26 Naposledy upravil: Luna (16.7.2015 12:02:19)

Re: Fear the Walking Dead - Spinoff¨seriálu

Mimořádná zpráva!
Označte si v kalendáři datum 24. srpna – na tento den připadá PREMIÉRA seriálu FEAR THE WALKING DEAD. AMC uvede nejočekávanější seriál letošního léta souběžně s premiérou seriálu v USA. Co to znamená? V českém čase poběží přímo ve 3 hodiny ráno - a aby premiéra nikomu neutekla, bude díl reprízován ještě tentýž den v 22:00. A to platí pro všechny epizody. Jaký vysílací čas si vyberete

převzato z : http://www.edna.cz/fear-the-walking-dead/

27

To já si hezky počkám na titulky. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28

Český název je: "Živí mrtvý: Počátek konce"

CSFD: http://www.csfd.cz/film/411293-zivi-mrt … ie/?type=3

https://heavyeditorial.files.wordpress.com/2015/03/fear-the-walking-dead-image1.jpg?quality=65&strip=all&strip=all

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

29

Jsem příjemně překvapený. Herecké výkony jsou snad dokonce lepší než v WD. Postavy jsou realističtější. Celé je to realističtější. A krom toho se do postav dá lépe vžít, oproti tomu kdo z nás se vžije do role maloměstského šerifa :-) ? Ano, první díl byl hodně o postavách, zombíků tam moc nebylo ale vůbec to nevadí. FWD je prostě pro diváky kteří už ví co mají čekat. Taky mě pobavilo že ta ústřední rodinka je jak reklama na rasové křížení ( bílá matka s tmavím otcem, bílá dcera s černošským přítelem) :-) Doufám že bude větší prostor pro příslušníky bezpečnostních sborů protože na zombie tématice mě vždycky zajímalo jak by reagoval stát.

Spoiler: To že vzplanutí začalo ve feťáckém doupěti mi příjde jako realistický scénář.

30

Presne tak mna vzdy bavia tie zaciatky post apo , tak dufam ze to este natiahnu aspon na 2 alebo 3 epizody kym to prepukne tak vo vacsom . No uvidime aka bude dalsia epizoda . Urcite ma nemozu sklamat

31

Zklamat tě můžou vždycky, představ si třeba zombi klauny :-D

32

TWD a FTWD ma nesklame asi ani keby tam boli snáď aj ty zombie klauni big_smile

33

Můžu se zeptat kde jste na to koukali? To dávali někde v TV když to běželo v češtině?

34

Yaaaaar nebudu ti poskytovat odkaz na torrent stránky big_smile

Jinak pilotní díl fajn, jen mám výtku vůči feťákovi. Jestli něco nesnáším ještě víc než debilní selfí tyčky, jsou to feťáci. Sorry Feťáku big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

35

da sa to najst uz aj na internete online ale ja som to stiahol s titulkamy s ulozto.cz

36 Naposledy upravil: Luna (25.8.2015 09:40:07)

jo s dabingem vysílají na satelitu .. české AMC
Staženo v češtině z torrentu .. dabing nic moc, ale já ho raději než titulky

ale koukám, že to někdo dal i na ulož.to ..

http://uloz.to/x4AB39Sq/fear-the-walking-dead-s01e01-tvrip-czdabing-avi

není to můj up, ale díky uploaderovi

37

S tím dabingem jsem si to právě stáhl, ale včera večer už jsem neměl silu si to pustit. Tak snad dneska.

38

Nebylo to špatný. Myslím, že to bude spíš komorní rodinný drama, což by mohlo být fajn. Tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet.

+ zobrazit spoiler

Jak už tady padlo, nápad s tím, že to celý začalo v drogovým doupěti, není úplně blbej. Souhlasím s tím, že to působí to vcelku uvěřitelně a rozhodně líp než náhlá hyperpandemie neznámýho viru. Snad budou takhle, ehm, rozumně pokračovat dál.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

39 Naposledy upravil: Rodney (26.8.2015 00:09:11)

No, celkom to ušlo. Ak si odmyslím tú podivnú multikultúrnosť rodiny, tak boli vcelku uveriteľní....

+ zobrazit spoiler

Nemylím, že to začalo v tej pikérskej diere..... Tučný študent s nožíkom na ovocie spomínal nejaké prípady v piatich štátoch, a ako umrel ten starý muž v nemocnici, tak lekár povedal, že nič nevedia a nech ho okamžite odvezú dole....  Takže toto berem ako náznaky, že už sa čosi deje, akurát sa ešte o tom v mainstreame nevraví....

maybe old, but certainly not obsolete

40

První díl dobrý, jenom jsem čekal, že to budou víc natahovat. S takovouhle bude ve třetím díle apokalypsa plně rozjetá. Zvláštní je to jak zombíci mizí a někde se schovávájí smile.

