51

Re: Fear the Walking Dead - Spinoff¨seriálu

Parádní teorie! Určitě za tím stojí ti stejní židé, kteří stáli za holocaustem a teď islamizují Evropu. Ehm? Nedává to smysl, ale to nevadí!

Každopádně mě trochu zamrzelo, že tento týden vynechali a moc nechápu proč. Pustit dva díly, dát pauzu a pak pustit další čtyři. Konec.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

Počkej, to má jenom šest dílů?!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

53

Ano, mělo by to mít jen šest dílů - stejně jako první série Walking Dead.
Podle sledovanosti budou/nebudou další série. Ale zatím to vypadá, že budou.

+ zobrazit spoiler

http://www.thewalkingdead.com/wp-content/uploads/2015/08/7866023c-23af-54b5-2def-f9008c00f28b_FTWD_101_JL_0122_0306.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

54

takže také čerstvé dojmy....

+ zobrazit spoiler

Armáda ochraňuje celú štvrť, ale v skutočnosti je celá čtvrť obyčajný koncentrák, ako sa neskôr ukazuje.... Dr. Exnerová mi príde ako taká neter doktora Mengeleho.... mám taký silný pocit, že vyberá ľudí, ktorí budú zlikvidovaní (aj keď údajne sa ide do nemocnice etc.).... Travis je obyčajný idiot, príde mi ako taký ten kolaborant, ktorý sa po vojne obhajoval, že však on chcel, len aby bolo všetko ok.... No ale na konci ho osvietilo? Uvidíme.... Stará má gule, keď sa nebojí ísť za plot a pokukať jak sa veci majú.... D. Salazar je tam asi jediný človek, ktorý už krízovú situáciu zažil, a tak nejako vie, že toto nemdopadne dobre.... Zaujalo ma to, že nefungujú telefóny, ani rádiá..... však človek by čakal aspoň nejaké amatérske vysielanie....

P.S. a ako tak kukám na tento seriál, tak mi nejako v hlave víri náment na nejakú tú poviedku.... tak možno čosi napíšem....

maybe old, but certainly not obsolete

55

Počkat, ty už jsi viděl trojku? A ona už je venku aj čtyřka? Vážně, teď jsem koukal na net.
A IMDB tvrdí, že bude trojka až v neděli. Takové trošku matoucí. smile

56

Doporučuji www.edna.cz ^^ smile
Celkově přehled o všech seriálech, Walking Dead, Fear of the Walking Dead, Z Nation ale samozřejmě i plllllno ostatních

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

57

Na to jsem už moc lenošnej, pořád sledovat nějaký weby. tongue
Takže si tě oficiálně najímám jako svého seriálového assistenta a budeš mi pravidelně odesílat reporty.

58

Ten čtvrtej díl byl teda dost...

+ zobrazit spoiler

...nudnej.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

59

Trošku aj jo. Ale už začínám tušit jaké bude finále.

+ zobrazit spoiler

Jestli z toho tedy neudělají rodinné drama v táboře.

60

Tak... čerstvé postrehy....

+ zobrazit spoiler

Daniel vie jak na to , ten sa s tým nesere.... Pravda je, že isté skúsenosti človek musí niede nabrať, ale isté veci musia byť proste v povahe. Aj keď je mi divné, že obyčajný desiatnik pozná podrobnosti plánu nachystaného na najvyšších miestach zrejme.... US Army je samé prekvapenie.... Ako som predpokladal správne, nemocnica slúži na izoláciu/respektíve likvidáciu potenciálne rizikových osôb... a vidno, že už vedia čo sa deje, keď majú vždy po ruke jatočný prístroj....  že by sa Alicia nakoniec spustí s Chrisom? Holt, aspoň by to ostalo v rodine, no big_smile.... No, som zvedavý, čo dokáže Nick so svojím novým kamošom.... ešte k tej armáde.... pekne je vidno, ako sa pomaly rozpadá morálka, korumpuje a z armády bude čochvíľa banda lúpežníkov, NKVD na nich, to by ich naučilo disciplíne big_smile....  plus myslím, že barák by s menšími stratami vyčistili víkendoví airsoťáci.... ale asi nemajú dosť ľudí, keď tam kde by sa uživila poriadna čata sa pustia do akcie s jedným podvýživeným družstvom.... z toho plynie len jedno.... až to vypukne, tak nás Boh chráň od americkej armády....

maybe old, but certainly not obsolete

61

No, finále výborné

+ zobrazit spoiler

Rozhodně jsem nečekal završení s Travisem a vojáčkem, bylo mi jasné že ho pustí ale jak mu ruply nervy a rozfašíroval mu ksicht když postřelil Ofelii. Wow. Daniel musí být pěkně nasraný na něj big_smile Líbí se mi taky klidné vystupování prodejce....jsem líný hledat jméno. Jsem zvědav jak to bude s tou lodí. No a že přišli o obě doktorky....nah. Ale jo celkově pěkné smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

62

Tak poslední dva díly staženy. Teď už si jen udělat  napínavý večer. big_smile

63

Tak poslední "bitku" jsem dle dosavadní prezentace seriálu nečekal. Mile překvapila.

