1

Téma: Seriál The Walking Dead (4 a 5 série)

Protože minulé téma již narostlo do nepřehledných rozměrů zakládám téma pro čtvrtou sérii... ano, právě sem můžete psát své myšlenky, odkazy na informace a další materiály pro nedočkavé wink

http://3.bp.blogspot.com/-EEMFoeBZGwM/UNfVgbdHfzI/AAAAAAAAKYY/Jov9rj2nYuU/s1600/comic-con-2012-walking-dead-panel11.png

Dle předběžných informací by se do popředí měli vrátit nemrtvý, Rick bude nejspíše nadále bláznit, Daryl se pravděpodobně bude snažit Guvernéra, možná se dočkáme nějakých nájezdníků a milá Beth, Tyresse a Sasha dostanou prostor pro seberealizaci. A určitě někdo zemře.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Seriál The Walking Dead (4 a 5 série)

Na nemrtvý v popředí už se těším. Trochu mi v té třetí sérii chyběli, tentokrát jsem si tam žádnýho zombie idola nenašla.
Ví se aspoň zhruba, kdy by ta čtverka  tak měla být? (já vím, utfg, ale... big_smile)

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

3

Určitě zase na konci října nebo začátkem listopadu. Touhle dobou by snad už i mohli natáčet.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Nová postava v season 4 se prý bude jmenovat Roy Stark (bývalý "army medic"). Měl by tam být po celou sérii....

5

To by bylo super. Pro mediky, zejména vojenské jsem měl vždycky slabost. Nevím proč, asi se mi líbí myšlenka že vhodně použitý obvaz je rozdíl mezi životem a smrtí. Ono teda v zombie případě je to složitější když je jejich kousnutí nakažlivé ale i tak se pro zdravotníka jistě najde celá řada využití. Určitě to bude lepší než přestárlí, jednonohý veterinář :-)

6 Naposledy upravil: jason castellano (2.7.2013 09:10:18)

tu sú informácie ktoré som našiel na internete:

Jak se nám pomalu (velmi pomalu) blíží premiéra 4. série tak začínají unikat informace o některých dílech a to přesněji o čtvrtém a šestém díle čtvrté série.

Čtvrtý díl se bude jmenovat Indifference (lhostejnost). A objeví se v něm 20 letý běloch a běloška.

Šestý díl se bude jmenovat Rise (vzestup) a také se v něm objeví 2 nové hlavní postavy a to matka a bývalá ošetřovatelka Laura a tvrdá, ale zábavná Melody. Dále se objeví milý, ale někdy nevrlý 50-70 letý Don s jeho vnučkou (jen vedlejší postavy) 
Niekto z rodiny Greenových zomrie (asi Hershel) a Guvernér nájde preživších  vo vlaku (train survivors) a asi aj Davovu a Tonyho skupinu (skupinu tých dvoch týpkov v bare v 2. sérií

a

Prvního dílu se dočkáme v říjnu (oktober)  a bude mít 53 minut
Natáčet se začalo 6. května ( maj )
Série bude mít zase 16 dílů
Základní děj série už je hotový
Objeví se nová postava Bob Stookey
AMC zveřejnila první fotku
Prvního traileru se dočkáme v červenci (júl)  na Comic Conu
Beth a Tyreese dostanou více prostoru
Všichni začnou být temnější, hlavně Carl.
Můžeme se těšit na návrat starých známých tváří ( Rickova skupina, Guvernér a jeho tým)
První díl se bude odehrávat několik měsíců po událostech finále třetí série
Chodci se mají stát opět hlavní hrozbou
Norman Reedus: „Episode one is huge. I promise you’ll freakout. gonna be SO GOOD.” ( „První díl bude ohromný. Slibuji, že se z toho zblázníte, bude to boží“ )
Fotky z natáčení + nová možná lokace
Scott M. Gimple na svém Twitteru napsal, že první díl je již dotočen. (Je možné že se ještě některé scény na poslední přetočí jako u 3. série)  [17.5.2013]

Spekulace:
Měly by se vrátit známé tváře z první série ( Morgan, Morales, Vatos )
Prvního dílu bychom jsme se měli dočkat 13. října

to nebol vtip (aspoň myslím big_smile big_smile)

7

Tak uvidíme, to, že Guvernér

+ zobrazit spoiler

postřílel svoje lidi aby si pak našel jinou skupinu... Evidentně drsňáků mi přijde trochu divné. Ale co.

Jinak to zatím zní dobře.

možno títo budú odvážnejší big_smile big_smile

9

Díky jasone za super shrnutí k nové sérii cool

10

ale to s tým guvernerom a tými skupinami je na 60% a s Greenovými na 55-70%

11

Jop, už se docela těším, až  z toho budu bláznit. Doufám, že to bude dostatečně kulervoucí podívaná big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

12

Už jenom čtyři měsíce! big_smile

13

NOVÉ INFORMACE: Bylo potvrzeno, že vztah mezi Carlem a Rickem bude jedním z ústředních bodů ve 4. sérii.
NOVÉ INFORMACE: Fanoušci zjistili, že se natáčelo na místě kde došlo k havárii letadla.

14

Tak jsem zvědav jaký hovado z Carla udělají... Hovado a Blázen. Tam by mohli být i dobré střety a snad se všechny nebudou točit kolem vzpomínání na Lori.

Otázka zní, zda to letadlo nebylo jen pro seriál (i když to by se hodilo spíše do flashbacků) nebo tam skutečně spadlo a oni jen využili poničené kulisy.

15 Naposledy upravil: jason castellano (8.7.2013 19:18:01)

asi to 2. pretože by nenechali spadnúť lietadlo len-tak
1. epizóda sa bude volať 30 days without an accident čo naznačuje že sa dej bude odohrávať mesiac po finále 3.série

16

Špatné zprávy, ale já jsem to nečetl, protože tomu nevěřím. smile

Nečíst, neboť tam jsou nějaké spoilery: http://normanreedus.webnode.sk/news/nor … n-konci-1/

17

alebo toto: http://www.tvguru.cz/thewalkingdead/zas … king-dead/ big_smile big_smile big_smile  tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

18

Začíná se to komerčně zamotávat. Mno. Co z toho jen bude?

19

PS: to moje je len vtip ale to s tým Kurtom by mohla byť pravda: bude väčšia sranda

werty napsal:

Začíná se to komerčně zamotávat. Mno. Co z toho jen bude?

Je to sračka už od 2./3. série, keď sa tam vymenil režisér (scénarista?). Nuda neskutočná. To som si začal radšej púšťať hotel paradise big_smile tam bolo zombikov až až..

všechno co napíšete je špatně

21

První záběry ze čtvrté série..
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/64624_343845752415597_856416187_n.jpg
Což mi připomíná, že bych měl dokouknout zbytek trojky. hmm

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

22

To bys měl.

A za pěstování, koníka a prasátka jsem velmi rád i když věřím, že je uvidíme spíše jen v prvním díle. Předpokládám, že nám ukážou jejich idylku a pak na ně někdo zaútočí a nebo se k plotům nažene pořádná horda kousáčů. smile

Rick krmící prasata... Jsem zvědav, jestli v nich uvidí Lori a bude si s nimi povídat. big_smile

23

Jsem si jenom říkal, že se nám trochu mění žánr.. Aneb farmář hledá ženu big_smile A nevím, proč by Rickovi měla prasata připomínat Lori, zas tak blbej snad není. A proč ty prasata spíš nekrmí ona a manžel není někde na zombí pogromu?

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

24

To se právě musíš doďívat na třetí sérii a pak ti budou komentáře ke čtvrté dávat větší smysl. smile

25

Je mi ctí vám přinést čtyřminutový trailer na čtvrtou řadu našeho oblíbeného seriálu The Walking Dead!

-> http://www.youtube.com/watch?feature=pl … xg27QsaIEY