251

Re: Seriál The Walking Dead (4 a 5 série)

Za me byl tenhle dil dobrej, konecne nejaka ta akce smile ale...

+ zobrazit spoiler

co mela znamenat Carolinina posledni veta. Kvuli tomu ze tam chlap "asi" mlati zenskou tak ho hned musej zabit? Jestli tohle bude zapletka dalsich dilu tak budu zklamanej big_smile

Viděl jsem Colombovo ženu

252

Právě jsem dokoukal...

+ zobrazit spoiler

Při sledování se mi vybavili hned tři momenty z knih, prvním bylo prohledávání skladiště (Pád Guvernéra 1) a akce na staveništi, kdy Abrahám pozoroval letící ptáky a uvědomil, si, že jdou Chodci (Cesta do Woodbury) a pak, když schoval dělnici za dvířka bagru (Vzestup guvernéra, kdy komixový governor udělal totéž).
Smrt Aidena byla spravedlnost sama. Smrt Noaha byla krutá, zbytečná a hrozná. Doufám, že Aidenova bráchu nějak strašně ztrestaj nebo nevím... Kdyby Glenn nebyl takovej dobrák, bylo by fajn, kdyby ho okamžitě zabil hmm Ale ty krávo, dvě smrti a jedno těžký zranění v jednom díle...
Konečně jsem si oddechl, když měl zase Gabriel nějakou roli, ale.. nikdy nevěř fanatikům.
Můj oblíbený Eugene se naštěstí konečně rozjel, za což jsem rád! Mile mě překvapil.
A Ricktator má zase dúvod někoho zabít, jak trapné.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

253 Naposledy upravil: JWK (18.3.2015 20:40:30)

viděl jsem... koment ve spoileru je vulgární

+ zobrazit spoiler

Dobrej díl, zmrda co zabil černouška bych na místě zastřelil... a hodil zombánům...
Zrzek hodně dobrej boreček měl jsem radost jakou měl radost že zase mastí zombiky
Kněze zastřelit, ten jeho pokroucenej ksicht mu nežeru a normálně bych ho střelil do lebky za zradu.
Eugene super
Ta brunetka doufám že přežije pač mě rajcuje
Carol dobrý její krutě racionální mord uvažování jí zůstalo (stejně jako ve věznici)
Smrt černouška mě nasrala.

to s tím granátem byla kravina na entou...

jen mě pořád překvapuje jak tam nikdo nemaká v zemědělství apod... všichni všeho maji dostatek jako by se nechumelilo... nikdo nedře, nikdo nemaká, logistické centrum netknuté, apod. apod. apod.... ale beru to jako podružné...

254 Naposledy upravil: Sybrakos (23.3.2015 18:28:18)

No sakra, už se blíží konec sad

+ zobrazit spoiler

Rick to myslí dobře, ale přecenil svoje síly. Ale to se dalo čekat, když s nějakou podporou od Deanny kvůli smrti Aidena nemohl počítat. Fakt nechápu Glenna, že toho jeho bráchu nesejmul, bylo by o starost míň.
Sasha je blbá, co si myslí? Že je jediná, která o někoho přišla? Michonně mě taky nasrala.
A koukám, že se tam množej Chodci s vyřezaným W... čuchám čuchám nějaký záporáky.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

255 Naposledy upravil: Luna (25.3.2015 08:35:44)

hmm epizoda 16 bude maso :) to je konec série?   
Sakra , tešil jsem se na finále .. a přečetl si popis epizody dopředu ... prý to uniklo z AMC

+ zobrazit spoiler

The episode will start out with rick locked up. Deanna is trying to figure out what to do with Rick. Nicholas will try to shoot Glen, but is stopped by rick after he is released. Pete is drunk and tries to kill rick, but accidentally kills Rig (Deanas Husband). Deana gives Rick the orders to kill Pete. Tara will die from her wounds. Daryl will get caught by the wolves and tortured by them. The sound of the shot Rick uses to kill Pete will attract the Wolves to Alexandria. They will do the litttle pig little pig let me in. This will lead to a huge gunfight. The wolves will die, this causing Deana to hand over leadership to Rick. The end of the Episode will zoom out to show a huge herd approaching Alexandria.

