1

Téma: Zombie Massacre

http://www.nahrejto.cz/pics/3425219f6a0a1c96ecb094c9dee560d7.jpg

Film ještě nevyšel, ale s tímhle udělá Uwe díru do světa, to je jisté big_smile

CSFD.cz
IMDb
Facebook

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

2

Re: Zombie Massacre

Už jsem se bál, že to odpískali, protože to dle mě jednu dobu na csfd nebylo smile

Každopádně jeho House of the dead, je docela vtipný přepis hry, ale v tomhle jen hraje (a asi produkuje) tak uvidime.

Maska na obrázku vypadá hnusně... smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Hle! Nový trailer!

http://youtu.be/dZBUhFmzyeY

4

Některé záběry - hlavně na začátku - mi strašně připoměli o 28 týdnů později, jiné vypadali trochu amatérsky... ale už jen kvůli sundání zombíka pěstí to bude stát za podívání big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Tak to se určitě podívám big_smile taky tam byl zajímavej ten "boss" na konci big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

6

Uwe Boll zatím zprznil vše, co se mu dostalo do ruky, takže se toho docela bojím.

"Only dead fish swim, with the stream."

7

A právě proto je potřeba k filmu přistupovat jako k srandě - nikoliv, očekávat áčkovou pecku wink

8

Třeba to nebude špatné. Osobně hodnotím filmy podle toho, jestli mne něčím (blíže nespecifikovaným) zaujmou. Pokud ano, tak jsem ochoten přimhouřit oči nad některými nedostatky, režiséra nevyjímaje smile

9 Naposledy upravil: Fritol (11.10.2012 22:06:58)

Smile napsal:

Uwe Boll zatím zprznil vše, co se mu dostalo do ruky, takže se toho docela bojím.

S tímhle nesouhlasím. Například Tunnel Rats je užasný film. Imho už každý automaticky zapíná jeho filmy s tím, že to bude Odpad, což je škoda..

Jinak masky vypadají příšerně :-/

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

10

Fritol napsal:

S tímhle nesouhlasím. Například Tunnel Rats je užasný film. Imho už každý automaticky zapíná jeho filmy s tím, že to bude Odpad, což je škoda..

Neviděl jsem, takže nebudu hodnotit, ale jeden dobrej film dle mého nevyváží zprznění kvalitních značek jako Alone in the Dark, Dungeon Siege, House of the Dead, BloodRayne, Postal.

"Only dead fish swim, with the stream."

11

Zprznil postál? Cože? Diť to byla podobná šílenost jako hra... pravda, nikomu tam neusekly hlavu lopatou, a hlavní hrdina nebyl tak úplně bezcitný vrah, který své oběti předem pomočí... , ale jinak to bylo takřka totožné smile

A House of the dead, byla taky fajnová od dechovka - jak jinak, než neustálím střílením zombíků se dá zpracovat hra, která je o neustálém střílení zombíků? Naopak to bylo asi nejvěrohodnější zpracování hry do filmu, co jsem zatím viděl.

Je možné, že jsi od obou čekal film hodný Oscara, ale na to se u nich nehrálo...

Dungeon siege bylo teda vážně špatný, ale taky se u něj mohl člověk pobavit a více jsem jich zatím neviděl.

12 Naposledy upravil: waump (12.10.2012 13:30:52)

Jsem velký milovník filmů Uwe Bolla a musím říct, že netočí filmy špatné... jenom prostě jiné. Ano občas se mu i něco nepodaří. Ale filmy jako House Of Dead, Postal, Tunnel Rats, Stoic nebo Blubberella jsou prostě skvělé. Bloodrayne jsou průměrné, stejně jako třeba Seed nebo oba In the Name of the King nebo Far Cry. Auschwitz je hodně jiný. A samozřejmě jsou tu i filmy nepovedené jako Alone inThe Dark nebo Final Storm. A zejména v poslední době se filmařsky dost lepší - Rampage, Darfur, Max Schmeling všechno povedené filmy.

Nemám rád zombíky... Proto rád koukám na filmy, kde jim rozstřelují hlavy.

13

Pokud myslíš film Ve jménu krále na motivy Dungeon Siege tak to tak hrozné nebylo, jen ten prapodivný finální souboj,no... big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

14

Tak House of Dead je zrovna takovej... Takovej... Bollovskej... big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora