1

Téma: Soumrak mrtvých

Shaun of the Dead
http://www.nahrejto.cz/pics/b5a728505ab81485163abc561ee73a77.jpg

Jedna z nejznámějších zombie komedii big_smile Ale nebyla tu, tak přidám.

CSFD.cz
IMDb
Trailer

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

2

Re: Soumrak mrtvých

Klasika, která tu nesmí chybět. Skvělá zombie komedie. Znám jediného člověka, které se nelíbil wink

3

Musím se přiznat, že z toho taky nejsem zrovna "odvařenej" ale párkrát jsem viděl a určitě pobaví wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Dle mého názoru je tohle přesný typ filmu, který dokáže člověka dovést k zombie tématice.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

5

Nejlepší zombie komedie,mám tenhle typ humoru rád smile A duo Simon Pegg a Nick Frost taky,příští rok chystají další film worlds end ale asi to už se zombie nic společného mít nebude..

"Do hlavy je to perfektní, mozek se tím zneškodní"

6

Postapo stačí smile Když už jsi u jejich dalších filmů, tak za skouknutí stojí i Paul - pokud tedy nejste křestané smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...