebo vedci už majú ten virus a testuju to. Ako dám príklad viete čo je chupacabra to z nás asi každy pozná a viete o tom že to bol experiment v area 51 ? Potom to vypustily na ostrov a ludia sa čuduju čo im vyciciava krv z krku koz. Ale zatial som nevydel žiadne známky o útoku chupacabry na človeka. Vedci kombinujú virusy,chrípky atd. do kopy a potom sa div svetu že tu máme chodajaké nové choroby no ráz ta apokalypsa príde v to určite verím no kedy to je Otázne

6

Chcípni na plochý nohy.

7 Naposledy upravil: Mrakoplaš (25.4.2014 16:31:31)

SpL1tt3r
Chupakabra, vědci vytvářejíccí zombie virus? areál 51?  Popiš to trchu víc začlo mě to zajímat. cool

+ zobrazit spoiler

A jinak nás jen troluješ nebo to myslíš vážně že bys chtěl zažít zombie apokalypsu?

8

SpL1tt3r: Zajímavé. Já se odprostím od teorií a zeptám se, jakým způsobem jsi připraven? Na kolik dní máš zásoby? Jaké máš palné zbraně? Máš přichystánu evakuační cestu zakončenou bezpečným bodem ze zásobami na několik měsíců?

Jinak na spoustu tvých otázek, teorií a myšlenek tady u nás najdeš spoustu zajímavých informací a diskuzí. Zkus se mrknou třeba na rozcestník: http://zombie.4fan.cz/forum/viewforum.php?id=37

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

9 Naposledy upravil: Justy (25.4.2014 17:38:47)

SpL1tt3r napsal:

Určite existuje nejaký vírus popr. chrípka čo vás ochromi alebo niečo pod. na štyl zombie ale zatial bud nebola objavená alebo vedci už majú ten virus a testuju to. Ako dám príklad viete čo je chupacabra to z nás asi každy pozná a viete o tom že to bol experiment v area 51 ? Potom to vypustily na ostrov a ludia sa čuduju čo im vyciciava krv z krku koz. Ale zatial som nevydel žiadne známky o útoku chupacabry na človeka. Vedci kombinujú virusy,chrípky atd. do kopy a potom sa div svetu že tu máme chodajaké nové choroby no ráz ta apokalypsa príde v to určite verím no kedy to je Otázne

Moc čteš /x/, už ti z toho jebe. big_smile
Čupakabry, skinwalkeři, slendermani, greyové a podobné voloviny jsou na jednu stranu super věc, protože kvůli nim sem tam nějaký zapálený paranormál poprvé za několik let opustí brloh v přízemí u maminky a vydá se na výpravu do neznáma (tzn. přenocuje v lese za městem, hrůzou ani nedýchá a druhý den se s kamarády na internetu o ten děsivý zážitek a jeho rozsáhlou fotodokumentaci podělí).
Na druhou stranu neexistují. Stejně jako zombie, upíři a vlkodlaci.

Něco, co by se chovalo podobně jako zombie virus, je v teoretické rovině samozřejmě možné, ale stejně jsou na tom okřídlení jednorožci.

10

Já bych čupakabru nezavrhoval. Je to koneckonců jenom dvacet let, co byl zaznamenán nový "dobrý" druh velkého savce. Moje romantická duše touží zažít alespoň ještě jednoho nového velkého savce (netopejry si strčte víte kam!) smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

11

čupakabru už dávno nějací lovci ztracené pravdy nebo fakta x označili za pouhého křížence divokého psa a ještě něčeho ( hyenu jsem zavrhnul, je to kočkovitá šelma). Jenže bůhví jestli to co nafilmovali, to co zardousilo pár slepic a pár ctěných občanů má to mají vycpané v předsíni svého doupěte je opravdu potvora co saje kozám krev

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

12 Naposledy upravil: SpL1tt3r (25.4.2014 20:18:47)

Justy čo si napísal o skin atd. to vobec nepoznám a ešte som o takých postavách nepočul ale chupacabra ozaj existuje je to vládny experiment. A asi nič ti nehovorí že su zombie na ostrove Haiti že ?

13

Splitter: fuj nekromancismus pryč! na Haiti to nebyli oživlé mrtvoly ale jednoduše oblblí lidé kteří makali na plantážích pro svého pána

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

14

Globík napsal:

Splitter: fuj nekromancismus pryč! na Haiti to nebyli oživlé mrtvoly ale jednoduše oblblí lidé kteří makali na plantážích pro svého pána

Blbosť ak by si sa o to lepšie zaujímal pochopíš že oni oživujú mrtvoly...

15

Doporučuju omývat přirození vlažnou vodou. big_smile

16

Justy napsal:

Doporučuju omývat nemrtvé přirození vlažnou vodou. big_smile

fikset

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

17

SpL1tt3r napsal:
Globík napsal:

Blbosť ak by si sa o to lepšie zaujímal pochopíš že oni oživujú mrtvoly...

Na tohle téma doporučím českou knihu:"Se zombiemi se netančí", jenž se tomuto tématu docela podrobně věnuje: https://www.google.cz/search?q=se+zombiemi+se+netan%C4%8D%C3%AD&safe=active&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=TmlbU-i3G4nbPMLOgcAP&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=624"

Ale stejně jsi neodpověděl na mé předchozí dotazy, tak kdo ví o co ti jde...

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

18

Nekromancie je náhodou úžasná věc. Sám mám několik knížek, ale nějaký větší pokus jsem zatím nezkoušel. Ale např. komunikace s duchy mrtvých a démony není tak těžká.

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

19

Taky jsem na střední komunikoval s duchy a oživlým ostnatým drátem, ale od té doby jsem houby neměl.

20

http://4.bp.blogspot.com/-7NTNuKs5C-4/Uds28-DoIxI/AAAAAAAANGE/ewX3CWovjNg/s1600/36947255.jpg

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

21

četl jsem o houbě co dokáže ovládat mravence ale před tím ho zabije a pak ovládá jeho nervový systém. díky tomu mravenci se dostane na určité místo, do té doby z nějčerpá živiny a proto mravenec hnije, na místě ho zabije a roste dál.¨
možná by to bylo možné i u lidí ale to by potom na zombíky stačil roundup

22

O tomhle parazitovy je tu diskuze minimálně několikrát. Zkus si projít fórum a začni třeba zde: http://zombie.4fan.cz/forum/viewforum.php?id=37

A studuj, studuj a studuj... Jednou ti to bude k něčemu dobré. smile

23

je to přesně ta houba z The Last Of Us.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Ophiocor … ilateralis
Real:
http://1.bp.blogspot.com/-hWIEAXykvOg/U … r1_500.jpg
Hra:
http://www.gameranx.com/img/12-Mar/last … zombie.jpg

24

Fajn .. teraz to prenes na človeka, a poďakujem ti že nemusím platiť za elektriku ..

Never back down smile