+ zobrazit spoiler

Jen to občas nedává smysl.

Proč mají tisíce nehlídaných mrtvol vedle svého tábora?
Jak je mohl ten vojáček najít v podzemních garážích na druhé straně města?
A vyvraždit desítky lidí v nemocnici, jen tak pro radost? To by mě asi zdeptalo více než nějaký zombík. smile

64

Už vidím jak se příští série bude...

+ zobrazit spoiler

... odehrávat na lodi brázdící oceán smile.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

65

Rozhodně by tam mohlo být aspoň pět-sedm dílů, ale potom se

+ zobrazit spoiler

se vrátí na pevninu... Ovšem, mám pocit, že se na tu loď ani nedostanou. Obecně mi přijde, že všichni zombie jsou zatím někde schovaní.

66 Naposledy upravil: radarenko (29.3.2016 13:16:30)

Fear the Walking Dead Flight 462

http://imgbank.cz/images/2015/11/06/flight_462.jpg

16 miniepizod (každá do minuty). Mělo by to být o osudech pasažérů letu číslo 462. Během letu musí zvládnout napjatou situaci ve chvíli, když se jeden z cestujících jeví jako nakažený.

PS: jedna z postav by se měla vyskytnout ve 2. sérii Fear the Walking Dead

Venku je zatím k 28.3.16 16 episod + na edna.cz titule lol

67

Díky za informaci, ale mám tušení, že bude lepší až těch 16 minut někdo slepí dohromady. big_smile

Možná bych se mohl zatím podívat aspoň na trailer...

68 Naposledy upravil: radarenko (26.11.2015 10:51:01)

Můžu to nakonec sloučit dohromady a nahodit na net, prográmků na spojení videa jsou hromady. roll

69

Nejni to špatnej nápad, ostatně bych to mohl udělat též.

Nevíš jakým způsobem to vysílají? Místo večerníčku?

70

Nové episody, každá dlouhá okolo minuty, bude vysílána během premiérového vysílání nového dílu WD během reklam.

lol Chápu to tak, že co nový díl WD, tak nová web episoda FtWD F462 cool (snad jsem to přeložil dobře lol lol lol lol lol)

71

Závěrečné hodnocení: Taky mě překvapil malí počet dílů. Pokud nebude další série, nevadí, pokud bude, taky dobře. V jistém ohledu to bylo lepší než hlavní linie WD. Celkem realistická jak psychologie tak vývoj událostí. Jsem akorát trochu rozmrzelí z toho že jako ve všech filmech tohohle ražení je armáda špatná, vláda vraždí svoje lidi atd. Jeden si říká co maj ti Američani za problém...

72

Jop, snad jen ve Word War Z je americká armáda ta hodná, ale vlastně, taky ne... Taky posílaj civilisty do pryč.

Další série by měla být, protože první měla vcelku úspěch, i přes své drobné nedostatky. Předpokládám vysílání opět kolem prázdnin.

73 Naposledy upravil: radarenko (4.4.2016 07:26:13)

takže, venku je všech 16 miniepisod, ale čekám na kvalitnější verzi (HD) a pak to pospojuju cool

už to slučuju dohromady, ale každý prgm, který jsem vyzkoušel rapidně snižuje kvalitu obrazu, takže teď hledám nějaký lepší prgm mad  mad  mad

74

Tak to jseš moc hodnej! smile

A já dodám teaser na novou řadu: https://www.youtube.com/watch?time_cont … bM2c9XpZtk

75 Naposledy upravil: radarenko (12.4.2016 19:01:48)

Ikdyž jsem použil hromadu různých programů mad (Avidemux 2.6, Free Video Joiner, VirtualDubMod ...), tak nejlepší verze výstupu byla v Pinnacle VideoSpin. Ale opět je snížená kvalita. Snad to na zhlédnutí těchto miniepisod před pondělní premiérou 1. dílu Fear the Walking Dead 2. série bude stačit. mad

cz verze lol

http://uloz.to/xz5X42b5/fwd-flight-462-cz-e01-e16-rar

přidávám webshare

https://webshare.cz/file/55g1K46Hy3/fwd-flight-462-cz-e01-e16-rar