google transl:
Epizoda začne se s Rickem uzamčené. Deanna se snaží přijít na to, co dělat s Rickem. Nicholas se bude snažit střílet Glen, ale je zastaven Ricka, poté, co je propuštěn. Pete je opilý, a pokusí se zabít Ricka, ale nešťastnou náhodou zabije Rig (Deanas manžel). Deana dává Rick rozkazy zabít Pete. Tara zemře z jejích ran. Daryl se chytí vlky a mučili je.Zvuk výstřelu Rick používá k zabíjení Pete bude přitahovat Wolves do Alexandrie. Udělají litttle prase prasátko nech mě. To povede k obrovské přestřelce. Vlci zemře, to způsobuje Deana předat vedení, aby Ricka.Konec epizoda se vzdálíte ukázat obrovské stádo blíží Alexandrie.

SAKRA

256 Naposledy upravil: Luna (27.3.2015 13:49:41)

http://kultura.idnes.cz/prequel-serialu … clanek-box

Hrdinové seriálu Živí mrtví se vrátí v nové řadě na začátek zkázy

27. března 2015  9:52 

Stanice AMC přinese fanouškům seriálu Živí mrtví takzvaný prequel - příběh, který se vrátí v čase před již známý děj, na začátek epidemie, která odstartovala zkázu. První řada novinky, která zatím nemá jméno, přijde o prázdninách, druhá za rok.

Každá epizoda se bude v mezinárodní síti AMC Global, který zahrnuje více než sto patnáct zemí  včetně Česka, vysílat vždy nejpozději do čtyřiadvaceti hodin od premiéry ve Spojených státech.

S tvůrčím týmem se vrací výkonní producenti Živých mrtvých,  z herců se objeví například Cliff Curtis známý z Pohřešovaného, Kim Dickensová ze Zákona gangu a Frank Dillane z Harryho Pottera a Prince dvojí krve.

Děj premiérové ságy, která zatím nemá jméno, se odehrává v Los Angeles a točí se kolem nových hrdinů. První řada určená pro druhou polovinu letošního léta obsáhne šest hodinových epizod, druhá se objeví příští rok.

„Fanoušci dostanou, co už dlouho žádali – pohled na jinou část zombie apokalypsy, která se odehrává na úplném začátku epidemie,“ slibují tvůrci. Hororový seriál Živí mrtví se vysílá od roku 2010 a jeho pátá řada právě vrcholí.

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/prequel-serialu … clanek-box

257

Děkujeme. Víme. Sledujeme. Máme tu téma: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=914 smile¨

Každopádně informace o prázdninovém vysílání zní chytře. Walking dead po celý rok!

Ale se stejně s dostupných informací bojím o to, že spinoff nebude žádná sláva. sad

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

258

Tak 14 a 15.

+ zobrazit spoiler

Noaha je škoda, kor když mu ještě na začátka zahrali "na budoucnost".
Ale to, že je ten týpek takový sráč, že ještě pak totálně lže mě docela překvapilo.

Čekal jsem, že ten týpek na konci vytáhne zbraň a Sasha jej zastřelí.

Jsem rád, že si Carl našel kamarádku... Jen jsem čekal, ještě trochu více romantiky. smile

To Rickovo šílenství trochu dává smysl - vzhledem k tomu, že je zaláskovanej.

Ale pořád platí, že si nikdo nevyměnuje informace. Nechápu proč Dianě neřekli jak to bylo s pohledu ostatních.

A ten granát byl vážně stupidně udělanej. big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

259

Poslední díl byl sice předvídatelný, ale i tak byla radost ho vidět. Dopadlo to tak, jak mělo a za to jsem rád.

260

ne úplně podle předspoileru ... ale super ... smile

+ zobrazit spoiler

Morgan je zpět big_smile

261 Naposledy upravil: JWK (2.4.2015 10:36:52)

tak jsem to dokoukal tu 16.

