26

Re: Seriál The Walking Dead (4 a 5 série)

:like:

27

Já viděl bohužel jen kousek, protože se mi to docela hrozně seká a nechci si kazit ten zážitek. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28

Jen tak pro spestření. Schválně jestli poznáte kdo hraje tuto postavu:
http://25.media.tumblr.com/38634522d77234b209cd23a3d8f12014/tumblr_mpqkf9Gwnx1ryicqbo1_500.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

29 Naposledy upravil: Stalkercz (9.8.2013 21:48:15)

Norman Reedus aka Daryl smile
Poznal jsem to podle postavy příjde mi taková na pohled mastná big_smile a tak to je i v TWD big_smile

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

30

Mě je trochu povědomé ucho, ale jseš dobrej. smile

31

http://www.best-horror-movies.com/image-files/norman-reedus-daryl-dixon-crossbow.jpg
Dá se to trošku poznat to víš když jsi adminem na největší fanstránce CZ/SK TWD tak to má něco do sebe big_smile

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

32

Dle mého soudu to bude stejně jako 2. a 3. série zase stejná záležitost !!!
.
tedy začátek a konec super a ten prostor mezi prvním a posledním dílem bude vyplněn slátaninou a patláním se v mezilidských vztazích... a určitě se tam jen pro oživení usínajících diváku občas mihnou zombíci. Nicméně suma všech akcí se zombies v těchto dílech bude taková, že by se to dalo nacpat do jednoho dílu.
.
No ale efekt "no přece to dokoukám" bude fungovat i nadále, takže jako vždy...

33

Stejně jako každý jiný seriál. Tedy až na vyloženě plánované minisérie kdy je přesně dán děj a počet dílů dopředu.

Až na pár vyjímek se toho ve Walking dead podle mě děje docela dost.

34

Malé nahlédnutí do věznice: http://www.tvguru.cz/thewalkingdead/the … e-veznici/

35

Už brzy to začně! Komu už tečou sliny? A kdo se tetelí blahem? Už máte pod polštářem kuši a za oknem zombíka?

36

Nedělám si iluze, že by to tady někoho zajímalo, ale už zbývá jen týden!

První díl se jmenuje:"30 dní bez problémů"
Druhý:"Infikování"
Třetí:"Izolace"

Takže asi víme, co se první díl stane... Vlastně už i trailer napovídal, že k plotům vezení dorazí horda veselých hnijících mrtvol...

37

Samozřejmě se těším, a i když z facebooku vím stejně proti své vůli beztak většinu věcí dopředu (idioti hystericky řvající "R.I.P. lori and Tdog mě nasrali vcelku dost), asi si to pak stáhnu latr všechno najednou. Samozřejmě se velice těším..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

38

S4E1 je venku ...  čeká se na titulky ....   jupíjupíjej big_smile

39

Uvidíme dneska nebo zítra, nebo za týden... Docela se na to těším, tak se snad povede co nejdříve. smile

40

Tak nevím jak ostatním, ale první díl mi přinesl hromadu otázek.

+ zobrazit spoiler

Co se to sakra děje s těma zvířatama? Nebo proč umřel ten kluk nakonci, ikdyž nebyl pokousán? Snad se to postupně všechno vyjasní...napadly mě i takové teorie, že virus mutuje.

41 Naposledy upravil: Luna (15.10.2013 14:52:18)

Xassasin napsal:

Tak nevím jak ostatním, ale první díl mi přinesl hromadu otázek.

+ zobrazit spoiler

Co se to sakra děje s těma zvířatama? Nebo proč umřel ten kluk nakonci, ikdyž nebyl pokousán? Snad se to postupně všechno vyjasní...napadly mě i takové teorie, že virus mutuje.

možná jsem čekal malinko větší drajv u toho dílu ...

+ zobrazit spoiler

jo .. mrtvé prase v ohradě ... a to v lese nevím .. jestli bylo v pasti .. nebo jen tak leželo ... ale můžeš mít pravdu .. buď virus mutuje .. nebo mohou mít kontaminovanou nějaký zdroj .. potravy nebo vody ... uvidíme dál ..

Spíš mě překvapilo jak "Z" propadávali stropem po celém objektu .... pochopil bych v jednom místě ... ale tohle my nešlo do hlavy ..

42

+ Pokud jste dál než v 1. sérii, můžete si to přečíst smile

Na konci 1. série, jak byli v tom výzkumném středisku, se dozvěděli, že jsou nakaženi všichni. Proto když někdo zemře, tak se promění

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

43

fladi: jsem rád, že nejsem jediný, kdo si to pamatuje...

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

44

Zrovna tahle věc byla i ve hře a taky se vsadím, že jsme to tu i probírali, tak se to zapomíná těžko smile

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

45

Tuhle informaci sice doc. Jenner sdělí Rickovi na konci 1. série, ale jak známo je vyjevena až na konci 2. Ale to je jedno, navíc je to i hodně probíráno v knize Rise of the governor.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

46

k tématu:

+ zobrazit spoiler

ale on jevil známky nakažení .. jakoby pokousáním už před smrtí ... nebo umřel na zápal plic?
toto jsem zatím u nikoho nepozoroval ...

47

...

+ zobrazit spoiler

Přesně jak říká luna, to že jsou nakaženi všichni a promění se když zemřou si pamatuji, ale spíš by mě zajímalo proč ten  klučina vypadal jako kdyby byl pokousán ikdyž nebyl a z jakého důvodu zemřel.

48 Naposledy upravil: fladi (18.10.2013 17:52:46)

+ zobrazit spoiler

Mně připadal jako typický nerd s dýchacími problémy. Takže jestli byl dlouhou dobu bez léků a inhalátoru....

49

Nový díl Walking Dead je na světě, co na něj říkáte? Mě zodpověděl otázky z minulého dílu

50

ano většinu vyjasnili .. smile