1

Téma: REC 3

http://www.dreadcentral.com/img/reviews/rec3.jpg
Nějak se nám na tento svatební film zapomnělo a to už je venku! Tedy aspoň někde ve španělských kinech, neboť ho někteří již měly možnost vidět.

Je to, preqvel k těm dílům předchozím, ale jestli se dozvíme něco o původu viru mi není známo wink

CSFD: http://www.csfd.cz/film/278431-rec-genesis/diskuze/

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: REC 3

Huh! Alespoň vím, co budu dělat tento víkend cool

3

Co jsem zjistil, tak že to asi nebude v našich kinech (překvapení!) a zatím je asi k sehnání jen nějaký Cam Rip.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Ale kupodivu je ten cam rip docela kvalitní

Nemám rád zombíky... Proto rád koukám na filmy, kde jim rozstřelují hlavy.

5

Tak to jsem rád, protože u dvojky byl hrozný roll

6

Nemáte nějakej odkaz na download s cz titulkama? Nikde sem to nemohl najít.

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

7

O dva posty víš se dozvíš, že CAM se dá sehnat - což je otázka pěti vteřin práce s googlem wink
Každopádně na dobrou kvalitu a titulky si počkáš, tipl bych tak tři měsíce a určitě je pak najdeš na titulky.com.

8

Ehm.. ten film uz visiel? ... lebo v lete som kukal 2jku a 3jku .. este predminule leto ..a videl som niekde ze ma vyjst aj 3... ale co kukam na csfd tam tam este niesu ziadne hodnotenia .. tak je to vobec uz  smile?... len na imdb to uz je ohodnotene ...
http://www.imdb.com/title/tt1649444/

zatial sa to da stiahnut len v blbej kvalite co som videl
tak sa chcem spytat ci niekto nevie kedy asi budu titulky?

9

Zatím jsou jen v požadavcích, takže těžko říct, kdy titulky budou.

10

Kdyby to někoho zajímalo, tak rec 3 je zde: *pozn*

*pozn* se dá najít na oblíbeném českém úložišti... pokud je to snadno dohledatelné, tak link není třeba.. Firejs

11

US trailer,pár nových záběrů. Bude to mazec cool

http://youtu.be/RAtXWkOfNjI

12

Na trojku jsem se už chtěl podívát, ale tehdá byl snad jen nějaký hnusný camrip a žádné titulky. Tak jsem to odložil ale doufám, že se brzy dočkám.

13

zatiaľ žiadne nové info ohľadom CZ/SK premiéry v kinách ? smile

14

Kdy bude premiéra u nás bohužel nevím.  Oficiálně měl film premiéru tuším letos 30. března ve Španělsku, pokud nepočítáme nějaké ty festivaly. Datum pro ČR zatím nebylo stanoveno a ani se zatím neví, jestli půjde do české distribuce.

15

takže vlastne stále nič nové, ale dík aj tak wink nevidel som v kine ani jeden diel, len u seba v kompe, ale keď si predstavím nevestu s motorovou pílou, šiel by som na to snáď aj v 3D ak by črevá lietali sálou big_smile

v USA to má mať premiéru niekedy o dva mesiace... tak snáď to sem raz dorazí tongue

16

Snad ano. Pokud ale vím, tak u nás nebyl ani jeden z dílů. Jen Quarantine (remake REC1, který vyšel skoro stejně jako "předloha") myslím byl na DVD.

BTW  vítej u nás! Doufám, že nezůstaneš jen u tohoto tématu wink

17

werty napsal:

Snad ano. Pokud ale vím, tak u nás nebyl ani jeden z dílů. Jen Quarantine (remake REC1, který vyšel skoro stejně jako "předloha") myslím byl na DVD.

Velice překvapivé chování ze strany USA, jejich silná propaganda je snad i v severní korei

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

18

werty napsal:

jo jo, Quarantine som síce ešte nevidel, ale čo som počul tak je to REC okopírovaný do bodky.. ale natočili myslím že rok-dva dozadu aj druhý diel a ten už je úplne samostatný, tak si to časom pozriem smile

jo a dík wink snáď tu zo mňa niečo bude big_smile

19

Takže REC3 konečně venku v DVDRipu. Počítám, že titulky se objeví co nevidět

20

Taky jsem na něj před chvíli narazil... o titulky se trochu bojím, myslím, že na ně budeme čekat dlouho.

21

Až vyjdou anglické, tak tomu dávám tak týden a už budou

22

Takže titulky se už překládají.Měly by být 27. července

23

Dobrá zpráva, bude to asi můj 1. srpnový zombie film smile

24

super tak si zatím pustím předchozí díly at si to oživím a pustím se do třetího smile

"Do hlavy je to perfektní, mozek se tím zneškodní"

25

Titulky jsou venku