+ zobrazit spoiler

Hele super díl jako každý závěrečný, ale tenhle slibuje z mého pohledu a cítění mnohem víc. Celá komunita v zabezpečeném a luxusním městečku bude mít teď svoji malou legii vedenou rickem a bude se na co těšit... Vlastně se to celé naprosto kompletně pročistilo a nový serie prostě pojede ze slušného a stabilního základu s příslibem profi paravojenských akcí...

rick má důvěru a podporu
ta libovka se uzdravila to jsem moc rad, mám ji rád.
ta bloňdatá libovka co ji mlátil ten blb bude volná pro mistra ricka
guvernerka pochopila
reverend taky asi pochopil
číňan přežil a myslím že se s tím parchantem srovnali a bude z něj dobrej chlap
carol byla super
carl ma roštěnku

je škoda že zahynul architekt
je škoda že se negerka zmagořila ale zase na konci to vypadalo že bude ok
trochu mě mrzí že se namakanej zrzek až tolik neprojevuje resp. autoří ho tolik neukazujou a třeba i něco víc s tou hyspánkou .

takže jak jsem napsal... pokud bych chtěl být jako JWK hozen do nějaké části seriálu, bylo by to asi do této... zajištěné zázemí, luxus, a obrana... resp. preventivní udery apod. ten pocit zabezpečení a obrany to je pro mě fetiš... prostě...

262

Jop. Konec byl pěkný. Sice trochu více dějových linek různě prostříhaných do sebe... Ale

+ zobrazit spoiler

Docela mě mrzí, že ty dva blbečky Morgan nedostal... To jsem slušní záporáci.

263

spoiler:

Pátá série mi přišla zatím nejlepší. Už od dob co s tím Romero začal byl zombi horor hlavně o psychologii. A i když dnes převládají spíš nějaké infantilní pseudokomedie a rádoby akce (např. nation Z) tak walking dead se drží původní myšlenky. V páté sérii jsme viděli v různé společenské modeli v různých koloniích. Tvůrci nás konfrontovali s otázkami "co bych na jejich místě udělal já?"
JWK například byl v šoku s podřízlého krku, že prý srovnávat zabití kuřete se zabitím člověka je nenevhodné.  Jenže pro obyvatele Terminusu to vyšlo na stejno. Hned tu máme úvahu nad relativitou ceny života. Takovích věcí tam byla spousta.
Mě osobně nejvíc zaujal konec série. Konfrontace lidí kteří ví jak tvrdé to v reálu je s lidmi co žijí ve svém malém bezpečném světě. Tak se cítím často. Když mi někdo vykládá jak si na něj zasedl učitel nebo jak má málo komentářů na Facebooku tak bych mu nejraděj jednu vrazil a řval na něj že opravdové problémi a opravdoví svět je uplně o něčem jiném.
No prostě tahle série byla nejnapínavější a nejdramatičtější.

264

Je fajn, že se ti to tak líbilo.

Já osobně nedokážu říct, jestli to bylo lepší nebo horší než ty předchozí. Jen, že jsem zvědav jak se Rickovy bude dařit převzetí takto velké skupiny cizích lidí. Mám pocit, že pravá diktatura teprve začne a kdo ví - třeba začne nově příchozíma krmit zombie pro potěšení davu... smile

265

Lidi pudově hledají silného vůdce. A je celkem jedno jestli ten vůdce je odbrák od kosti nebo plynuje židy, hlavní je aby byl silný. No a Rick je rozhodně silnější než ta senátorka (já bych čekal že politicy budou první které nasraní lidé pověsí) a všem to dokázal. Takže převzetí půjde hladce. taky mu to usnadní všejší nepřítel. Jinak farář je zas po dlouhé době postava kterou tam dali čistě proto aby se diváci mohli těšit že umře. Něco jako Rori.

266

Lori. Rori Gilmorová tam bohužel nejni. sad

A souhlasím. Farář pomalu už začínal být sympaták, ale bohužel z něj udělali vola. Takže to asi dopadne jak říkáš.

267

Série to byla dobrá, lidi se začali vybarvovat. Nebylo to sice tak napínavý jako řekněme čtverka a trojka, ale ono to bylo potřeba, nechat je trochu usadit.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

268

Máme tady nové obrázky se šesté série - určitě se dočkáme několika nových postav.

A dalšího černocha k sežrání:
http://www.ew.com/sites/default/files/1438200217/Corey-Hawkins-as-Heath.jpg smile

A trailer: https://www.youtube.com/watch?v=cgX1geb4FlA
(docela fajn, ale nekoukejte pokud chcete mít 100% překvapení)