1

Téma: Zombie Strippers/ Svůdné zombie (2008, USA)

Hororová komedie, co jsem dneska v noci úplnou náhodou viděl v televizi. A nesnažit se usnout, tak by mě to bavilo o 50% víc.
Začne to tak, že chlap z laboratoře si zavolá vojáky, aby mu pomohli vyřešit jeden experiment, co se vymkl kontrole. Vojáci to vyřeší, ale jednoho z nich zombie nakazí. Poněvadž ví, jak by dopadl, tak uteče. První místo, kam vleze, je striptýzovej bar nízký úrovně. Kousne jednu z tanečnic, tak se nakazí a bar začnou navštěvovat davy lidí...

http://www.csfd.cz/film/232104-svudne-zombie/
+ zobrazit spoiler

Sorry, jestli to téma tady už je, nemám čas to takhle po ránu hledat. Možná by stálo za úvahu vytvořit topic se seznamem všech filmů v sekci Filmy.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

2

Re: Zombie Strippers/ Svůdné zombie (2008, USA)

Jo, tohle byla docela sranda. Jestli tu téma je aktuálně nevím, ale nápad s seznamem je vyloženě dobrý!

Sybrakos si tento film vybral jako výhru za účast v literární soutěži, tak by mohl napsat jak moc se mu líbil.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Jo, tak to je dobrá volba výhry. Fakt mě to bavilo. A nemuset o pár hodin pozdějc vstávat, tak bych si to užil ještě víc. Jsou v tom super momenty. Už jenom to intro, kde se divák dozví, že George W. Bush se počtvrtý stal prezidentem USA, přičemž na Floridě se rozbilo hlasovací zařízení, takže rozhodnul jedinej hlas, co byl pro Bushe smile

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

4

já nechápu jak to watchmojo mohlo dát mezi nejhorší zombie filmy mě se to moc líbilo

5

Tak jestli tohle někdo zařadil mezi nejhorší filmy světa, tak moc filmů neviděl. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...