+ zobrazit spoiler

Jo, nákaza určitě nezačla v tom kostele. Nakažení jsou už určitě všichni jenom u některých se to nijak neprojevuje dokud neumřou. Ta holka v tom kostele nejspíš umřela na předávkování.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

41

Začátek jsem bohužel už viděl v jednom traileru, ale věřím, že jinak by to bylo působivější.

Líbí se mi nápad s feťákem - měl tam pár dobrých scén a je možný, že do v dalších dílech ještě nadělá nějakou neplechu. Rodina a postavičky jako takové mi přišli docela umělá. Ale třeba dostanou hloubku.

Taky jsem čekal, že to bude rozvláčnější - jako byla první půlka, ale vypadáto, že příští díl už bude trošku akčnější.

Jen mi tedy "zombie akční scény", tedy ty dvě/tři přišli takové docela levné. A dabing mi občas vůbec neseděl.

Jinak dobrý. Uvidíme co přinesou další epizody.

+ zobrazit spoiler

Nakažení asi zatím všichni nejsou, protože mrtvých by bylo už mnohem více - ale spíše bych řekl, že se ta nákaza šířila postupně a až teď dosáhla kritického množství osob.

42

Rodney napsal:
+ zobrazit spoiler

Nemylím, že to začalo v tej pikérskej diere..... Tučný študent s nožíkom na ovocie spomínal nejaké prípady v piatich štátoch, a ako umrel ten starý muž v nemocnici, tak lekár povedal, že nič nevedia a nech ho okamžite odvezú dole....  Takže toto berem ako náznaky, že už sa čosi deje, akurát sa ešte o tom v mainstreame nevraví....

Já to viděla v originále bez titulků, takže je úplně klidně možný, že jsem si pár věcí špatně intepretovala. Ale jestli je to na ulozto.cz, tak se na to asi podívám ještě jednou, aby mi u druhýho dílu bylo všecko jasný.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

43

A rovnou si můžeš i ten druhý díl pustit. Protože je tam taky. Nejspíše uvidíme dneska večer, jestli bude chuť.

Myslím, že druhý díl bude rozhodující v tom jakým směrem se seriál vydá - jestli do akce anebo tlachání, vzhledem k tomu, že na konci prvního dílu

+ zobrazit spoiler

bylo město už prakticky plné mrtvol...

44

Ten klučina je super. Archetyp všech zombie fanoušků. A jeho věta "Já to zvládnu, a vy?" byla v daným kontextu geniálním vyjádřením podstaty survivalu.

45

zatial velmi nevyzeral ze by to zvladal big_smile

46

Hrobař napsal:

Ten klučina je super. Archetyp všech zombie fanoušků. A jeho věta "Já to zvládnu, a vy?" byla v daným kontextu geniálním vyjádřením podstaty survivalu.

Akorát si nevím proč

+ zobrazit spoiler

nevzal to jídlo... A co tam blbnul s tím nožíkem. big_smile

Ale jinak druhej díl dobrej, sice tam bylo "přišli jsme tak akorát" a už tolikrát viděné "hasičák! uáááá" a teď se čeká ve

+ zobrazit spoiler

skrytu až se to zajímavé přežene.

A absolutně nechápu

+ zobrazit spoiler

proč Alici její matka vůbec nic neřekne.

smile

47

Tak konečně jsem si stáhnul první díl FtWD a musím říct že je to teda něco. Ačkoliv nemám šílené postavy rád ( v seriálech se jich už vážně začínám přežírat) musím přiznat že v duchu tiše fandím feťákovi. big_smile

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

48

Mne sa páči skor ta dievčina mladá no ale uvidime ako sa to vyvinie mozno aj fetak prekvapi big_smile

49

Tohle je svým způsobem vtipné: http://www.businessinsider.com/amcs-fea … ths-2015-8

Ale je fakt, že tam byly zatím jen asi

+ zobrazit spoiler

tři mrtvý a všechno to byly černoši. Vlastně i ten týpek co jej zastřelila policie na dálnici byl myslím černoch.

50

spoiler:

Firejs: Zombie holka v druhém díle u sanitky nebyla. A vlastně ani ta v prvním díle v kostele. Ale třeba je to skrytá kampaň proti mezirasovým vztahům. Bacha aby bílé holky od černých chlapů nechytili nějakou nakažlivou nemoc, třeba zombifikaci :-) koneckonců ta dcera tomu utekla jen tak tak. A Synárorovi se jeho černej kámoš taky skoro vymstil.