51

Re: Zombík Kuchař

Tak dnes jsem na oběd docela spěchal a matka nebyla doma (tudíš nemohla nic navařit.. naštěstí), tak jsem to cestou domů od doktora vzal kolem pískovny a pak cestou na sídliště v krámě rovnou vzal fazole smile
Něco jsem vytvořil  a jak je vidět, tak zatím to vypadá že byli i poživatelný big_smile

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

52

Tak co? Jak jde vaření?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

53

Musím se konečně dokopat k upečení chleba, ať mám nějakého nového zombíka big_smile

54

To já vařím prakticky každý den (je to na bytě moje práce smile ), teď jsem například dokončil kuřecí kousky osmaženo/dušené s cibulkou s rýží s hráškem a mrkví... ale trouba nám stále nefunguje, takže chleba asi jen tak nebude - i když smažené ovesné placky už jsem kdysi dělal, ale bez chleba nebo jeho simulace si zombíka neuznám smile

A večer mám v plánu svou další úžasnou polévku wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

55

No vaření jde, ale komplikují mi tohoto zomboně 3 věci big_smile
.
1. Matka vždycky navaří a pak trvá na tom že než se bude vařit další tak se to musí sníst a pak už buď není  buď z čeho vařit  nebo naopak už je zas navaříno big_smile big_smile
.
2. Jak já tak i moje rodina se stravuje vegetariánsky a tudíž tu vysí bod s tím masem
.
3. většina pokrmů co já vařím nesplňuje podmínky zomboně a tak to jde strašně pomalu big_smile

56

Pokud jsi vegetarián, tak bychom ti myslím mohli uznat například řízky z cukíny nebo něco za sojového masa.

BTW zkus poprosit mamku, že bys ji chtěl někdy asistovat při vaření nebo, že chceš někdy taky něco uvařit sám. Věřím, že bude ráda a vyjde ti vstříc.

57

Asistovat by nebyl problém.. klidně i sám to v pohodě zvládnu big_smile Ale musel bych máti říci že ,,dnes uvařím já,, a když se toho chytně tak už budu vařit pořád big_smile big_smile
A to bych nerad

58 Naposledy upravil: ten co ví (28.2.2013 17:07:26)

Už jen ta hloupá polívka. Hele a když uvařim pevný vánoční cukroví počítá se to.

59

Musíš splnit podmínky, které jsou v zadání. Pokud je máš splněné, tak máš uloveno. Cukroví tam není. Leda, že bys upekl mazanec nebo vánočku.

60

Opravdu jsi ve dvanácti letech dostal od mámy na stůl kus masa a celý jsi ho připravil, pak opekl/osmažil a podával ostatním?

Cukroví je fajn, ale v apocalypse ho asi moc často péct nebudeš.. spíše ten chleba nebo placky.

61 Naposledy upravil: ten co ví (1.3.2013 07:11:32)

Ostatním ne ale sobě protože jsem si to chtěl vyskoušet. A je tam napsáno něco pevného co můžete vzít do ruky a ne třeba,curkový ne! a když místo cukru tam nedam nic tak mi zbude nekynuté těsto na placky nebo na chleba pak sůl perř a koření a ham.

62

Hele. Uděláme dohodu.

- Upeč to,
- namaž na to něco,
- vyfoť to a dej fotku tady na fórum,
- sněz to.

Pokud to uděláš, tak budeš mít 1 část splněnou.

63 Naposledy upravil: CZ_Micro_CZ (5.3.2013 19:41:03)

Po dlouhé době co jsem na foru nebyl mám co dohánět tak sem si řekl že si udělám nového zombíka... a vypadá to na tohohle wink
Rejži,brambory a vejce dělat umím - ale je tu problém.Nikdo doma fazole nejí - to budu zbytečně kupovat fazole když se pak jenom vyhodí?
Polévku sem zkoušel Firejsovu a opravdu se povedla (Díky za skvělý recept Firejsi). Osmažit maso není žádný problém... dělal jsem ho ale je to asi rok nebo dva. Největší problém bude s chlebem (nebo ty placky....). To se musím někam na internet podívat. Nicméně, zítra po škole se na vaření vrhnu abych mohl poslat i nějaké ty obrázky.

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

64

Pokud si dobře pamatuji, tak je podmínkou to co si uvařit také sníst... tak holt budeš muset překonat svoji infantilní anorexii vůči fazolím - to ti jen prospěje smile

65

No právě proto se na vaření zítra vrhnu wink. No... tak ty fazole holt sníst budu muset... co se dá dělat?

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

66

Firejs napsal:

Pokud si dobře pamatuji, tak je podmínkou to co si uvařit také sníst... tak holt budeš muset překonat svoji infantilní anorexii vůči fazolím - to ti jen prospěje smile

Čo ak je náhodou niekto na rozdiel od teba alergický na fazuľu, nedá sa dať do podmienok splnenia zombíka nejaká náhrada/náhrady?

http://www.imuno-alergo.sk/alergia-astm … zulu-ryzu/

67

Tak určitě, alergiím se meze nekladou a nikoho zemřít nutit nebudeme - i když odznáček lovce zombíků za to možná stojí big_smile wink

68

Anorexie není antipatie.

Mistress z brahminy.

69

Ovšem k anorexii antipatii mám.

70

Pokud se nepletu tak mnou zmiňovaná Infantilní anorexie je bezdůvodné odmítání některých potravin, vyskytující se především u dětí a obvykle s věkem pomine - může se vyskytnout například u sýru, koprové omáčky, ananasu... a čehokoliv.

71

Vyskytuje se zejména u batolat (taky proto infant a ne pedo). Jako termit je to hezký, ale ne úplně advokátní. smile

Mistress z brahminy.

72

A co preadultivní anorexie?

73

Tady si nejsem jista původy slov, zda nekombinuješ řecký a latinský kořen. Ovšem, co je špatného na dětském či nedospělém? wink

Mistress z brahminy.

74

Nezměnilo se tohle téma spíš na mluvení o Infartilní anorexii než spíš o zombíkovi kuchaři? big_smile

75 Naposledy upravil: toudi_sk (6.3.2013 07:45:31)

Prepáč, že som sa ťa chcel zastať a rozpútal toto, viackrát to už nespravím.
[facebook]

Viky napsal:

Ovšem, co je špatného na dětském či nedospělém? wink

Jeremiášovi Vajcochodovi IV sa páči váš príspevok
[/facebook]