1

Téma: Zombík zimník

http://www.horor-web.cz/storage/201202111929_dead-snow-3.jpg

Nejen v období tepla, banánů a jahod probíhá zombie apocalypsa. Je třeba myslet na kruté zimy, jenž v našich krajích každoročně zabijí tisíce nepřipravených.

Co je třeba udělat?
1) Vyrobit si sněžnice a skutečně v nich chodit. Určitě není nic horšího než se až po kolena brodit ve sněhu zatímco jsou vám v patách zombie nacisté!
2) Postavit improvizovaný přístřešek, ideálně vystlaný tak aby vás při jeho použití nezebala zadnice!
3) Rozdělat ohýnek a ohřát si nějakou přinesenou potravu, čaj či uloveného mývala.
4) Ujít pár kilometrů v zasněžené krajině s vaší survival výbavou na zádech.

Tak už jen počkat až zasněží a vyrazit osamoceni nebo s aktivními přáteli na procházku. V ideálním případě i s nějakým fotodokumentačním přístrojem. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík zimník

Jupííí smile
Zábava i na zimu big_smile
Jen... :-(
Jak výrazná je tu podmínka sněhu?
Tady v okolí Kralup je ro asi radioaktivní či co a největší závěje jsou zde tak max 5-10 čísel a to jenom když je výjmečně sněživo a to je tu málokdy. :-(

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

3

A teť ta představa pomalých zomboňů brodících se metrovou závejí big_smile  ... Jůů, téměř nepohyblivé cíle ;-)

4

Co já vím, tak zrovna teď není sníh ani na horách... Takže je třeba vyčkat. Nevím jak bys chtěl testovat sněžnice bez sněhu. Nebo stavět iglů. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

No právě big_smile big_smile Tak ale tet mi došlo že mám jet za babičkou vymalovat byt lebo co a jestli to bude přez únor tak tam bude sněhu dost smile Doufám big_smile

6

Hlavně ať se ti to nekryje se sympoziem... Páč tenhle zombík půjde určitě splnit i tam. wink

7

No jo. Sympózium smile
To je jiná ;-)
Řeknu to takhle:
Jsem študák z blízkého okkolí prahy. Finance nejisté. Volný čas nejistý, a tak nevím jak to nakonec dopadne. Popravdě mně to ale docela láká

8

Sakra... Blízké okolí Prahy. To je jako bys řekl, že se ti chce na záchod, ale raději se pochčiješ jen protože je záchod patnáct kroků od tebe a stojí pět korun. Co na to jiného říci? smile

Tohohle zombíka už jsem vymyslel. Hned jak napadne sníh zkusím přesvědčit kolegu na procházku, vezmu rovnou hamaku, novou polní lopatku a třeba i nějaký ten vařič. Dalo by se to všechno spíchnout v jednom kole. smile

Ps: času mají všichni dost (kor jako student bez povinností), jen se musíš rozhodnout zda ho strávíš u televize, v hospodě, posteli nebo na sympoziu.

Ps2: Vím, že jsem otravnej... wink

9

Toto som splnil už minulý rok pri pokuse o zomba prežitia - ale keď napadne sneh tak si to skúsim zámerne - aj tak som vtedy odšlapal len nejakých 8 km.