1

Téma: Zombík čtenář! [nový]

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/219/5/8/587f5aaf97c125eff5cd5a75a8dbb566-d5a6mzd.jpg
Zombík čtenář
Nejen filmy je správný znalec zombie tématiky živ.

Pro splnění je potřeba mít přečteno alespoň osm se zombie tématikou. Inspirovat vás může následující seznam ale klidně se pochlubte i jinačejšími kousky. smile

Seznam knih
- Word War Z
- Zombie příručka pro přežití (ačkoliv se nedá brát úplně vážně)
- Vzestup Guvernéra
- Jak zacházet s nemrtvými
- Se zombiemi se netančí
- Cesta krve - Kulhánek
- Stroncium - Kulhánek
- The Walking Dead (alespoň deset kapitol komixu)
- Den Trifidů (ačkoliv tam nejsou zombie)
- Kronika konce světa - cz kniha
- High school of the dead (manga)
- Chutná těla
- Pacient Nula
- Vyhlídka na věčnost

Tak kdopak se může o zombíka přihlásit? Jaké knihy vám ještě chybí? Pochlubte se.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík čtenář! [nový]

Ze seznamu zatím Guvernér, 1 až 3 díl Walking dead, Den trifidů. V budoucnu bych rád přelouskal tu survival příručku od Brookse (byla taková vtipná) a ohledně Punishera mě láká i Pacient nula.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

3

Punisher? http://www.daemon.cz/kniha/14705/pacient-nula

Určitě nahlédni i na Kroniku konce světa, páč by se ti mohla líbit. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Seznam knih
- Word War Z (včera jsem dočetl)
- Zombie příručka pro přežití (ačkoliv se nedá brát úplně vážně) (po přečtení WWZ už to docela i chápu, autor si vytvořil paralelní vesmír, který je téměř totožný s naším, až na ty zombie smile )
- Cesta krve - Kulhánek (první kniha od Kulhánka)
- Stroncium - Kulhánek (knihy tohohle chlápka mě chytli, takže jsem je přečetl všechny v jedné řadě)
- The Walking Dead (alespoň deset kapitol komixu) (skončil jsem někde u 100. dílu, když vychází tak pomalu, tak zapomenu, co se stalo předtím)
- Den Trifidů (ačkoliv tam nejsou zombie) (nejdřív jsem zkoušel audioknihu, ale nesoustředil jsem se, pak jsem zkusil knihu a super - což se rozhodně nedá říct o filmu)
- Kronika konce světa - cz kniha (zajímavé pojetí nemrtvích, ten konec byl takový docela narychlo.... Chudák Pegy)
- Vyhlídka na věčnost (viz Stroncium)

+ Puls od S. Kinga (Logan doporučil, Fladi četl)
+ Divocí a zlí (všechny 4 díly) od Kulhánka (tam ho naháněli ti ruští ultra silní nemrtví, ne? )
Stačí? smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

5

Jasně, gratuluji.

Já se rovnou přiznám, že jsem Divoké a zlé ještě nečetl, asi jako poslední věc od Kulhánka a Puls bohužel také ne, i když jsem už po něm párkrát sháněl.

6

Divocí a zlí jsou taková klasická Kulhánkovka smile Zase drsnej týpek jako hlavní postava, zase zdrhá, zase má super výbavu.
Puls je dost dobrá knížka, přiznám se, že jediná, co jsem četl od Kinga. Dle mého  stojí za přečtení.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

7

- Cesta krve - Kulhánek
- Stroncium - Kulhánek
- Den Trifidů (ačkoliv tam nejsou zombie)
- Vyhlídka na věčnost
- Píseň ohně a ledu (zatím 4 knihy)
- Cesta krve 3 - Kat (Moudrý)
- Zombíci vs. roboti (komix) smile
- Jakub Vandrovec 1
- 2 sborníky malé povídkové

No nevím jestli to bude stačit, ale na nic dalšího si teď nevzpomínám.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

8 Naposledy upravil: toudi_sk (19.7.2013 20:06:23)

Škoda, že Necroskop je skôr upírsky ako zombie literárny počin. To by som mal raz - dva.

9

Play3r: Pravděpodobně to bude stačit, už jen za Vandrovce, i když v prvních dvou kapitolách ani receptu na pečeného psa žádný mrtváci nebyli. smile

10

-Word War Z
- Zombie příručka pro přežití (ačkoliv se nedá brát úplně vážně)
- Vzestup Guvernéra
- Se zombiemi se netančí
- The Walking Dead
- Den Trifidů
- Kronika konce světa
- High school of the dead
- Puls
- Vyhlídka na věčnost (nedočteno)

a hafo zombie komixů:
Crawl Space: XXXombies, Remains, Shaun of the Dead, Zombies! Eclipse of the Undead,  Zombies vs. Robots, Zombies! Feast , NotlD (série), Crossed, 28 days later...

11 Naposledy upravil: Mr.vadný (7.9.2013 07:27:08)

Tohle asi stačit nebude ale už mam:World war Z,zombie příručku,vzestup guvernéra, den trifidů jsem si přečetl na compu a noc trifidů mam jako knížku půjčenou,a brzy budu mít cestu k woodbury. a shaun of the dead mi půjčil kámoš

12

Tak zatím to není dost, ale na druhou stranu už ti moc nechybí - takže to brzy zvládneš. wink

13

Jo hele v čem je nepřesná zombie příručka(až na to ze se zombie zabije nožem apod. jen tak že ho bodnete do oka a to že prkna brzy prolomí když s nimy zabedníte dveře a okna)

14

Probíralo se to ve zbraních, v rážích munice a tuším i v několika dalších tématech. Je třeba vzít na mysl, že je to spíš taková humorná knížečka. wink

15

Hele počítá se komiks jako The sacrifice což je online komiks na left 4 dead.  http://www.l4d.com/comic/

16

Comix to je. Zombie tam jsou. Tak snad ano. smile

17 Naposledy upravil: Smile (29.9.2013 15:12:44)

Tak tady už mám taky splněno.

+ zobrazit spoiler
  • Richard Matheson - Já legenda

• Stephen King - Puls

• Max Brooks - World War Z

• John Wyndham - Den Trifidů (jsem rád, že byl zahrnut, protože jinak bych musel něco ještě přečíst big_smile

• Highschool of the Dead

• The Walking Dead

• S.D. Perry - Všechny knížky o RE

• The Zombie Hunters

• Biohazard: Marhawa Desire

• Resident Evil: The Umbrella Chronicles

"Only dead fish swim, with the stream."

18

Super, ani ti to nebudu přepočítávat. smile

19

Vracím se vadnější než předtím a ted právě čtu Alice in zombieland je to docela sranda tady je stránka kde je to přeloženo
http://the-darkest-passion.blogspot.cz/ … landu.html

20

To je zase nějaká romantika ve stylu Stmívání a Padesáti odstínů šedi?

21

Přečetl jsem jen prolog. zítra se vrhnu na celou knihu ale moc se mi to taky nelíbí spíš počkám na ježíška až přinese něco od Kirkmana a Grahama Smise.

22

Včera se ti to líbilo a dnes už ne? Tak určitě pak dej vědět. wink

23

ha už mám cestu do woodbury rozečtenou a zjistil sem že cesta krve dobrák a cynik se dá stáhnout na ulož to
až to přečtu dám vědět. po těchto knihách bych si toho zombíka zasloužil ne?

24

Je to značně pravděpodobné. smile

Jen do toho a ať se ti to líbí.

25

tak jsem to sem zapoměl dát ale už jsem přečetl živí mrtví i cestu kve.