1

Téma: Zombík filmofil

http://biffbampop.files.wordpress.com/2012/10/white1.jpg
Zombie filmy jsou a budou základem světa, života a vesmíru vůbec - proto je rozhodně dobré je vidět, znát a přemýšlet o nich. Abyste se mohli označovat za zombie filmofila, kulturního znalce a nebo prostě pana Úžasňáka musíte splnit následující podmínky.

Romero je základ!
Tzn. musíte vidět jeho následující filmy:
- Noc oživlých mrtvol
- Úsvit mrtvých
- Den mrtvých
- Země mrtvých
- Deník mrtvých
- Přežívání mrtvých

A tenhle seznam dalších filmů (minimálně jich musíte vidět 8 z 10)
- 28 days later
- Evil Dead (nikoliv remake)
- Zombi 2
- Rec
- Shaun of the dead
- Úsvit mrtvých 2004
- Noc oživlých mrtvol 1990
- Zombieland
- White Zombie
- Deadset

a další seznam (minimálně 9 filmů z 13)
- Boys eat girls
- Juan of the dead
- A new year
- Deadsnow
- Rec 2,
- Rec 3
- Zombie apocalypse
- Cocney vs Zombies
- The Walking dead (první série a druhá série)
- 28 weeks later
- Evil Dead 2
- Resident Evil
- Return of the living dead

A minimálně pět, které v seznamu vůbec nejsou!* Celkem musíte mít nakoukáno minimálně 28 filmů! Hardcore co? wink

*jejich názvy napište do komentářů.

V seznamech je i pár kousků, které se nedají považovat za klasiku a to je záměr wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík filmofil

Sím, já se hlásím!

Z výše uvedeného Jsem neviděl Juan of the Dead a nedokoukal White Zombie. A new year je předpokládám epizoda ze seriálu Fear itself (nebo tak nějak).

+ zobrazit spoiler

Jináč co mám ještě aktuálně v počítači je Dead Valley, High School of the Dead, Last of the Living, Dance of the Dead, Doghouse, Crazies (remake), Tokio Zombie, Zombies of Mass Destruction, Dead Genesis, Dead Season, Zombie108, Undead, Panika na Rock Island, Pomsta živých smolařů, Quarantine 2, Resident Evil 5, Silent Night Zombie Night, The Killing Strain, To Kako, Cowboys and Zombies. To jen tak pro inspiraci.

Ty tučně psané považuji za dobré a doporučuji je ke shlédnutí.

3

Ano, Fear Itself.. a já se také hlásím (jen jsem nechtěl být první big_smile) - ze seznamu jsem neviděl jen White Zombie a dalších pět filmů určitě najdete tady: http://fajrs.blogspot.cz/2013/02/jake-z … videl.html smile

Jen Werty, pokus si vzpomeneš na pět dalších zombie filmů, tak by bylo fajn je sem napsat - je to v pravidlech, ne že bych ti neveřil wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Přidal jsem to do spoileru wink

5

a když jsem misto juan dead viděl braindead a místo deadset plenet terror

jinak splněno

6

Předpokládáš, že se tou podivnou směti písmen ptáš na to, jestli si můžeš filmy jednotlivých kategorií prohodit... nemůžeš. Pokud ti něco chybí, tak je třeba znalosti doplnit wink

7

Chápu tak jdu stahovat nebo hledat.

Firejs napsal:

Předpokládáš, že se tou podivnou směti písmen ptáš na to, jestli si můžeš filmy jednotlivých kategorií prohodit... nemůžeš. Pokud ti něco chybí, tak je třeba znalosti doplnit wink

No jo z tech seznamů kromě romera se nějaký nemusí vidět.

8

Tak to samozřejmě dostatečně plyne ze zadání. Ale ptal si se, jestli si můžeš filmy v kategoriích prohodit a to nemůžeš.

Pokud jsi podmínky splnil, tak úkol dokonči napsáním pěti dalších filmů, které jsi viděl a v seznamu nejsou.

