1 Naposledy upravil: werty (24.5.2013 19:41:05)

Téma: Pevnost 5.2013

Nová Pevnost je věnována (na počest 1. sympozia) zombiím. Až budu mít čas, tak příslušné stránky naskenuji. // Naskenováno

http://www.pevnost.cz/archiv/obsah-cisla-05-2013.aspx

Mimo knižní přílohy je přílohou i 1.díl komixu Živí Mrtví!!!!!

Přílohy příspěvku

Pevnost_5_2013.zip 5.81 mB, 2 stažení od 2013-05-24 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.

2

Re: Pevnost 5.2013

První díl formou samostatné knížečky? Nebo jen pár stran v časopise?

Někde tu mám pár let starou pevnost a je tam taky článek o mrtvolách, ale nepřišlo mi to moc zajímavé, tak jsem to nefotil.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Samostatný sešitek, je tam jen 1. kapitola 1. dílu.

Do 1. příspěvku jsem přidal odkaz na web Pevnosti s informacemi o aktuálním čísle.

4

To má kolik stran? 5? 15?

Škoda, že tam není např. takhle knižní příloha: http://www.pevnost.cz/priloha/dan-cerny-kejda.aspx nebo druhý díl agenta JFK - první jsem si s pevností minulý rok koupil... co je tam za knižní přílohu? Nějak to tam není napsané.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Kdybys toužil po Kejdě, Tina se jí veleráda zbaví.

Mistress z brahminy.

6

Podle popisku a dvou komentářů co jsem našel je to dobré... otázka zní za kolik by to bylo smile

7 Naposledy upravil: chekotay (10.5.2013 10:42:26)

Však Kejdu máme my, Tína nám to hodila na stůl, ať tím podložíme postel. A dodala k tomu, že je to taková blitka, že se to neoplatí ani číst. Nemohu posoudit, nemám odvahu číst něco takového.

Takže by to patrně bylo zadarmo, jen ať se toho svinstva zbavíme.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

8

To dílo mě začíná zajímat.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

9

Tak to by bylo vůbec nejlepší, po takových reakcích mám skoro chuť se do toho hned pustit smile

10

Sken v 1. příspěvku.

11

Pak na to kouknu,  ale dle toho, že recenze na survival instict se evidentně nese v populárním nadávačském stylu to asi nebude mít vůbec smysl číst big_smile