1

Téma: Co je to zombie?

Každý máme nějaké představy o zombiích.
Pan Dosoudil a Haiťané v tom mají jasno, pan Romero také. Co vy? Jak si je představujete?

2

Re: Co je to zombie?

Zapachajici hnijici kus mrtvoly které se pomalu tahá městem nebo kde je...

Never back down smile

3

Nemyslící bytost, která mi touží vyvrhnout střeva a od okamžiku kdy mě spatří/uslyší/ucití si jde nemilosrdně za svým snem, dokud jí nezpacifikuji nebo mě nedostane.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Ne tak úplně mrtvá krasavice/krasavec, který má potřebu nechat mě koukat jí/mu přímo do útrob, zatímco se pokusí připravit  mě o zbytky mého nahnilého mozku. A nejradši si hraje na babu!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

5

Jedinec- páchnoucí,slintající,pomalá,tupá hora rozpadlého a shnilého masa. Horda Z- cvičné střelby! big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

6

Schránka nakažená Solanem.
V tomhle jsem se rozhodl, že budu věřit Brooksovi.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

7

A mohou být i rychlé nebo jen pomalé?

8

Já mám radši pomalý, takový ty, co působí mírně fetnutě,  jestli chápete, co mám na mysli. Ale docela i věřím, že realita by zas byla proti mně a zombies by běžely snad i rychleji než já.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

9

Člověk musí doufat a vyplní se. To znamená, že zombies budou pomalé a infekce se nebude přenášet kapičkami krve smile
K nákaze pomocí krve je potřeba aspoň 1,5l krve nakažené a to ještě musejí být vhodné podmínky v těle nakažovaného ( big_smile )

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

10

Tak to by se asi nikdo nenakazil, tak bych byl v klidu big_smile

Podle mne by klidně mohly být rychlé i pomalé dohromady.

11

werty napsal:

Podle mne by klidně mohly být rychlé i pomalé dohromady.

Souhlasím, i živí lidé se liší svými rychlostmi.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

12

Pokud by člověkozombie využívala pouze "zvířecí" část mozku, pak by měla být rychlá jako zaživa(lepší očekávat tuto variantu než se pak divit). Otázku je zda hnije nebo ne? Pokud by hnila pak dojde ke stavu, že se šlachy a obecně svaly budou rozpadat a už nebude tak výkonná. Uf to jsem si zaspekuloval ;-)

13

werty napsal:

Tak to by se asi nikdo nenakazil, tak bych byl v klidu big_smile

Stále tu máš kousnutí, které zabije a přemění. smile

14

podle mě je zombie rychlá oživlá mrtvola která se rozhodla nepoužívat svůj mozek.

我們喜歡奶酪

15

Thunderz napsal:

podle mě je zombie rychlá oživlá mrtvola která se rozhodla nepoužívat svůj mozek.

Takových potkávám denně plnou tramvaj.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

16

Hdm napsal:

Pokud by člověkozombie využívala pouze "zvířecí" část mozku, pak by měla být rychlá jako zaživa(lepší očekávat tuto variantu než se pak divit). Otázku je zda hnije nebo ne? Pokud by hnila pak dojde ke stavu, že se šlachy a obecně svaly budou rozpadat a už nebude tak výkonná. Uf to jsem si zaspekuloval ;-)

V zásadě souhlasím s touhle verzí zombíků. Možná bych se bála, že budou dost rychlí. Budu vycházet z fyzickcých možností před přeměnou a tyto možnosti budou využity na 100%.  Zvíře pronásledující kořist,  se rozhodně nefláká.
Hnít či nehnít, toť otázka. Pro přeživší rozhodně lepší hnící varianta a tím zpomalení a úplná destrukce.
Když už jsem u těch horších variant, tak je dost podstatné, zda to bude hloupé nebo chytré "zvíře". Některá zvířata, byť na lovu neohrozí sami sebe.

A jinak jak zombíci vypadají, tak mě vždy ve filmech dostává, že hned po přeměně už jsou hnusný,.... Chápu, že to vypadá efektněji, ale logiku to postrádá.

17

Má to výhodu, že jdou lépe poznat a asi je tak nějak ucítíš i na dálku ;D

18

Myslím, že není úplně sci-fi představit si vir co by napadenému člověku odblokoval všechny zábrany a způsobil změnu chování na nezřízeně agresivní. Takový berserk by pak útočil na cokoliv co by mu přišlo do cesty a to bezhlavě a dost odhodlaně. Vir by též mohl oslabit schopnost logicky uvažovat a tak by ten postižený nepoužíval příliš nástroje/zbraně, ale šel by do souboje rukama/nehtama a zubama. Tak a už tu máme klasickou running zombie co kouše a škrábe a tím může nakazit další.
Variantu zombie, kdy by to byly oživlé mrtvoly nějakým kouzlem či co nechávám do sféry hororů a podobných filmů.

19

Je to sci-fi, věř mi. Nebo spíš pohádka, protože toho "sci" v tom je pramálo. Spolehni se na magii, ušetříš si tím spoustu potíží (a vyhledej s tady na foru topik, kde už jsme tohle probrali docela do hloubky).

Mistress z brahminy.

20

Viky myslím že zase tak scifi to není jak sa môže zdať

Never back down smile

21

Mám biologické vzdělání a tak nemohu než opakovat stále a dokola " zombie jsou pohádka, magie, ne věda".

Mistress z brahminy.

22

Lidé mají spoustu "mrtvých" genů o kterých vědci neví co by mohli způsobit... Třeba i tu ZA...

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

23

http://i.imgur.com/ExApp.png

Mistress z brahminy.

24

Wolfric napsal:

Lidé mají spoustu "mrtvých" genů o kterých vědci neví co by mohli způsobit... Třeba i tu ZA...

Zdroj? hmm

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

25

Mr.Nosál napsal:
Wolfric napsal:

Zdroj? hmm

Mno, typujem to na google, trochu domýšlania a dobrý šluk z jointa big_smile

Never back down smile