Ale stejně ti moc nevěřím, jednak je ti dvanáct... takže bys na to koukat vůbec neměl ( big_smile) a druhak, jsi opravdu viděl "A new year"?

9

Grindhouse planet terror
Zombies den-D přichází
Braindead
Last living
Humans vs zombies
A jestli ten resident evil je jen o prvním dílu tak jsem viděl zánik,apokalypse,afterlife a odvetu.

10

Braindead by možná měl být i v prvním seznamu, nu nevadí.

Last Living, je Last of the living?

11 Naposledy upravil: ten co ví (1.3.2013 08:35:06)

Aha já totiž často zapomínam na to of the.
takže mam tohohle zombíka.
ANO nebo NE
Beru to jako ano i ne

12

Tak tady opravdu nemám mnoho způsobů jak ověřit, jestli nekecáš, takže máš. smile

Jen jsi mi ještě neodpověděl na otázku jestli jsi viděl "A new year" a kdy a o čem to bylo.

13

Neni to náhodou ten díl seriálu fear itself jak ta ženská se probudí na nový rok a snaží se dostat ke svému klukovi přez zombie. jestli ne tak nevim ale narazil jsem na to náhodou asi před dvouma měsícema. Ale jestli to neni jeden díl seriálu tak si to budu muset stáhnout.

14

Je to ono wink Tak gratuluji, asi jsi opravdu znalec zombie filmů wink

15

Díky, vážim si toho protože na tebe nemam(viděl jsem tvůj blog).

16

Z toho, co mi utkvělo v paměti si pamatuju třeba:
Walking dead první dvě série + webizody
Dawn of dead
Grindhouse: planeta teror
Braindead
Rezident evil 1-3

A to to to to je (zatím) vše, přátelé smile

+ zobrazit spoiler

Hele! A viděli jste už někdo toto? http://www.youtube.com/watch?v=K8FmS5cN … e=youtu.be

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

17

Tak to máš ještě co dohánět smile

A Summer of the zombies tu má už pár dní své téma: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=682

18

Mám hrozný štěstí, protože filmy miluju :3

Viděla jsem vše wink
- Noc oživlých mrtvol
- Úsvit mrtvých
- Den mrtvých
- Země mrtvých
- Deník mrtvých
- Přežívání mrtvých

A tenhle seznam dalších filmů (minimálně jich musíte vidět 8 z 10)
- 28 days later
- Evil Dead (nikoliv remake)
- Zombi 2
- Rec
- Shaun of the dead
- Úsvit mrtvých 2004
- Noc oživlých mrtvol 1990
- Zombieland

a další seznam (minimálně 9 filmů z 13)
- Juan of the dead
- Deadsnow
- Rec 2,
- Rec 3
- Zombie apocalypse
- The Walking dead (první série a druhá série) + i třetí :3
- 28 weeks later
- Evil Dead 2
- Resident Evil
- Return of the living dead

+ 5 filmů navíc:
Pontypool
Fido
Dance of the Dead ( Parodie big_smile )
La Horde
Zombie Strippers

wink

REC je strašná úchylárna. To bol vždy prvý film čo som vybalil na holku, keď sme sa chceli na niečo pozrieť. Už som vedel tie momenty kedy ju musím chrániť telom:D

všechno co napíšete je špatně

20

A kolik jsi jich zachránil? Že bych si ten film taky pořídil.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

21 Naposledy upravil: jason castellano (19.6.2013 20:23:54)

ja si občas pozrem úsvit mŕtvych len tak pre zábavu aj keď začiatok neznášam
Úsvit mŕtvych (2004)
Zombieland (pred chvíľou)

22

Originál nebo remake?

23

remake

24

A co ostatní filmy? Máš na to získat zombíka filmofila? Nebo jiné zombíky?

25

Firejs napsal:

A co ostatní filmy? Máš na to získat zombíka filmofila? Nebo jiné zombíky?

Ešte nie ale postupne to budem upravovať s filmami ktoré som si pozrel